<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (18. - 19. 2. 2023)

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.2.2023 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.18 Q 0.154
2 136 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.65 Q 0.125
3 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.66 q 0.193
4 131 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.01 q 0.138
5 175 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.30 0.159
6 170 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.69 0.380
7 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.23 0.384
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.2.2023 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.32 Q 0.296
2 89 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.63 Q 0.168
3 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.88 q 0.189
4 66 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 09.05 q 0.358
5 184 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.65 0.203
6 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.50 0.349
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.18 Q 0.154
2 67 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 08.32 Q 0.296
3 89 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.63 Q 0.168
4 136 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.65 Q 0.125
5 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.66 q 0.193
6 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.88 q 0.189
7 131 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.01 q 0.138
8 66 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 09.05 q 0.358
9 175 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.30 0.159
10 184 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.65 0.203
11 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.50 0.349
12 170 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.69 0.380
13 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 11.23 0.384

60 m prekážok [83,8 cm] - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.03 0.145
2 67 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.28 0.165
3 89 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.45 0.149
4 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 08.53 0.171
5 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 08.87 0.211
6 136 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.91 0.148
7 131 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.03 0.132
66 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNF 0.420
Celkom 8 pretekárov