<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (20. 1. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 20.1.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 7 09.50 09.1509.1209.5009.5008.0409.3709.19
2 Sako SimonSako Simon
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 8 08.05 07.8908.0507.0508.0507.0907.5207.61
3 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 07.21 07.0706.1007.2107.2107.0406.8606.98
4 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 1 06.88 06.7506.6106.8606.8606.2506.4806.88
5 Vanko MartinVanko Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 06.20 05.3405.5006.0006.0004.9706.2005.39
6 28 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 5 06.05 05.7105.7705.8705.8706.0504.6905.47
7 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 2 05.79 05.2105.2705.2705.2705.7905.2705.00
8 14 Šilhavý PeterŠilhavý Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 05.08 04.1305.0803.9805.0804.8004.2804.51
Celkom 8 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 20.1.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 19 08.47 08.4708.1907.5008.4708.1308.2708.40
2 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 2 07.43 06.9807.1306.2707.1307.1507.3807.43
3 48 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 15 06.94 06.9406.0606.4406.94x06.5106.67
4 106 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 18 06.50 ---006.5006.2706.17
5 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 3 06.45 05.8405.9906.2606.2606.0006.4505.86
6 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 14 06.27 06.1005.8805.8306.10x06.1606.27
7 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 16 06.13 06.1305.4405.7706.1305.8005.4905.67
8 Dušková KarolínaDušková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 17 06.05 05.9105.5905.4205.9106.0505.7705.71
9 31 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 6 05.92 05.6005.5605.9205.9205.7305.2605.85
10 33 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 4 04.90 04.4804.3804.9004.90
11 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 10 04.78 03.7804.7804.6904.78
12 Kotasová EmaKotasová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 04.72 02.6902.7704.7204.72
13 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 8 04.71 03.9704.7104.5804.71
14 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 13 04.67 04.6704.1903.9504.67
15 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 11 04.10 04.1003.6904.0504.10
16 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 03.80 03.31x03.8003.80
17 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 12 03.63 03.63x03.4303.63
18 Adamcová LuciaAdamcová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 03.63 x03.1203.6303.63
19 25 Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 02.99 02.4902.7502.9902.99
Celkom 19 pretekárov