<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (20. 1. 2019)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150
1 Veselý FilipVeselý Filip
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
06 06 1 145 ooooooxxx
2 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 130 ooxxoxxx
MS Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 125 ooxxx
4 Sidor NikolasSidor Nikolas
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 2 120 xxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 20.1.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140143146149152
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 135 oooooxxx
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 135 ooooxoxxx
3= Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 5 120 ooxxx
3= Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 6 120 ooxxx
5 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 120 oxoxxx
MS Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 120 xxoxoxxx
7 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 115 oxxx
119 Šebestová SáraŠebestová Sára
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
07 07 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 20.1.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 110115120
1 93 Kubíček FilipKubíček Filip
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
09 09 3 115 xxoxo-
Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 5 NM xxx
Horňák LukášHorňák Lukáš
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 2 NM xxx
85 Kupči MarkoKupči Marko
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 4 NM xxx
11 Čík TristanČík Tristan
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
08 08 1 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 20.1.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145150
1 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 1 115 oooxxx
Celkom 1 pretekárov