<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (18. - 19. 2. 2023)

Skok do diaľky - Muži

(so, 18.2.2023 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 56 Blšták MatúšBlšták Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 9 697 659 x 686 686 697 685 686
2 186 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 693 663 657 x 663 693 677 693
3 37 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 3 PB 650 x 626 635 635 646 609 650
4 32 Kimák DanielKimák Daniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 2 PB 630 537 606 x 606 599 630 623
5 121 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 6 626 618 626 x 626 610 620 x
MS 196 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 5 624 580 599 600 600 x 624 617
7 18 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 616 x 613 616 616 596 595 614
8 30 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 4 571 567 x 571 571 555 558 555
9 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 561 561 540 541 561
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 18.2.2023 - 16:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 24 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 15 PB 623 609 618 623 623 x x x
2 128 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 13 PB 598 563 551 581 581 584 598 577
3 189 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 14 587 x x 581 581 405 424 587
4 21 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 12 574 542 563 546 563 574 397 x
5 34 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 16 563 x 563 558 563 x x x
6 90 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 11 550 550 x 547 550 x - -
7 118 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 5 536 x x 536 536 x x x
8 5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 8 534 531 x x 531 534 508 520
9 91 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 7 530 512 530 401 530
10 106 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 520 520 519 x 520
11 134 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 516 513 x 516 516
12 66 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 9 514 506 514 x 514
13 3 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 4 507 507 x x 507
14 33 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 1 502 338 502 480 502
15 93 Kolozsváryová JanaKolozsváryová Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 479 468 479 476 479
184 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov