<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR mužov a žien

Bratislava (18. - 19. 2. 2023)

3000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 19.2.2023 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 147 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 08:32.25
2 151 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08:32.67
3 119 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 7 PB 08:33.29
4 198 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08:36.35
5 77 Staník MichalStaník Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 08:43.30
6 208 Mihalov AdamMihalov Adam 92 92 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 PB 08:48.18
7 140 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 6 08:52.34
8 207 Brejčák PavolBrejčák Pavol 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 9 PB 08:56.66
9 112 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 10 09:27.11
10 51 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 11 09:30.15
11 145 Dubravík ŠimonDubravík Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 PB 09:38.70
12 74 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 13 PB 10:01.95
99 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF
Celkom 13 pretekárov

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.2.2023 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 178 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09:37.34
2 171 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10:08.15
3 212 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3 10:16.24
4 181 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10:39.21
5 210 Mesárošová MartinaMesárošová Martina 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 PB 10:52.75
6 211 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 PB 10:57.65
7 68 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 11:09.19
75 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov