<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (20. 1. 2019)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:04.72
2 46 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:06.61
MS 51 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:07.94
4 50 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:14.57
5 48 Torák AdamTorák Adam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:17.05
49 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 36 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:59.19
2 56 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2:01.52
MS 18 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:02.64
4 29 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:03.75
5 31 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:03.77
43 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 28 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:11.32
2 87 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:13.62
3 34 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:16.64
4 14 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:17.16
5 33 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:19.48
6 15 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:28.37
7 79 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:29.97
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:20.03
2 22 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:20.60
3 71 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:22.40
4 27 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:24.08
5 64 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:33.30
6 25 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:37.26
7 40 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:45.75
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1:57.23
2 26 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:02.39
3 16 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:09.39
4 120 Kajanovičová VeronikaKajanovičová Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:14.70
5 82 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:15.85
MS 44 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:21.37
7 32 Tormová LenkaTormová Lenka 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:23.06
8 78 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:32.71
9 38 Tomková SáraTomková Sára 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2:42.94
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1:57.23
2 36 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1:59.19
3 56 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2:01.52
4 26 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:02.39
5 18 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:02.64
6 29 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:03.75
7 31 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:03.77
8 16 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:09.39
9 28 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:11.32
10 87 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:13.62
11 120 Kajanovičová VeronikaKajanovičová Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:14.70
12 82 Bonová ZoéBonová Zoé 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:15.85
13 34 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:16.64
14 14 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:17.16
15 33 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:19.48
16 27 Kmeťová DanielaKmeťová Daniela 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:20.03
17 22 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:20.60
18 44 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:21.37
19 71 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:22.40
20 32 Tormová LenkaTormová Lenka 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:23.06
21 27 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:24.08
22 15 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:28.37
23 79 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:29.97
24 78 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2:32.71
25 64 Navarová TeaNavarová Tea 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:33.30
26 25 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:37.26
27 38 Tomková SáraTomková Sára 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2:42.94
28 40 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:45.75
43 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 82 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:04.67
2 93 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:05.04
3 84 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:13.80
4 89 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:14.10
5 83 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:16.95
6 85 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:18.57
7 87 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:21.66
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 38 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1:59.48
2 90 Húsenica MilanHúsenica Milan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.26
MS 81 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:11.64
4 94 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:29.21
5 86 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:29.82
6 88 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:37.38
7 80 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:40.81
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 38 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1:59.48
2 82 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:04.67
3 93 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2:05.04
4 90 Húsenica MilanHúsenica Milan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.26
5 81 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:11.64
6 84 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:13.80
7 89 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:14.10
8 83 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:16.95
9 85 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:18.57
10 87 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:21.66
11 94 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:29.21
12 86 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:29.82
13 88 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:37.38
14 80 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:40.81

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 20.1.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:14.26
2 72 Fogelová EmilieFogelová Emilie 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 2:15.18
3 4 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:16.88
4 65 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:19.01
5 54 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:21.76
MS 62 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:22.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 20.1.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 53 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:19.64
2 78 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:19.73
3 69 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:25.80
4 79 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2:31.74
5 67 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:35.72
6 118 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:48.98
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 20.1.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 55 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:19.17
2 104 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:20.09
3 57 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athleticsFunny athletics 2:21.00
4 59 Kočišová ClaudiaKočišová Claudia 08 08 Funny athleticsFunny athletics 2:24.36
5 56 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:30.02
6 52 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:43.17
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 20.1.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 61 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athleticsFunny athletics 2:25.62
MS 64 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:32.27
3 108 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:36.85
4 66 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:42.46
5 60 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athleticsFunny athletics 2:45.56
6 68 Lehocká HanaLehocká Hana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:59.23
63 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 20.1.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 71 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:24.50
2 76 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:32.64
3 74 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2:36.13
4 73 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:41.37
5 77 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athleticsFunny athletics 2:44.19
6 1 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:50.40
70 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:14.26
2 72 Fogelová EmilieFogelová Emilie 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 2:15.18
3 4 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:16.88
4 65 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:19.01
5 55 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:19.17
6 53 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:19.64
7 78 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:19.73
8 104 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:20.09
9 57 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athleticsFunny athletics 2:21.00
10 54 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:21.76
11 62 Herdová MiroslavaHerdová Miroslava 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:22.60
12 59 Kočišová ClaudiaKočišová Claudia 08 08 Funny athleticsFunny athletics 2:24.36
13 71 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:24.50
14 61 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athleticsFunny athletics 2:25.62
15 69 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:25.80
16 56 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:30.02
17 79 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2:31.74
18 64 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:32.27
19 76 Lelovská AlexandraLelovská Alexandra 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:32.64
20 67 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:35.72
21 74 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2:36.13
22 108 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:36.85
23 73 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:41.37
24 66 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:42.46
25 52 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:43.17
26 77 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athleticsFunny athletics 2:44.19
27 60 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athleticsFunny athletics 2:45.56
28 118 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2:48.98
29 1 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:50.40
30 68 Lehocká HanaLehocká Hana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2:59.23
63 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
70 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNS