<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (21. 1. 2023)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 11:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 07.09 Q 0.186
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.28 q 0.160
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 07.38 q 0.184
MS Kuchta TomášKuchta Tomáš 93 93 športový klub Belušašportový klub Beluša 2 07.54 0.180
5 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 07.58 q 0.143
6 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.59 q 0.183
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 11:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 SB 07.49 0.143
2 261 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.58 Q 0.176
3 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 07.72 0.179
4 262 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 SB 07.75 0.213
MS Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 07.81 0.179
6 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 07.83 0.158
MS Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 07.84 0.171
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 11:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 07.77 Q 0.220
2 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 07.85 0.143
3 258 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.89 0.178
4 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.04 0.165
5 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 2 SB 08.37 0.181
6 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 7 08.84 0.231
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 21.1.2023 - 11:52) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 3 07.22 0.142
2 265 Cibira MartinCibira Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.63 Q 0.428
3 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.63 0.209
MS Behro MartinBehro Martin 89 89 športový klub Belušašportový klub Beluša 4 07.76 0.202
5 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.02 0.183
6 237 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.16 0.208
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 07.09 Q 0.186
2 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 3 07.22 0.142
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.28 q 0.160
4 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 07.38 q 0.184
5 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 SB 07.49 0.143
6 Kuchta TomášKuchta Tomáš 93 93 športový klub Belušašportový klub Beluša 2 07.54 0.180
7 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 07.58 q 0.143
7 261 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 07.58 Q 0.176
9 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.59 q 0.183
10 265 Cibira MartinCibira Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.63 Q 0.428
10 Šebík DanielŠebík Daniel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.63 0.209
12 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 07.72 0.179
13 262 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 SB 07.75 0.213
14 Behro MartinBehro Martin 89 89 športový klub Belušašportový klub Beluša 4 07.76 0.202
15 257 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 07.77 Q 0.220
16 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 07.81 0.179
17 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 07.83 0.158
18 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 07.84 0.171
19 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 07.85 0.143
20 258 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.89 0.178
21 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.02 0.183
22 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.04 0.165
23 237 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.16 0.208
24 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 2 SB 08.37 0.181
25 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 7 08.84 0.231

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2023 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.10 0.183
MS Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 5 07.19 0.158
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 07.22 0.141
4 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.38 0.169
5 261 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 07.55 0.191
6 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 07.56 0.134
MS Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 07.57 0.160
8 257 Duchoslav AdrianDuchoslav Adrian 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 07.80 0.220
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2023 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.11 0.184
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.27 0.180
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.35 0.171
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 07.61 0.150
5 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.62 0.191
6 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.75 0.175
Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 DNS
Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.1.2023 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.10 Q 0.166
MS Pöstinger NicolasPöstinger Nicolas 07 07 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 5 07.67 0.174
3 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 07.75 Q 0.200
4 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.05 0.183
MS Horný JakubHorný Jakub 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 08.57 0.188
6 254 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.99 0.189
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.1.2023 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.29 Q 0.151
MS Gruber ChristophGruber Christoph 08 08 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 5 07.36 0.165
3 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 07.64 Q 0.139
4 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 07.66 q 0.223
5 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.69 q 0.180
6 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 07.90 0.168
7 253 Požgaj JergušPožgaj Jerguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.16 0.162
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.1.2023 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 07.34 0.154
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.35 Q 0.174
MS Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 07.62 0.160
MS Kummer AndyKummer Andy 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 07.90 0.173
5 Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.24 Q 0.179
6 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.24 0.340
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.10 Q 0.166
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.29 Q 0.151
3 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 07.34 0.154
4 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.35 Q 0.174
5 Gruber ChristophGruber Christoph 08 08 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 5 07.36 0.165
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 07.62 0.160
7 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 07.64 Q 0.139
8 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 07.66 q 0.223
9 Pöstinger NicolasPöstinger Nicolas 07 07 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 5 07.67 0.174
10 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.69 q 0.180
11 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 07.75 Q 0.200
12 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 07.90 0.168
12 Kummer AndyKummer Andy 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 07.90 0.173
14 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.05 0.183
15 253 Požgaj JergušPožgaj Jerguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.16 0.162
16 Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.24 Q 0.179
16 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.24 0.340
18 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 7 08.57 0.188
19 254 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.99 0.189

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.1.2023 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 08.04 Q 0.179
2 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 PB 08.05 0.246
3 296 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.29 0.190
4 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.35 0.234
5 Rybnikár RichardRybnikár Richard 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.12 0.225
6 Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.09
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.1.2023 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.51 Q 0.154
2 227 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.28 0.256
3 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.58 0.200
4 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.96 0.379
5 Kvočka LukášKvočka Lukáš 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.35 0.171
6 290 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.42 0.216
7 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 09.58 0.193
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.1.2023 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 07.70 Q 0.314
2 299 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.84 q 0.234
3 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.04 q 0.243
4 237 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.54 0.195
5 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.13 0.230
6 234 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.16 0.340
7 233 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.87 0.235
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 21.1.2023 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 07.70 Q 0.174
2 228 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 07.95 q 0.270
3 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 08.60 0.362
4 231 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.85 0.415
5 294 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.08 0.248
6 236 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.57 0.214
7 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.58 0.464
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 21.1.2023 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.10 Q 0.224
2 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.12 0.224
3 238 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.71 0.330
4 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 PB 08.74 0.162
5 291 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.70 0.191
6 300 Orbán ZoltánOrbán Zoltán 11 11 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 7 11.74 0.384
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 07.51 Q 0.154
2 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 07.70 Q 0.314
2 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 07.70 Q 0.174
4 299 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07.84 q 0.234
5 228 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 07.95 q 0.270
6 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 08.04 Q 0.179
6 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.04 q 0.243
8 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 PB 08.05 0.246
9 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.10 Q 0.224
10 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.12 0.224
11 227 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.28 0.256
12 237 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.54 0.195
13 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.58 0.200
14 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 08.60 0.362
15 238 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 08.71 0.330
16 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 PB 08.74 0.162
17 231 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.85 0.415
18 Troshupa TobiasTroshupa Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.96 0.379
19 294 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.08 0.248
20 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.13 0.230
21 234 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.16 0.340
22 296 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.29 0.190
23 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.35 0.234
23 Kvočka LukášKvočka Lukáš 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.35 0.171
25 290 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.42 0.216
26 236 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.57 0.214
27 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 09.58 0.193
27 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.58 0.464
29 233 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.87 0.235
30 Rybnikár RichardRybnikár Richard 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.12 0.225
31 291 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.70 0.191
32 Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.09
33 300 Orbán ZoltánOrbán Zoltán 11 11 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 7 11.74 0.384

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 21.1.2023 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.48 0.156
2 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 07.69 0.161
3 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.71 0.141
4 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.79 0.168
5 299 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 07.82 0.177
6 228 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 08.03 0.392
7 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 08.04 0.149
8 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 08.23 0.255
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.78 0.179
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.10 0.143
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.13 0.188
4 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.21 0.191
MS Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.30 0.210
6 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.33 0.344
7 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 08.36 0.390
Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.1.2023 - 11:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 07.86 Q 0.162
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.15 Q 0.178
3 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.23 q 0.174
4 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.26 q 0.223
MS Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.37 q 0.189
6 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.03 0.613
7 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.07 0.193
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.1.2023 - 11:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.85 Q 0.173
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.21 Q 0.185
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.32 q 0.236
4 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 08.58 0.200
5 Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.34 0.205
Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.85 Q 0.173
2 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 07.86 Q 0.162
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.15 Q 0.178
4 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.21 Q 0.185
5 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.23 q 0.174
6 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.26 q 0.223
7 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 08.32 q 0.236
8 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.37 q 0.189
9 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 08.58 0.200
10 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.03 0.613
11 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.07 0.193
12 Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.34 0.205
Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 21.1.2023 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.01 0.189
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.06 0.185
3 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.31 0.155
4 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 08.60 0.157
5 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.62 0.567
6 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.66 0.193
7 Táborská TimeaTáborská Timea 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 08.73 0.162
8 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.77 0.540
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.1.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.06 Q 0.599
MS Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 08.38 0.218
3 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.62 q 0.185
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.66 q 0.396
5 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.06 0.145
MS Benczová EmaBenczová Ema 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.18 0.464
7 243 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.25 0.288
8 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 09.66 0.252
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.1.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Halla ChristinaHalla Christina 06 06 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 SB 08.02 0.143
2 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.49 Q 0.186
MS Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.70 0.166
4 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 08.83 0.329
5 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.11 0.180
6 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.51 0.179
Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DQ -0.022
Poznámky:
3. Dráha DQ podľa TP 16.8 - Reakcia - 0.0220
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.1.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 SB 08.10 Q 0.159
2 Táborská TimeaTáborská Timea 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 08.68 q 0.375
3 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.75 q
MS Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.78 0.195
5= Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.88 0.160
5= Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.88 0.283
7 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.74 0.373
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 21.1.2023 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.21 0.198
MS Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 08.25 0.172
3 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.65 Q 0.234
4 78 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 08.92 0.544
5 Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 08.94 0.156
6 Popadič Alvarado SaraPopadič Alvarado Sara 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.35 0.184
7 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.63 0.160
8 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.01 0.408
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halla ChristinaHalla Christina 06 06 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 SB 08.02 0.143
2 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.06 Q 0.599
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 SB 08.10 Q 0.159
4 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.21 0.198
5 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 08.25 0.172
6 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 08.38 0.218
7 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 08.49 Q 0.186
8 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.62 q 0.185
9 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.65 Q 0.234
10 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.66 q 0.396
11 Táborská TimeaTáborská Timea 07 07 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 08.68 q 0.375
12 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.70 0.166
13 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.75 q
14 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.78 0.195
15 Tóth LillaTóth Lilla 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 08.83 0.329
16 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 08.88 0.160
16 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 08.88 0.283
18 78 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 08.92 0.544
19 Hyránková AdelaHyránková Adela 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 08.94 0.156
20 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.06 0.145
21 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.11 0.180
22 Benczová EmaBenczová Ema 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 09.18 0.464
23 243 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.25 0.288
24 Popadič Alvarado SaraPopadič Alvarado Sara 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.35 0.184
25 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.51 0.179
26 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.63 0.160
27 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 09.66 0.252
28 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.74 0.373
29 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.01 0.408
Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DQ -0.022

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 699 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.23 q 0.359
2 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.13 0.390
3 221 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.25 0.546
4 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.48 0.392
5 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 09.52 0.219
6 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 09.82 0.551
41 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 08.38 0.164
2 396 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.05 0.364
3 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.11 0.337
4 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.41 0.532
5 Farkašová SimonaFarkašová Simona 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.84 0.294
6 Čížková EliškaČížková Eliška 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.68 0.185
Chovanová KristínaChovanová Kristína 11 11 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 09.34
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 690 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.39 q 0.145
2 225 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.87 0.594
3 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 08.93 0.193
4 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.24 0.175
5 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 09.45 0.185
6 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.12 0.420
7 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.31 0.236
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.35 q 0.137
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 08.80 0.174
3 700 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.24 0.390
4 271 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.33 0.605
5 692 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.52 0.427
6 359 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.68 0.186
7 137 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.17 0.445
8 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 11.26 0.213
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.49 q 0.158
2 226 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.01 0.347
3 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 09.01 0.341
4 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.29 0.164
5 285 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.54
6 278 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.01 0.278
7 283 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.67
Dzurickova AlexandraDzurickova Alexandra 11 11 Nasa AtletikaNasa Atletika 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.72 q 0.166
MS Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.01 0.326
3 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.03 0.506
4 224 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 09.11 0.376
MS Soukupova HanaSoukupova Hana 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 09.55 0.571
6 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.91 0.359
7 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.04 0.512
8 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.83 0.264
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.72 0.196
2 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 08.82 0.142
3 276 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.21 0.235
4 282 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.49 0.211
5 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.50 0.241
6 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.63 0.234
7 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.87 0.255
Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ 0.007
Poznámky:
3. dráha DQ podľa TP 16.8 - Reakcia 0.007
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.65 q 0.145
2 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.77 0.204
3 274 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.19 0.388
4 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.29 0.372
5 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.30 0.254
6 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.67 0.543
7 223 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.01 0.133
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 08.99 0.170
2 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.23 0.177
3 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.33 0.334
4 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.57 0.169
MS Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.70 0.181
6 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.73 0.176
7 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.93 0.386
Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.75 0.169
2 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.84 0.220
3 272 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.92 0.156
4 Smolárová VandaSmolárová Vanda 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 09.26 0.155
5 Žigraiová VivienŽigraiová Vivien 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.30 0.358
6 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.18 0.223
7 691 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.22 0.392
8 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.38 0.200
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.64 q 0.231
2 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.76 0.395
3 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 09.03 0.183
4 695 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.08 0.384
5 220 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.12 0.220
6 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.15 0.595
7 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.94 0.405
8 284 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.52 0.394
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 12 (so, 21.1.2023 - 11:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.70 q 0.176
2 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 08.90 0.187
3 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 09.06 0.392
4 360 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.39 0.417
5 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 09.64 0.185
6 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.85 0.184
7 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.00 0.442
8 286 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.64 0.517
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 699 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.23 q 0.359
2 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.35 q 0.137
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 08.38 0.164
4 690 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.39 q 0.145
5 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.49 q 0.158
6 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.64 q 0.231
7 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.65 q 0.145
8 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 08.70 q 0.176
9 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.72 q 0.166
9 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.72 0.196
11 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.75 0.169
12 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.76 0.395
13 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.77 0.204
14 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 08.80 0.174
15 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 PB 08.82 0.142
16 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.84 0.220
17 225 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 08.87 0.594
18 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 08.90 0.187
19 272 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.92 0.156
20 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 08.93 0.193
21 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 08.99 0.170
22 226 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 09.01 0.347
22 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 09.01 0.341
22 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.01 0.326
25 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.03 0.506
25 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 09.03 0.183
27 396 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.05 0.364
28 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 09.06 0.392
29 695 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.08 0.384
30 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.11 0.337
30 224 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 09.11 0.376
32 220 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.12 0.220
33 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.13 0.390
34 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.15 0.595
35 274 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.19 0.388
36 276 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.21 0.235
37 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.23 0.177
38 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 09.24 0.175
38 700 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.24 0.390
40 221 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.25 0.546
41 Smolárová VandaSmolárová Vanda 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 09.26 0.155
42 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.29 0.164
42 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.29 0.372
44 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.30 0.254
44 Žigraiová VivienŽigraiová Vivien 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.30 0.358
46 271 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.33 0.605
46 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.33 0.334
48 Chovanová KristínaChovanová Kristína 11 11 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 6 09.34
49 360 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.39 0.417
50 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.41 0.532
51 Dohorák PannaDohorák Panna 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 09.45 0.185
52 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.48 0.392
53 282 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.49 0.211
54 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.50 0.241
55 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 09.52 0.219
55 692 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.52 0.427
57 285 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.54
58 Soukupova HanaSoukupova Hana 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 09.55 0.571
59 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.57 0.169
60 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 09.63 0.234
61 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 PB 09.64 0.185
62 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.67 0.543
63 359 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.68 0.186
64 Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 09.70 0.181
65 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.73 0.176
66 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 7 PB 09.82 0.551
67 Farkašová SimonaFarkašová Simona 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.84 0.294
68 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.85 0.184
69 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.87 0.255
70 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 09.91 0.359
71 Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.93 0.386
72 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.94 0.405
73 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.00 0.442
74 278 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.01 0.278
74 223 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.01 0.133
76 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.04 0.512
77 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.12 0.420
78 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.18 0.223
79 691 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.22 0.392
80 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.31 0.236
81 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.38 0.200
82 286 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.64 0.517
83 283 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.67
84 Čížková EliškaČížková Eliška 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 10.68 0.185
85 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.83 0.264
86 137 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.17 0.445
87 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 11.26 0.213
88 284 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.52 0.394
41 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 DNS
Dzurickova AlexandraDzurickova Alexandra 11 11 Nasa AtletikaNasa Atletika 8 DNS
Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DQ 0.007
Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 21.1.2023 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 699 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.14 0.208
2 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.36 0.320
3 690 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.40 0.164
4 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 08.41 0.139
5 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.63 0.163
6 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.64 0.166
7 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 08.65 0.177
8 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 08.68 0.210
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 19.10 0.161
2 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 19.16 0.182
3 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 19.74 0.181
4 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 20.11 0.258
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 19.76 0.143
2 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 20.20 0.141
3 292 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 20.50 0.164
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 21.05 0.168
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 21.49 0.184
2 231 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.80 0.514
3 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 21.90 0.244
4 297 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 22.01 0.267
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 21.1.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 233 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.92 0.219
2 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.35 0.170
3 Rybnikár RichardRybnikár Richard 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.25 0.248
4 300 Orbán ZoltánOrbán Zoltán 11 11 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 2 PB 31.17 0.426
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 21.1.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 19.55 0.191
2 234 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.99 0.133
3 236 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.40 0.191
Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 21.1.2023 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.06 0.235
2 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 19.75 0.222
3 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 PB 21.70 0.194
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.06 0.235
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 19.10 0.161
3 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 19.16 0.182
4 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 19.55 0.191
5 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 19.74 0.181
6 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 19.75 0.222
7 287 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 19.76 0.143
8 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 20.11 0.258
9 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 PB 20.20 0.141
10 292 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 20.50 0.164
11 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 21.05 0.168
12 232 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 21.49 0.184
13 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 PB 21.70 0.194
14 231 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.80 0.514
15 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 21.90 0.244
16 297 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 22.01 0.267
17 234 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.99 0.133
18 233 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 23.92 0.219
19 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.35 0.170
20 Rybnikár RichardRybnikár Richard 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.25 0.248
21 236 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.40 0.191
22 300 Orbán ZoltánOrbán Zoltán 11 11 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 2 PB 31.17 0.426
Moró LukášMoró Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 699 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 19.98 0.347
2 273 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 20.54 0.151
3 690 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.84 0.154
4 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 20.88 0.176
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 693 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 21.31 0.231
2 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 21.80 0.340
3 225 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.06 0.180
Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 21.08 0.609
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.53 0.203
3 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.69 0.207
4 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 22.58 0.178
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 21.94 0.239
2 695 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.37 0.390
3 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.46 0.292
4 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.62 0.182
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 224 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 22.16 0.175
2 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.37 0.407
3 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.48 0.227
4 221 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.05 0.586
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 22.63 0.185
2 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.64 0.177
3 360 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.15 0.364
4 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.37 0.198
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 21.98 0.146
2 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.03 0.178
3 220 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.46 0.580
4 Žigraiová VivienŽigraiová Vivien 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.68 0.391
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 22.25 0.376
2 268 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 22.71 0.362
3 322 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 22.76 0.360
4 219 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.73 0.401
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 700 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.26 0.569
2 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 23.45 0.320
3 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.73 0.222
4 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.82 0.366
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.84 0.180
2 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.85 0.406
3 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.33 0.323
4 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.70 0.467
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.14 0.307
2 360 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.21 0.503
3 278 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.55 0.346
4 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 25.04 0.367
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 22.80 0.191
2 359 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 24.21 0.371
3 223 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.43 0.285
Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.47 0.253
2 275 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 24.01 0.177
3 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 24.21 0.216
4 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.49 0.392
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 24.02 0.176
2 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 25.11 0.215
3 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.80 0.576
Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 15 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 696 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.38 0.213
2 283 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.30 0.311
3 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.29 0.181
41 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.51 0.135
2 282 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.43 0.231
3 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.46 0.230
4 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.77 0.310
Celkom 4 pretekári
Beh 17 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.14 0.500
2 692 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 24.18 0.135
3 137 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 28.38 0.310
4 284 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.02 0.427
Celkom 4 pretekári
Beh 18 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.19 0.616
2 Smolárová VandaSmolárová Vanda 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 23.33 0.177
3 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.88 0.217
4 286 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 27.72 0.419
Celkom 4 pretekári
Beh 19 (so, 21.1.2023 - 14:08) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 20.47 0.199
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 21.01 0.170
3 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 24.42 0.413
4 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 28.30 0.481
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 699 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 19.98 0.347
2 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 20.47 0.199
3 273 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 20.54 0.151
4 690 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 20.84 0.154
5 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 20.88 0.176
6 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 21.01 0.170
7 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 21.08 0.609
8 693 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 21.31 0.231
9 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.53 0.203
10 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.69 0.207
11 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 21.80 0.340
12 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 21.94 0.239
13 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 21.98 0.146
14 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 22.03 0.178
15 225 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.06 0.180
16 224 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 4 22.16 0.175
17 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 22.25 0.376
18 695 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.37 0.390
18 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 22.37 0.407
20 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 22.46 0.292
21 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.48 0.227
22 274 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.51 0.135
23 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 22.58 0.178
24 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 22.63 0.185
25 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.64 0.177
26 268 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 22.71 0.362
27 322 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 22.76 0.360
28 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 22.80 0.191
29 221 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.05 0.586
30 276 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.14 0.500
31 360 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.15 0.364
32 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.19 0.616
33 700 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 23.26 0.569
34 Smolárová VandaSmolárová Vanda 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 23.33 0.177
35 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.37 0.198
36 282 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.43 0.231
37 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 23.45 0.320
38 220 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.46 0.580
38 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 23.46 0.230
40 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 23.47 0.253
41 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.62 0.182
42 Žigraiová VivienŽigraiová Vivien 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.68 0.391
43 219 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.73 0.401
43 Hudecová NaďaHudecová Naďa 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.73 0.222
45 Gajdošová MichaelaGajdošová Michaela 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 23.82 0.366
46 Haydenová AdelaHaydenová Adela 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.84 0.180
47 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.85 0.406
48 275 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 24.01 0.177
49 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 24.02 0.176
50 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 24.14 0.307
51 692 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 24.18 0.135
52 360 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.21 0.503
52 359 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 24.21 0.371
52 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 24.21 0.216
55 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 24.33 0.323
56 696 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.38 0.213
57 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 24.42 0.413
58 278 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.55 0.346
59 Mažárová KarinMažárová Karin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.88 0.217
60 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 25.04 0.367
61 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 25.11 0.215
62 223 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 25.43 0.285
63 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 25.49 0.392
64 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.70 0.467
65 283 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.30 0.311
66 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.77 0.310
67 Gažiova NinaGažiova Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.80 0.576
68 Zuzčáková HankaZuzčáková Hanka 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.29 0.181
69 286 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 27.72 0.419
70 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 28.30 0.481
71 137 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 28.38 0.310
72 284 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30.02 0.427
Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 DNS
Mészárosová VivienMészárosová Vivien 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 DNS
Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DNS
41 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.16 0.174
2 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 24.20 0.187
3 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.32 0.179
4 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.02 0.187
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.84 0.186
MS Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.18 0.168
MS Seidl DanielSeidl Daniel 05 05 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 3 24.38 0.200
4 258 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.68 0.204
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.45 0.179
2 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.40 0.152
262 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.184
Poznámky:
DQ podľa pravidla TP 17.3.1 - č. 262
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 21.1.2023 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 266 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 25.54 0.206
2 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.63 0.199
MS Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.44 0.199
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 21.1.2023 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.38 0.167
2 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 4 28.40 0.232
3 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 2 29.19 0.417
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 260 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.16 0.174
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.84 0.186
3 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 24.18 0.168
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 24.20 0.187
5 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.32 0.179
6 Seidl DanielSeidl Daniel 05 05 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 3 24.38 0.200
7 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.02 0.187
8 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 25.38 0.167
9 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 25.45 0.179
10 266 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 25.54 0.206
11 258 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 25.68 0.204
12 Tománek JakubTománek Jakub 04 04 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 26.40 0.152
13 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.63 0.199
14 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 4 28.40 0.232
15 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 2 29.19 0.417
16 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 29.44 0.199
262 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ 0.184

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.75 0.190
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.91 0.174
3 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 24.50 0.193
MS Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.04 0.161
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Gruber ChristophGruber Christoph 08 08 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 24.50 0.181
2 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 25.05 0.194
MS Pöstinger NicolasPöstinger Nicolas 07 07 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 3 25.26 0.162
4 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 26.43 0.171
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 246 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.54 0.175
2 115 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 26.83 0.200
3 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 27.20 0.183
4 254 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.84 0.320
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 21.1.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.35 0.191
2 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 26.76 0.167
3 253 Požgaj JergušPožgaj Jerguš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.41 0.174
4 255 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 30.26 0.264
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 21.1.2023 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel