<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (20. 1. 2019)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 119 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 18 513 510 502 x 510 513 498 513
2 72 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 16 445 419 x 409 419 427 422 445
3 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 15 438 400 416 362 416 427 x 438
4 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 17 432 404 420 397 420 432 396 413
5 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 12 414 402 x 410 410 380 378 414
6 4 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 14 403 392 401 397 401 403 392 402
7 15 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 7 398 354 398 380 398 361 359 293
MS 49 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 11 395 349 348 395 395 350
9 70 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 13 394 342 382 394 394
MS 21 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 393 388 362 393 393
11 Stranovský ViktorStranovský Viktor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 390 366 390 364 390
12 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 390 366 x 390 390
13 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 3 387 387 x 344 387
14 50 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 2 385 383 354 385 385
15 37 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 1 374 374 349 374 374
16 47 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 9 368 368 348 296 368
17 17 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 6 345 338 341 345 345
MS Badáni MarekBadáni Marek
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 4 318 298 280 318 318
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 20.1.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 36 430 422 430 430 430 421 400 421
2 38 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 33 430 420 415 424 424 423 420 430
3 98 Pilková SašaPilková Saša
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 35 428 422 403 - 422 428 425 x
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 32 426 415 408 426 426 406 x 406
5 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 29 415 387 405 393 405 390 163 415
6 93 Benkovičová EditBenkovičová Edit
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 414 390 336 376 390 359 335 414
7 88 Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 34 400 293 343 396 396 x 400 384
8 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 27 393 392 335 393 393 388 379 318
9 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 19 392 384 392 x 392
10 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 22 387 x 386 387 387
MS Donovalová SilviaDonovalová Silvia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 12 383 383 290 283 383
12 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 28 380 x 380 359 380
13 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 11 375 375 365 x 375
14 98 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 31 370 366 370 x 370
15 99 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 24 368 333 355 368 368
16 33 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 23 362 362 338 359 362
17 69 Žatková ViolaŽatková Viola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 21 360 339 360 344 360
18 80 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 25 359 347 359 358 359
19 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 17 355 351 348 355 355
20 34 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
07 07 8 355 325 355 x 355
MS Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 15 353 353 311 321 353
22 Kotasová EmaKotasová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 352 329 352 x 352
23 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 26 348 348 333 344 348
24 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 10 340 340 330 338 340
MS 52 Tomková EmaTomková Ema
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 30 336 x x 336 336
26 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 18 335 335 329 324 335
27 40 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 20 320 279 320 262 320
28 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 13 318 318 318 317 318
29 120 Kajanovičová VeronikaKajanovičová Veronika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 3 315 x 181 315 315
30 Černá MelániaČerná Melánia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 14 314 266 305 314 314
31 51 Boháčková LindaBoháčková Linda
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 2 295 266 x 295 295
32 Bojdová LuciaBojdová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 16 294 250 284 294 294
33 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 292 265 223 292 292
34 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 219 219 217 210 219
35 Pavelková DominikaPavelková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 6 204 204 191 188 204
Celkom 35 pretekárov