<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (21. 1. 2023)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 21.1.2023 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 16 PB 13.55 12.79 13.05 x 13.05 11.16 13.55 12.70
2 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 15 PB 13.12 12.39 12.20 11.84 12.39 13.12 12.37 12.37
3 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 14 10.97 10.44 10.93 10.09 10.93 10.97 10.20 10.63
4 Šrámek Tadeᚊrámek Tadeáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 13 PB 10.80 07.91 09.34 10.30 10.30 10.80 09.10 08.51
5 Lánik AdamLánik Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 12 10.03 09.92 09.57 09.54 9.92 09.92 10.03 07.84
6 Müller AdamMüller Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 5 PB 08.40 08.15 08.40 08.07 8.40 07.57 07.42 08.12
7 Tomi MartinTomi Martin
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
09 09 9 PB 08.23 07.96 x x 7.96 x 08.23 x
8 229 Laho SamkoLaho Samko
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 11 PB 08.00 07.08 07.69 07.48 7.69 07.82 08.00 07.85
9 Troshupa TobiasTroshupa Tobias
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 10 PB 07.48 x 07.48 06.22 7.48
10 Nemašik MatejNemašik Matej
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 6 PB 07.16 07.00 06.51 07.16 7.16
11 Procházka TimotejProcházka Timotej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 8 PB 06.26 05.89 06.12 06.26 6.26
12 Kvočka LukášKvočka Lukáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 4 PB 06.03 06.03 05.65 x 6.03
13 Hajnovič RastislavHajnovič Rastislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
09 09 2 PB 05.90 05.47 04.81 05.90 5.90
14 Harašta Lukáš JúliusHarašta Lukáš Július
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 3 PB 05.39 05.39 04.95 05.39 5.39
15 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 1 PB 05.37 05.37 05.14 05.36 5.37
300 Orbán ZoltánOrbán Zoltán
ŠK TopRunDS AŠK TopRunDS A
11 11 7 DNS - r
Celkom 16 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 21.1.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 1 PB 10.82 10.61 10.61 10.82 10.82 10.60 x x
Celkom 1 pretekárov