<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (21. 1. 2023)

Skok do výšky - Muži (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Miko DominikMiko Dominik 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 175

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sáraz SamuelSáraz Samuel 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany PB 160
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 160
3 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 150

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 160
2 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155
3 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 145

Skok do výšky - Ženy (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 168
2 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 160
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 150

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 155
2 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 150
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 150

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica PB 150
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 150
3 Barániová EmilieBarániová Emilie 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 150

Skok o žrdi - Muži (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= Zmoray JánZmoray Ján 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 460
1= Antalec AdamAntalec Adam 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 460
3 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 440

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 260
2 Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 220

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 300
3 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 280

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 300

Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 269 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 220
2 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 180

Skok do diaľky - Muži (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 607
3 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 595

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pavčo SamuelPavčo Samuel 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... PB 496
2 252 Bortnyk VladyslavBortnyk Vladyslav 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 462

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 578
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 559
3 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 550

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 566
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 559
3 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 550

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 501
2 11 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 449
3 Simon KlaudiaSimon Klaudia 06 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... PB 445

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 527
2 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta PB 520
3 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 476

Trojskok - Muži (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Hletko MartinHletko Martin 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 12.25

Trojskok - Dorastenci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 10.87
2 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 10.66

Trojskok - Ženy (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.36
3 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.67

Trojskok - Dorastenky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 13.65
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 11.89
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11.50

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 09.87
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 09.66
3 Filipová SofiaFilipová Sofia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 09.18

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 13.55
2 Kozický ViktorKozický Viktor 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 13.12
3 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 10.97

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 10.82

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Müller PavolMüller Pavol 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.20