<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (20. 1. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.98
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.81
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.28
4 15 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.58
5 109 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.77
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.67
2 65 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.10
3 17 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.00
4 36 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.49
49 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.82
2 62 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.17
3 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.22
4 29 Požgaj JurgušPožgaj Jurguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.92
5 48 Torák AdamTorák Adam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.66
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.94
2 33 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.03
3 70 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.24
4 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.43
5 34 Halanda FilipHalanda Filip 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.36
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.84
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.36
3 40 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.47
4 14 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.68
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.88
2 18 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.20
MS 21 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.55
MS Badáni MarekBadáni Marek 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.43
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.98
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.67
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.81
4 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.82
5 54 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.84
6 4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.88
7 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.94
8 33 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.03
9 65 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.10
10 62 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.17
11 18 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.20
12 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.22
13 70 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.24
14 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.28
15 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.36
16 Veselý FilipVeselý Filip 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.43
17 40 Fico AdriánFico Adrián 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.47
18 21 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.55
19 15 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.58
20 109 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.77
21 29 Požgaj JurgušPožgaj Jurguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.92
22 17 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.00
23 48 Torák AdamTorák Adam 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.66
24 14 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.68
25 34 Halanda FilipHalanda Filip 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.36
26 Badáni MarekBadáni Marek 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.43
27 36 Szíjjártó MaximSzíjjártó Maxim 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.49
49 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.11
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.56
3 54 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 08.59
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.80
5 4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 20.1.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.77
2 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.83
3 62 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.96
4 33 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.99
5 65 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.07
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.84
2 56 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.08
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.52
4 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.72
5 61 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.15
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03
68 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.43
29 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.46
Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.97
Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 18 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.09
2 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.68
3 85 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.95
MS 28 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.59
5 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.32
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.28
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.60
3 66 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.98
4 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.25
5 38 Tomková SáraTomková Sára 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 11.14
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.31
2 80 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.47
3 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63
4 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.38
5 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.85
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 84 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.17
2 118 Odlerová MáriaOdlerová Mária 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.40
MS Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.57
4 76 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.93
5 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.96
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.81
2 77 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.92
3 73 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.07
MS Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.65
21 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 52 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.15
2 60 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.75
3 101 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 10.25
4 25 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.34
43 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.08
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.48
3 22 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.83
4 27 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.25
5 47 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.61
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 50 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.36
2 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.10
3 74 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.18
MS 44 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.61
5 57 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.18
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.22
2 93 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.23
3 46 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.13
4 32 Tormová LenkaTormová Lenka 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.25
5 59 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.57
MS Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.72
3 51 Boháčková LindaBoháčková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.39
4 1 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.85
5 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.04
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 13 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.24
2 107 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.00
3 120 Kajanovičová VeronikaKajanovičová Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.25
4 67 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.42
5 96 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.61
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 14 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.49
2 36 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
3 69 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.59
4 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.40
5 94 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.42
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 15 (ne, 20.1.2019 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.39
2 99 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.58
MS Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.65
4 87 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.96
5 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.09
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.81
2 38 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.84
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 08.97
4 56 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.08
4 83 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.08
6 18 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.09
7 52 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.15
8 84 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.17
9 88 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.22
10 93 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.23
11 90 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.24
12 98 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.28
13 106 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.31
14 50 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.36
15 53 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.39
16 118 Odlerová MáriaOdlerová Mária 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.40
17 68 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.43
18 29 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.46
19 80 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.47
20 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.48
21 119 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.49
22 36 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.50
23 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.52
24 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.57
24 81 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.57
26 99 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 09.58
27 69 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.59
28 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
28 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.60
30 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.63
31 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.65
32 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.68
33 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.72
33 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.72
35 60 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.75
36 22 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.83
37 77 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 09.92
38 76 Střelcová EmaStřelcová Ema 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.93
39 85 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.95
40 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.96
40 87 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.96
42 66 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.98
43 107 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.00
44 73 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.07
45 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.09
46 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.10
47 46 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 10.13
48 61 Kuglérová TianaKuglérová Tiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.15
49 74 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.18
50 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.25
50 101 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 10.25
50 27 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.25
50 32 Tormová LenkaTormová Lenka 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.25
50 120 Kajanovičová VeronikaKajanovičová Veronika 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.25
55 25 Nižnanová EmaNižnanová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.34
56 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.38
57 51 Boháčková LindaBoháčková Linda 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 10.39
58 Černá MelániaČerná Melánia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.40
59 67 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.42
59 94 Pavelková BibianaPavelková Bibiana 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.42
61 28 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.59
62 44 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.61
62 96 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.61
64 Donovalová SilviaDonovalová Silvia 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.65
65 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.85
65 1 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.85
67 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.03
68 Adamcová LuciaAdamcová Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.04
69 38 Tomková SáraTomková Sára 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 11.14
70 57 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.18
71 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.32
72 47 Michaličková ViktóriaMichaličková Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.61
73 59 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.04
21 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
43 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 89 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.70
2 38 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.91
3 83 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.98
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.01
5 56 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.06
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 20.1.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.90
2 88 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.09
3 52 Tomková EmaTomková Ema 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.12
4 84 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.22
5 93 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.29
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.40
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.93
3 80 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.39
MS Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.48
5 94 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.60
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.00
2 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.13
3 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.25
4 Katruškin LeoKatruškin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.65
5 88 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.31
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.35
2 38 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.38
3 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.19
4 86 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.33
5 85 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.37
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.1.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Čík TristanČík Tristan 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.72
2 12 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.90
MS Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.18
4 6 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.28
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 20.1.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.46
2 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.69
3 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.90
4 87 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.59
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 20.1.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.62
2 Horňák LukášHorňák Lukáš 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.37
3 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.37
Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 20.1.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec ErikNemec Erik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.81
2 84 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.84
3 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.94
MS 81 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.98
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.35
2 38 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.38
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 09.40
4 93 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.46
5 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.62
6 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.69
7 11 Čík TristanČík Tristan 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.72
8 Nemec ErikNemec Erik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.81
9 84 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.84
10 12 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.90
10 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.90
12 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.93
13 Drančák SamuelDrančák Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.94
14 81 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.98
15 83 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.00
16 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.13
17 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 10.18
18 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.19
19 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 10.25
20 86 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 10.33
21 85 Kupči MarkoKupči Marko 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 10.37
21 Horňák LukášHorňák Lukáš 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.37
23 80 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.39
24 Končír DavidKončír David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.48
25 87 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.59
26 94 Keketi LeonKeketi Leon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.60
27 Katruškin LeoKatruškin Leo 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.65
28 88 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.31
29 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.37
30 6 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.28
Cimba JakubCimba Jakub 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.20
2 38 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.34
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.43
4 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.57
5 93 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.60
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 20.1.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec ErikNemec Erik 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.61
2 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 09.72
3 84 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.76
4 11 Čík TristanČík Tristan 08 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 09.80
5 12 Havlíček JakubHavlíček Jakub 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.85
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.26
2 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.19
3 8 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.09
4 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.56
Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 70 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.48
2 55 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.98
3 75 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.35
4 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.52
5 Novotná NatáliaNovotná Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.07
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.32
2 Páldyová NinkaPáldyová Ninka 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 10.09
3 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.23
4 1 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 11.22
5 52 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.50
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Fogelová EmilieFogelová Emilie 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 3 09.94
2 79 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.46
3 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.81
4 73 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 11.17
5 Mandáková KarinMandáková Karin 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 12.06
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Kočišová ClaudiaKočišová Claudia 08 08 Funny athleticsFunny athletics 5 10.55
2 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.29
3 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.43
4 74 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 11.96
Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 63 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.81
2 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 10.21
3 60 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athleticsFunny athletics 1 10.40
MS Barlíková BarboraBarlíková Barbora 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.37
5 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.79
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 71 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.71
2 61 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athleticsFunny athletics 1 09.78
3 67 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.81
MS 53 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.85
5 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.74
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athleticsFunny athletics 1 09.95
2 65 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.12
3 66 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.60
4 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.65
5 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.27
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.92
2 69 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.23
3 104 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.53
4 77 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athleticsFunny athletics 2 11.29
5 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.41
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.39
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.37
3 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.39
4 118 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.24
Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.44
2 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.11
3 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.42
4 64 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.96
5 Szabó VeronikaSzabó Veronika 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.24
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.23
2 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.65
3 68 Lehocká HanaLehocká Hana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.95
4 1 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 12.07
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 13 (ne, 20.1.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 78 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.17
2 108 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.46
3 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.43
4 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.77
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.26
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.32
3 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.39
4 21 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.44
5 70 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.48
6 71 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.71
7 61 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athleticsFunny athletics 1 09.78
8 63 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.81
9 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.92
10 72 Fogelová EmilieFogelová Emilie 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 3 09.94
11 57 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athleticsFunny athletics 1 09.95
12 55 Jablonská SoňaJablonská Soňa 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.98
13 Páldyová NinkaPáldyová Ninka 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 10.09
14 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 10.11
15 65 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.12
16 78 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.17
17 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.19
18 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 10.21
19 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.23
19 69 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.23
19 54 Dobošová KamilaDobošová Kamila 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.23
22 75 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.35
23 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.37
24 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.39
25 60 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athleticsFunny athletics 1 10.40
26 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.42
27 79 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.46
27 108 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 10.46
29 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.52
30 104 Hupková StellaHupková Stella 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 10.53
31 59 Kočišová ClaudiaKočišová Claudia 08 08 Funny athleticsFunny athletics 5 10.55
32 66 Hríbiková NinaHríbiková Nina 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.60
33 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.65
34 Humlová HanaHumlová Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.81
34 67 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.81
36 53 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.85
37 68 Lehocká HanaLehocká Hana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.95
38 64 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.96
39 Novotná NatáliaNovotná Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.07
40 8 Jakubíková Tereza RoisiJakubíková Tereza Roisi 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.09
41 73 Tóthová KristínaTóthová Kristína 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 11.17
42 1 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 11.22
43 Szabó VeronikaSzabó Veronika 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.24
44 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.29
44 77 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athleticsFunny athletics 2 11.29
46 Barlíková BarboraBarlíková Barbora 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.37
47 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.41
48 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.43
48 Jakušová LuciaJakušová Lucia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.43
50 52 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.50
51 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.56
52 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.65
53 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.74
54 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.77
55 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.79
56 74 Tomková LauraTomková Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 11.96
57 Mandáková KarinMandáková Karin 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 12.06
58 1 Záhorská MichaelaZáhorská Michaela 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 12.07
59 118 Zubčáková EmiZubčáková Emi 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.24
60 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.27
Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF
Doffek PetraDoffek Petra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 20.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.07
2 Čerenková NellaČerenková Nella 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.27
3 21 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.30
4 63 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.87
5 61 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athleticsFunny athletics 5 10.15
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 20.1.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.32
2 70 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.37
3 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.83
4 71 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.85
5 72 Fogelová EmilieFogelová Emilie 08 08 Pohybko SereďPohybko Sereď 1 09.92
Celkom 5 pretekárov