<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (18. - 19. 2. 2023)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.2.2023 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.84 Q 0.146
2 148 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 07.01 q 0.158
3 186 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.10 0.170
4 98 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 07.36 0.159
5 39 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 07.47 0.197
6 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 07.57 0.163
7 9 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.60 0.408
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.2.2023 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.89 Q 0.165
2 155 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 06.91 q 0.124
3 143 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 07.06 0.175
4 101 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.28 0.152
5 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.50 0.176
6 161 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.60 0.219
7 194 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.91 0.181
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.2.2023 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.89 Q 0.133
2 120 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.04 0.163
3 13 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 SB 07.04 0.173
4 146 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.24 0.159
5= 115 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 07.48 0.209
5= 38 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 07.48 0.180
7 31 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 07.87 0.331
111 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 8 DNS
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.2.2023 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 06.86 Q 0.184
2 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.90 q 0.164
3 149 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 07.01 q 0.134
4 159 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.28 0.142
5 15 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 07.53 0.158
6 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.58 0.183
7 28 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 PB 07.95 0.189
110 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 8 DNS
Poznámky:
Postup do finále: Víťaz + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.84 Q 0.146
2 55 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 06.86 Q 0.184
3 57 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 06.89 Q 0.165
3 87 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.89 Q 0.133
5 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.90 q 0.164
6 155 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 06.91 q 0.124
7 148 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 07.01 q 0.158
7 149 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 07.01 q 0.134
9 120 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.04 0.163
9 13 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 SB 07.04 0.173
11 143 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 07.06 0.175
12 186 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.10 0.170
13 146 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.24 0.159
14 101 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.28 0.152
14 159 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.28 0.142
16 98 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 07.36 0.159
17 39 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 07.47 0.197
18 115 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 07.48 0.209
18 38 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 07.48 0.180
20 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.50 0.176
21 15 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 07.53 0.158
22 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 07.57 0.163
23 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.58 0.183
24 9 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.60 0.408
24 161 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 07.60 0.219
26 31 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 07.87 0.331
27 194 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 07.91 0.181
28 28 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 PB 07.95 0.189
111 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 8 DNS
110 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 8 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.2.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 06.69 0.148
2 55 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 06.80 0.172
3 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 06.87 0.154
4 87 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 06.87 0.136
5 155 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 06.98 0.175
6 148 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.02 0.159
57 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ -0.004
149 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DQ 0.083
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 - dráha č. 3 a č. 8
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.2.2023 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.34 0.162
2 204 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.36 0.155
3 182 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.64 0.148
4 94 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 07.75 0.149
5 129 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 07.75 0.167
6 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 07.79 0.163
7 23 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.82 0.155
69 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DQ 0.088
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 - dráha č. 2
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.2.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.39 Q 0.151
2 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.80 q 0.309
3 90 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.92 0.151
4 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.05 0.329
5 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.16 0.205
6 49 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 08.30 0.304
7 183 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.31 0.192
8 33 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.43 0.184
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.2.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.41 Q 0.173
2 94 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.77 q 0.140
3 167 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 07.81 0.147
4 189 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 07.85 0.166
5 17 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.21 0.208
6 106 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 08.27 0.223
7 179 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.28 0.197
8 166 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.65 0.157
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.2.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 07.61 Q 0.138
2 69 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 07.69 q 0.135
3 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 07.82 0.216
4 91 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.90 0.142
5 173 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.20 0.169
6 139 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.22 0.206
7 165 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 08.37 0.152
8 35 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.77 0.165
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.2.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.78 Q 0.145
2 129 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.81 q 0.170
3 130 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 07.97 0.147
4 11 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.00 0.179
5 131 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.08 0.136
6 3 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.38 0.233
7 177 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.52 0.327
8 172 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.66 0.330
Poznámky:
Postup do finále: Víťazka + 4 najrýchlejšie časy Dráha číslo č. 4 - postup do finále na základe žrebu.
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.39 Q 0.151
2 204 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.41 Q 0.173
3 182 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 07.61 Q 0.138
4 69 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 PB 07.69 q 0.135
5 94 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.77 q 0.140
6 23 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.78 Q 0.145
7 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.80 q 0.309
8 167 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 07.81 0.147
8 129 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.81 q 0.170
10 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 07.82 0.216
11 189 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 07.85 0.166
12 91 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.90 0.142
13 90 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 07.92 0.151
14 130 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 07.97 0.147
15 11 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.00 0.179
16 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.05 0.329
17 131 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 08.08 0.136
18 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.16 0.205
19 173 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.20 0.169
20 17 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.21 0.208
21 139 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.22 0.206
22 106 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 08.27 0.223
23 179 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.28 0.197
24 49 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 08.30 0.304
25 183 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.31 0.192
26 165 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 08.37 0.152
27 3 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.38 0.233
28 33 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.43 0.184
29 177 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.52 0.327
30 166 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.65 0.157
31 172 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.66 0.330
32 35 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.77 0.165

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.2.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.06 q 0.172
2 46 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.27 0.135
3 160 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.31 0.249
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 19.2.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.51 q 0.162
2 206 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.07 0.149
3 146 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.91 0.168
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 19.2.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.34 q 0.166
2 13 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.29 0.178
3 27 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.20 0.165
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 19.2.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 143 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.83 0.159
2 15 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.65 0.167
3 156 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.06 0.149
4 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 24.31 0.193
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 19.2.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 23.88 0.185
2 123 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.96 0.160
3 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.48 0.157
126 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DQ 0.158
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - dráha č. 3
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 19.2.2023 - 14:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.63 q 0.169
2 161 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 23.76 0.179
3 98 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.88 0.155
4 31 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 26.55 0.326
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.06 q 0.172
2 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.34 q 0.166
3 82 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.51 q 0.162
4 84 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.63 q 0.169
5 143 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.83 0.159
6 206 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 23.07 0.149
7 46 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 23.27 0.135
8 13 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 23.29 0.178
9 15 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.65 0.167
10 161 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 23.76 0.179
11 47 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 PB 23.88 0.185
11 98 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.88 0.155
13 146 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.91 0.168
14 123 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.96 0.160
15 156 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.06 0.149
16 27 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.20 0.165
17 160 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.31 0.249
17 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 24.31 0.193
19 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 25.48 0.157
20 31 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 26.55 0.326
126 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DQ 0.158

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 21.68 0.182
2 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 21.96 0.150
3 84 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 22.62 0.183
4 82 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.64 0.170
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 15:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 24.12 0.184
2 182 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 24.79 0.168
3 94 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.39 0.157
4 128 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 25.74 0.215
Celkom 4 pretekári

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.2.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.53 q 0.192
2 21 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16 0.181
3 176 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 26.69 0.184
4 165 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 27.62 0.175
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 19.2.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.05 q 0.150
2 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.75 0.165
3 201 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.89 0.236
4 172 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.72 0.315
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 19.2.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.18 0.163
2 173 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.27 0.183
3 177 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.29 0.281
64 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.213
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 19.2.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 25.15 q 0.140
2 199 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.43 0.464
3 25 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.14 0.225
4 137 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 29.74 0.204
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 19.2.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.85 0.166
2 17 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.84 0.168
3 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.92 0.396
4 166 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.10 0.149
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 19.2.2023 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.73 q 0.181
2 93 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 27.06 0.186
3 179 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.33 0.215
4 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.70 0.183
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24.53 q 0.192
2 182 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 25.05 q 0.150
3 94 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 25.15 q 0.140
4 128 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.73 q 0.181
5 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.75 0.165
6 129 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 25.85 0.166
7 21 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16 0.181
8 11 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 26.18 0.163
9 199 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.43 0.464
10 176 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 26.69 0.184
11 17 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.84 0.168
12 93 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 27.06 0.186
13 25 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.14 0.225
14 173 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.27 0.183
15 179 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.33 0.215
16 165 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 27.62 0.175
17 201 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.89 0.236
18 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 27.92 0.396
19 177 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.29 0.281
20 172 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.72 0.315
21 166 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.10 0.149
22 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 29.70 0.183
23 137 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 29.74 0.204
64 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.213

400 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.2.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 0:54.70 0.170
2 140 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 PB 0:54.73 0.218
3 157 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:55.74 0.202
4 28 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 0:55.75 0.227
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 18.2.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 0:53.65 0.179
2 156 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.17 0.149
3 97 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.20 0.210
4 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:57.65 0.170
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (so, 18.2.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 160 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.09 0.236
2 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:54.79 0.295
3 95 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:55.13 0.162
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (so, 18.2.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:51.26 q 0.186
2 195 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:51.85 0.179
3 100 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.47 0.178
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 05 (so, 18.2.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.89 q 0.154
2 162 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.29 0.188
3 39 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 0:51.37 0.196
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 06 (so, 18.2.2023 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.11 q 0.151
2 85 Haraslín RomanHaraslín Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:49.27 q 0.173
3 9 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:54.03 0.221
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.11 q 0.151
2 85 Haraslín RomanHaraslín Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:49.27 q 0.173
3 59 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.89 q 0.154
4 125 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:51.26 q 0.186
5 162 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.29 0.188
6 39 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 0:51.37 0.196
7 195 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:51.85 0.179
8 100 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.47 0.178
9 73 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 0:53.65 0.179
10 9 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:54.03 0.221
11 160 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.09 0.236
12 156 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.17 0.149
13 97 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:54.20 0.210
14 116 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 0:54.70 0.170
15 140 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 PB 0:54.73 0.218
16 72 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:54.79 0.295
17 95 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:55.13 0.162
18 157 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:55.74 0.202
19 28 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 0:55.75 0.227
20 2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:57.65 0.170

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Haraslín RomanHaraslín Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:47.40 0.161
2 154 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:47.64 0.170
3 59 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:50.67 0.190
4 125 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 0:50.75 0.187
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 217 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 0:55.32 0.198
2 64 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.58 0.208
3 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:00.16 0.212
4 92 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:01.66 0.378
Celkom 4 pretekári

400 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.2.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 1:03.63 0.265
2 177 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:04.44 0.171
3 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:08.92 0.158
16 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (so, 18.2.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:00.54 0.375
2 172 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:04.82 0.140
200 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (so, 18.2.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:59.40 q 0.171
2 92 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:00.02 q 0.371
3 201 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:03.63 0.202
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 04 (so, 18.2.2023 - 16:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 217 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 0:55.53 q 0.220
2 64 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.54 q 0.162
3 199 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:01.50 0.232
Poznámky:
Postup do finále: 4 najrýchlejšie časy
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 217 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 0:55.53 q 0.220
2 64 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.54 q 0.162
3 188 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:59.40 q 0.171
4 92 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 1:00.02 q 0.371
5 174 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:00.54 0.375
6 199 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:01.50 0.232
7 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 SB 1:03.63 0.265
7 201 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:03.63 0.202
9 177 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:04.44 0.171
10 172 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:04.82 0.140
11 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:08.92 0.158
16 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
200 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.2.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 195 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 1:59.50
2 76 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:02.55
3 209 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 PB 2:04.19
4 95 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:08.81
5 124 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:13.51
216 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNF
157 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
73 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 - štartové čísla 73 a 157
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.2.2023 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 158 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:55.47
2 163 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:55.94
3 142 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:56.08
4 192 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:56.64
5 122 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:56.84
6 193 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:58.69
7 140 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:00.43
8 50 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 1 2:01.88
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 158 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:55.47
2 163 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:55.94
3 142 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:56.08
4 192 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:56.64
5 122 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 1:56.84
6 193 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:58.69
7 195 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 1:59.50
8 140 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 2:00.43
9 50 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 1 2:01.88
10 76 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 PB 2:02.55
11 209 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 PB 2:04.19
12 95 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:08.81
13 124 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:13.51
216 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNF
157 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
73 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DQ

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 19.2.2023 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 SB 2:30.37
2 219 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:32.60
3 138 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:58.18
135 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 17.5 - štartové číslo 135
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 19.2.2023 - 15:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 214 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:11.75
2 190 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:17.06
3 203 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 2:24.73
4 113 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 SB 2:24.83
5 220 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:27.41
6 218 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:35.95
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 214 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:11.75
2 190 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 2:17.06
3 203 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 2:24.73
4 113 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 SB 2:24.83
5 220 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:27.41
6 48 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 SB 2:30.37
7 219 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:32.60
8 218 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:35.95
9 138 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:58.18
135 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DQ

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 18.2.2023 - 17:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 150 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:16.69
2 50 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 4 4:17.78
3 122 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 4:18.75
4 78 Strežo MichalStrežo Michal 90 90 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 6 PB 4:35.14
5 74 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 4:35.76
6 19 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 4:46.82
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.2.2023 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 213 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 4:34.91
2 171 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:45.14
3 220 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 5:04.73
4 75 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 5 5:07.97
5 107 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 5:15.11
6 48 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 10 PB 5:31.24
7 108 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:36.50
8 43 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 5:39.28
9 133 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 5:41.60
10 22 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:47.02
11 141 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 11 5:50.79
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 19.2.2023 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 147 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 08:32.25
2 151 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08:32.67
3 119 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 7 PB 08:33.29
4 198 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08:36.35
5 77 Staník MichalStaník Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08:43.30
6 208 Mihalov AdamMihalov Adam 92 92 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 PB 08:48.18
7 140 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 08:52.34
8 207 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 9 PB 08:56.66
9 112 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 10 09:27.11
10 51 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 11 09:30.15
11 145 Dubravík ŠimonDubravík Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 PB 09:38.70
12 74 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 13 PB 10:01.95
99 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF
Celkom 13 pretekárov

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09:37.34
2 171 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10:08.15
3 212 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 10:16.24
4 181 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10:39.21
5 210 Mesárošová MartinaMesárošová Martina 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 PB 10:52.75
6 211 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 PB 10:57.65
7 68 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 11:09.19
75 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 18.2.2023 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.12 0.155
2 53 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 08.87 0.202
3 38 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 02 02 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 09.13 0.197
29 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.03 0.145
2 67 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.28 0.165
3 89 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.45 0.149
4 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.53 0.171
5 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 08.87 0.211
6 136 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.91 0.148
7 131 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.03 0.132
66 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNF 0.420
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.2.2023 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.18 Q 0.154
2 136 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.65 Q 0.125
3 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.66 q 0.193
4 131 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.01 q 0.138
5 175 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.30 0.159
6 170 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.69 0.380
7 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.23 0.384
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.2.2023 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.32 Q 0.296
2 89 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.63 Q 0.168
3 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.88 q 0.189
4 66 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 09.05 q 0.358
5 184 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.65 0.203
6 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.50 0.349
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.18 Q 0.154
2 67 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.32 Q 0.296
3 89 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.63 Q 0.168
4 136 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.65 Q 0.125
5 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.66 q 0.193
6 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.88 q 0.189
7 131 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.01 q 0.138
8 66 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 09.05 q 0.358
9 175 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.30 0.159
10 184 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.65 0.203
11 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.50 0.349
12 170 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.69 0.380
13 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.23 0.384

Skok do výšky - Muži

(ne, 19.2.2023 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 185 190 195 200 205 210 214 218 221 224 226 228 230 232 234 236 238 240 242
1 8 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 5 210 - - - o o o o xxx
2 164 Zeman TomášZeman Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 4 210 - - o o xo - xxo xxx
3 197 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 3 205 - - - o o o x- xx
4 187 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 SB 195 o o o xxo xxx
5 185 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 180 o xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 19.2.2023 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 169 173 175
1 191 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 PB 173 o o o o o o xxx
2 202 Michlíková MiroslavaMichlíková Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
91 91 1 SB 169 o o o xo o xxx
3 117 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 4 165 o o o o xxx
4 45 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 3 165 o o o xo xxx
5 184 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 SB 165 o o o xxo xxx
6 136 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 155 - o xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 18.2.2023 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320 340 360 380 400 420 440 450 460 475 480 490 500 510 520 530 540 550
1 96 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 460 - - - - xo o o - xo xxx
2 205 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 3 400 xo o o o xo xxx
3 124 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 2 380 - o o xo xxx
29 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 1 DNS
7 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 5 NM - - - - - xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 18.2.2023 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350 360 370 380 390 400 410 420 430 440
1 40 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 9 350 - - - - - o - - - - o - xxx
MS 41 Tereščenko AntoninaTereščenko Antonina
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 7 PB 330 - - - - o - xxo - o - xxx
3 12 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 8 310 - - - o o o o xxx
4 109 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 300 - o o o o o xxx
5 137 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 4 300 - o o xo o o xxx
6 132 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 300 - xo o o o xo xxx
7 63 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 PB 300 - - o o xo xxo xxx
8 35 Macečková BožidaraMacečková Božidara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 2 280 o o o xo xxx
9 10 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 240 o o xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 18.2.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 9 697 659 x 686 686 697 685 686
2 186 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 693 663 657 x 663 693 677 693
3 37 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 3 PB 650 x 626 635 635 646 609 650
4 32 Kimák DanielKimák Daniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 2 PB 630 537 606 x 606 599 630 623
5 121 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 626 618 626 x 626 610 620 x
MS 196 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 5 624 580 599 600 600 x 624 617
7 18 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 616 x 613 616 616 596 595 614
8 30 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 4 571 567 x 571 571 555 558 555
9 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 561 561 540 541 561
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 18.2.2023 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 15 PB 623 609 618 623 623 x x x
2 128 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 13 PB 598 563 551 581 581 584 598 577
3 189 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 587 x x 581 581 405 424 587
4 21 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 12 574 542 563 546 563 574 397 x
5 34 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 16 563 x 563 558 563 x x x
6 90 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 11 550 550 x 547 550 x - -
7 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 5 536 x x 536 536 x x x
8 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 8 534 531 x x 531 534 508 520
9 91 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 530 512 530 401 530
10 106 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 520 520 519 x 520
11 134 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 516 513 x 516 516
12 66 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 9 514 506 514 x 514
13 3 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 507 507 x x 507
14 33 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 1 502 338 502 480 502
15 93 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 479 468 479 476 479
184 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 19.2.2023 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 36 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
00 00 7 14.37 14.00 14.37 14.11 14.37 x x x
2 60 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 5 SB 14.28 x 14.07 14.28 14.28 14.26 14.08 13.98
3 56 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 14.27 13.54 13.68 14.07 14.07 14.26 12.17 14.27
4 52 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 4 13.72 x 13.62 13.72 13.72 13.50 x x
MS 196 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 3 13.29 13.29 x 13.11 13.29 12.73 12.89 12.97
6 121 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 2 12.35 x x x - 12.35 x x
7 114 Michlík RichardMichlík Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 1 12.19 12.09 11.97 12.19 12.19 12.12 11.89 x
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 19.2.2023 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 12 12.56 12.42 12.38 10.95 12.42 10.12 x 12.56
2 167 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 13 12.48 12.39 12.33 12.48 12.48 x x x
3 189 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 9 PB 12.31 11.75 11.90 x 11.90 x 12.31 x
4 69 Tomková DášaTomková Dáša
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 7 PB 12.00 11.91 11.56 11.70 11.91 12.00 11.88 11.91
5 34 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 11 11.85 x x 11.85 11.85 x 10.35 x
6 134 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 11.61 x 11.57 11.61 11.61 11.40 11.21 11.57
7 139 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 8 11.26 x x 11.26 11.26 x 11.11 11.17
8 3 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 10.61 10.41 10.61 10.04 10.61 10.48 x x
9 49 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 5 10.51 x 10.51 10.48 10.51
10 44 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 10.43 x 10.41 10.43 10.43
11 20 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 10.33 x x 10.33 10.33
12 33 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 2 10.15 09.57 09.90 10.15 10.15
13 26 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 PB 09.74 09.24 09.38 09.74 9.74
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 19.2.2023 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 70 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 9 PB 14.69 x 14.03 14.48 14.48 13.77 14.12 14.69
2 80 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 7 PB 14.23 13.45 14.23 13.97 14.23 13.60 x 13.88
3 62 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 12.98 x 12.98 11.92 12.98 x x 11.97
4 102 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 PB 12.47 11.66 11.60 12.47 12.47 11.89 11.74 12.12
5 71 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 12.39 12.39 12.05 x 12.39 12.10 x 12.16
6 168 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 6 12.26 12.26 12.25 x 12.26 x x 11.99
7 104 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 3 PB 11.95 10.60 11.95 11.17 11.95 11.17 11.32 10.60
8 14 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 2 10.03 09.96 09.90 09.43 9.96 10.03 09.92 09.69
9 137 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 1 09.63 09.42 09.63 09.32 9.63
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 19.2.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 79 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 6 PB 17.98 16.68 17.68 17.84 17.84 17.92 17.71 17.98
2 42 Šula KarelŠula Karel
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
03 03 5 PB 17.52 x 17.06 x 17.06 16.72 17.52 x
3 6 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 4 16.08 14.93 15.07 15.64 15.64 15.36 16.08 15.60
4 58 Gallay IgorGallay Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 PB 12.96 12.67 12.96 12.86 12.96 12.82 12.58 11.99
5 215 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 2 12.25 11.55 12.25 11.79 12.25 x 12.03 11.93
6 54 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 1 11.41 09.69 10.57 10.75 10.75 11.41 10.88 11.09
Celkom 6 pretekárov

4 x 200 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 18.2.2023 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Federič, Grajcarík, Benda, Haraslín Federič, Grajcarík, Benda, Haraslín Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:27.66 0.155
2 55 Bujna, Baluch, Blšták, Glodžák Bujna, Baluch, Blšták, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:28.64 0.191
3 143 Ďurdina, Beladič, Igaz, Nemec Ďurdina, Beladič, Igaz, Nemec AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:30.43 0.177
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 18.2.2023 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Fuksa, Ševčík, Niko, Ševčík Fuksa, Ševčík, Niko, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:31.49 0.162
2 98 Záležák, Lubelec, Dzian, Vlkovič Záležák, Lubelec, Dzian, Vlkovič ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:36.72 0.138
3 157 Láznička, Púchy, Špacír, Lipka Láznička, Púchy, Špacír, Lipka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:37.75 0.136
4 87 Jursa, Košík, Bayer, Janko Jursa, Košík, Bayer, Janko Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:38.09 0.197
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Federič, Grajcarík, Benda, Haraslín Federič, Grajcarík, Benda, Haraslín Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:27.66 0.155
2 55 Bujna, Baluch, Blšták, Glodžák Bujna, Baluch, Blšták, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:28.64 0.191
3 143 Ďurdina, Beladič, Igaz, Nemec Ďurdina, Beladič, Igaz, Nemec AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:30.43 0.177
4 120 Fuksa, Ševčík, Niko, Ševčík Fuksa, Ševčík, Niko, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:31.49 0.162
5 98 Záležák, Lubelec, Dzian, Vlkovič Záležák, Lubelec, Dzian, Vlkovič ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:36.72 0.138
6 157 Láznička, Púchy, Špacír, Lipka Láznička, Púchy, Špacír, Lipka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:37.75 0.136
7 87 Jursa, Košík, Bayer, Janko Jursa, Košík, Bayer, Janko Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:38.09 0.197

4 x 200 m kluby - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 18.2.2023 - 18:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Ufnárová, Čederlová, Bendová, Kandráčová Ufnárová, Čederlová, Bendová, Kandráčová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:43.02 0.152
2 23 Gymerská, Lehenová, Pomajbová, Comová Gymerská, Lehenová, Pomajbová, Comová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:43.16 0.139
3 128 Molnárová, Balajová, Hübschová, Cellerová Molnárová, Balajová, Hübschová, Cellerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:43.26 0.147
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 18.2.2023 - 18:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Švecová, Kusyová, Babiczová, Kollárová Švecová, Kusyová, Babiczová, Kollárová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:47.07 0.185
2 35 Krešáková, Macečková, Vysokaiová, Hubayová Krešáková, Macečková, Vysokaiová, Hubayová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:01.88 0.173
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Ufnárová, Čederlová, Bendová, Kandráčová Ufnárová, Čederlová, Bendová, Kandráčová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:43.02 0.152
2 23 Gymerská, Lehenová, Pomajbová, Comová Gymerská, Lehenová, Pomajbová, Comová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:43.16 0.139
3 128 Molnárová, Balajová, Hübschová, Cellerová Molnárová, Balajová, Hübschová, Cellerová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:43.26 0.147
4 183 Švecová, Kusyová, Babiczová, Kollárová Švecová, Kusyová, Babiczová, Kollárová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:47.07 0.185
5 35 Krešáková, Macečková, Vysokaiová, Hubayová Krešáková, Macečková, Vysokaiová, Hubayová Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 2:01.88 0.173

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.2.2023 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 95 Vlkovič, Baran, Dzian, Lubelec Vlkovič, Baran, Dzian, Lubelec ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:35.37 0.187
2 142 Špacír, Babulík, Zaťko, Lipka Špacír, Babulík, Zaťko, Lipka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:35.40 0.234
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (ne, 19.2.2023 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Grajcarík, Benda, Košík, Haraslín Grajcarík, Benda, Košík, Haraslín Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 3:22.21 0.183
2 158 Valo, Semančák, Vojtáš, Marček Valo, Semančák, Vojtáš, Marček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:24.49 0.198
3 193 Ruffíni, Melo, Mizner, Jablokov Ruffíni, Melo, Mizner, Jablokov AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:27.71 0.177
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Grajcarík, Benda, Košík, Haraslín Grajcarík, Benda, Košík, Haraslín Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 3:22.21 0.183
2 158 Valo, Semančák, Vojtáš, Marček Valo, Semančák, Vojtáš, Marček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:24.49 0.198
3 193 Ruffíni, Melo, Mizner, Jablokov Ruffíni, Melo, Mizner, Jablokov AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:27.71 0.177
4 95 Vlkovič, Baran, Dzian, Lubelec Vlkovič, Baran, Dzian, Lubelec ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:35.37 0.187
5 142 Špacír, Babulík, Zaťko, Lipka Špacír, Babulík, Zaťko, Lipka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:35.40 0.234

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (ne, 19.2.2023 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 91 Čederlová, Kandráčová, Kolozsváryová, Ufnárová Čederlová, Kandráčová, Kolozsváryová, Ufnárová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 4:05.69 0.168
2 178 Miklová, Naňová, Kusyová, Kodnárová Miklová, Naňová, Kusyová, Kodnárová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:17.03 0.147
3 202 Trulíková, Michlíková, Lepotová, Antušeková Trulíková, Michlíková, Lepotová, Antušeková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 4:32.46 0.193
Celkom 3 pretekári