<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (20. 1. 2019)

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 110 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 5:48.08
2 108 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 5:48.83
3 111 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 5:49.89
4 109 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 6:29.66
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (ne, 20.1.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 100 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 9 5:47.73
2 95 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 5:56.63
3 98 Pilková SašaPilková Saša 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 6:04.94
4 104 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 6:04.99
5 105 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 6:11.21
6 97 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 6:12.11
7 99 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 6:14.28
8 102 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 10 6:18.78
9 107 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 6:32.24
MS 103 Blihárová SoňaBlihárová Soňa 07 07 Turiec.run (o.z.)Turiec.run (o.z.) 6 6:35.43
11 106 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 6:47.91
12 101 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 13 6:54.51
13 96 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 7:11.38
Celkom 13 pretekárov