<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (21. 1. 2023)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 40.56 0.192
2 227 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 43.93 0.260
3 229 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 44.27 0.181
4 166 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 44.72 0.257
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 232 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 45.66 0.218
2 231 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 47.68 0.446
3 230 Gašpar MatúšGašpar Matúš 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 50.39 0.190
4 233 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 51.58 0.194
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 44.83 0.190
2 235 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 47.44 0.188
3 234 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 48.08 0.199
4 236 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.32 0.155
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 21.1.2023 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 238 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 47.40 0.205
2 253 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 48.27 0.228
3 239 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 67.15 0.193
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 40.56 0.192
2 227 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 43.93 0.260
3 229 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 44.27 0.181
4 166 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 44.72 0.257
5 237 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 44.83 0.190
6 232 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 45.66 0.218
7 238 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 47.40 0.205
8 235 Massalkhi DanielMassalkhi Daniel 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 47.44 0.188
9 231 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 47.68 0.446
10 234 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 48.08 0.199
11 253 Korbela AdriánKorbela Adrián 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 48.27 0.228
12 230 Gašpar MatúšGašpar Matúš 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 50.39 0.190
13 233 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 51.58 0.194
14 236 Hlbocký AdamHlbocký Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.32 0.155
15 239 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 67.15 0.193

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 21.1.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 398 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 43.01 0.222
2 699 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 43.56 0.190
MS 280 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 46.81 0.185
4 694 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 48.75 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 21.1.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 693 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 46.37
MS 397 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 47.10
3 225 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.46
4 400 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 47.73
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 21.1.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 697 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 47.65 0.179
2 224 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 48.36 0.217
3 695 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 49.14 0.378
4 226 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 49.71 0.194
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 21.1.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 322 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 47.88 0.181
2 700 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 51.20 0.414
3 692 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 54.03 0.412
690 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS 0.145
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 21.1.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 688 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.53 0.202
2 360 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 51.78 0.221
3 359 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 52.93 0.370
4 223 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 55.99 0.377
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 21.1.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 698 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 46.32 0.330
2 696 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.09 0.181
3 691 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 57.89 0.183
4 689 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 58.98 0.409
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 21.1.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 218 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 49.05 0.191
2 396 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 50.65 0.182
MS 399 Kamenišťáková SofiaKamenišťáková Sofia 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 51.10 0.170
41 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 21.1.2023 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 49.98 0.585
2 220 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 51.89 0.208
3 219 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 52.37 0.473
4 221 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 52.59 0.385
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 398 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 43.01 0.222
2 699 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 43.56 0.190
3 698 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 46.32 0.330
4 693 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 46.37
5 280 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 46.81 0.185
6 397 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 47.10
7 225 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 47.46
8 697 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 47.65 0.179
9 400 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 47.73
10 322 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 47.88 0.181
11 224 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 48.36 0.217
12 694 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 48.75 0.197
13 218 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 49.05 0.191
14 695 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 49.14 0.378
15 226 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 49.71 0.194
16 163 Jancová AnetaJancová Aneta 08 08 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 49.98 0.585
17 688 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.53 0.202
18 396 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 50.65 0.182
19 399 Kamenišťáková SofiaKamenišťáková Sofia 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 51.10 0.170
20 700 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 51.20 0.414
21 360 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 51.78 0.221
22 220 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 51.89 0.208
23 219 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 52.37 0.473
24 221 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 52.59 0.385
25 359 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 52.93 0.370
26 692 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 54.03 0.412
27 696 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.09 0.181
28 223 Dvorská VeronikaDvorská Veronika 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 55.99 0.377
29 691 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 57.89 0.183
30 689 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 58.98 0.409
690 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS 0.145
41 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 DNS