<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (20. 1. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 20.1.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 15 393 361360373373379361393
2 Drančák SamuelDrančák Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 9 373 359357368368340x373
3 9 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 6 371 367361-367371361361
4 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 8 368 322353355355368x356
5 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 16 367 342341361361367341x
6 38 Drábik FilipDrábik Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 1 367 347351357357347353367
7 80 Šilhavý MichalŠilhavý Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 357 281261357357
8 Németh FilipNémeth Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 4 355 332355328355336328341
MS 81 Piala MichalPiala Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 5 355 355--355
10 Bulgan JergušBulgan Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 14 340 312340337340
11 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
08 08 10 337 312275337337
12 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 331 319331305331
MS Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 328 328x308328
14 Janega LukášJanega Lukáš
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
08 08 2 295 291295271295
94 Keketi LeonKeketi Leon
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 DNS 0.0
Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 13 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 20.1.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 21 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 11 425 425411377425405418425
MS Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 30 384 374384165384378384375
MS 70 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 31 374 x374355374368369308
4 56 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 373 303333368368373368335
5 104 Hupková StellaHupková Stella
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 6 350 350312309350316300304
6 Danielová SofiaDanielová Sofia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 1 347 341337347347257320338
7 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 28 346 333325338338346340338
8 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 9 345 298329345345322315322
9 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 18 329 329282314329
10 Páldyová NinkaPáldyová Ninka
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 26 323 323293288323
11 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 23 320 311311320320
12 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 25 317 x317297317
MS 71 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 29 314 314307312314
14 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 19 313 313307275313
15 Goriláková SimonaGoriláková Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 3 312 286312x312
16 Humlová HanaHumlová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 306 290288306306
17 108 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 8 305 299300305305
18 Jakušová LuciaJakušová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 17 301 252251301301
19 52 Indrišková TimeaIndrišková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 16 300 x254300300
MS Čuga AdelaČuga Adela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 21 299 285275299299
21 Titková NatáliaTitková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 13 299 299275269299
MS 53 Predmeská LuciaPredmeská Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 22 292 277292281292
MS Barlíková BarboraBarlíková Barbora
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 20 292 292263273292
24 Hanáková LianaHanáková Liana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 285 285279276285
25 64 Ťureková AndreaŤureková Andrea
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 271 x271265271
26 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 15 260 x214260260
27 Kňašková EmaKňašková Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 10 258 258246250258
28 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 12 256 223238256256
29 Pavelková MiriamPavelková Miriam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 27 237 237x220237
Doffek PetraDoffek Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 DNS 0.0
63 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 24 DNS 0.0
Celkom 31 pretekárov