<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (21. 1. 2023)

3000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 296 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 09:18.28
MS 329 Belovič TomášBelovič Tomáš 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 7 09:31.05
3 325 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10:15.16
MS 317 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 10:19.10
5 328 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10:24.70
6 237 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10:59.83
295 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 21.1.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 330 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08:53.27
MS 334 Balogh MatejBalogh Matej 07 07 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 5 09:52.88
MS 333 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 10:13.90
4 332 Vlček LukášVlček Lukáš 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 10:14.40
5 331 Lesník MarekLesník Marek 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:16.51
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 21.1.2023 - 09:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 253 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 11:29.94
2 275 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11:34.59
3 166 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11:51.32
Celkom 3 pretekári

3000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 21.1.2023 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 277 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11:13.59
2 280 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 11:29.63
Celkom 2 pretekári

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 21.1.2023 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 282 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11:41.44
2 288 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12:15.86
3 289 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12:32.63
Celkom 3 pretekári