<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (18. - 19. 2. 2023)

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 18.2.2023 - 17:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 150 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:16.69
2 50 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 4 4:17.78
3 122 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 4:18.75
4 78 Strežo MichalStrežo Michal 90 90 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 6 PB 4:35.14
5 74 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 4:35.76
6 19 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 4:46.82
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 18.2.2023 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 213 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 4:34.91
2 171 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:45.14
3 220 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 5:04.73
4 75 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 5 5:07.97
5 107 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 5:15.11
6 48 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 10 PB 5:31.24
7 108 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 5:36.50
8 43 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 5:39.28
9 133 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 5:41.60
10 22 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 5:47.02
11 141 Madlušková VeronikaMadlušková Veronika 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 11 5:50.79
Celkom 11 pretekárov