<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (21. 1. 2023)

800 m - Muži (Beh)

Beh (so, 21.1.2023 - 17:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 138 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:01.79
2 130 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:05.57
3 116 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:22.92
4 128 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:29.57
328 Baran PeterBaran Peter 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
264 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 21.1.2023 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 89 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:04.00
2 99 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 2:09.73
3 247 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:10.02
4 100 Mathews RubinMathews Rubin 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 2:10.17
5 115 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:23.94
6 252 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:31.34
Celkom 6 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 293 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:14.92
2 228 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:24.12
MS 298 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:24.40
4 292 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 2:31.47
5 287 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:33.28
6 297 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 2:36.28
7 294 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:38.23
8 232 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:49.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 288 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:43.26
2 289 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:43.59
3 290 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:44.03
4 296 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:45.93
5 295 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:51.76
6 291 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 3:10.99
7 239 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:18.55
8 300 Orbán ZoltánOrbán Zoltán 11 11 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 8 4:33.90
299 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 293 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 2:14.92
2 228 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 2:24.12
3 298 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:24.40
4 292 Polák MatejPolák Matej 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 2:31.47
5 287 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:33.28
6 297 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 2:36.28
7 294 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:38.23
8 288 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:43.26
9 289 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:43.59
10 290 Žambokréthy DávidŽambokréthy Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:44.03
11 296 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 2:45.93
12 232 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:49.05
13 295 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:51.76
14 291 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 3:10.99
15 239 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:18.55
16 300 Orbán ZoltánOrbán Zoltán 11 11 ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A 8 4:33.90
299 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 21.1.2023 - 17:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 277 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 2:26.89
2 280 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 2:28.46
3 256 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:32.16
4 115 Laceková AdrianaLaceková Adriana 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:48.86
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 21.1.2023 - 17:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:35.91
2 29 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 2:36.24
3 20 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 2:43.11
4 78 Vážanová EmaVážanová Ema 06 06 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 2:44.09
5 77 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:52.78
6 74 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:55.54
Celkom 6 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 2:37.48
MS 397 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 2:41.16
3 274 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 22 2:41.43
4 268 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:41.62
5 273 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20 2:42.65
6 271 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:49.25
7 270 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:50.36
8 269 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:52.76
9 697 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:58.70
10 272 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 3:16.83
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 275 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 PB 2:41.96
2 280 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 15 2:48.09
3 281 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 23 2:48.80
4 276 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:52.36
5 277 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11 PB 3:00.27
6 278 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 3:03.77
7 279 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 3:29.67
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 282 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:54.00
2 688 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 3:00.50
3 219 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 3:11.65
4 283 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 3:17.50
5 689 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24 3:18.70
6 285 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 3:28.71
7 286 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 3:32.62
8 284 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 3:57.92
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 267 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 2:37.48
2 397 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 2:41.16
3 274 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 22 2:41.43
4 268 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:41.62
5 275 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 PB 2:41.96
6 273 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20 2:42.65
7 280 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 15 2:48.09
8 281 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 23 2:48.80
9 271 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:49.25
10 270 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:50.36
11 276 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:52.36
12 269 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:52.76
13 282 Filipová LeaFilipová Lea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 2:54.00
14 697 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:58.70
15 277 Špániková NatáliaŠpániková Natália 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11 PB 3:00.27
16 688 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 3:00.50
17 278 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 3:03.77
18 219 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21 3:11.65
19 272 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 3:16.83
20 283 Frajtová KláraFrajtová Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 3:17.50
21 689 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24 3:18.70
22 285 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 3:28.71
23 279 Mandíková NelaMandíková Nela 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 3:29.67
24 286 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25 3:32.62
25 284 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18 3:57.92