<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (21. 1. 2023)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 21.1.2023 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 11 PB 13.65 13.13 13.42 12.72 13.42 13.24 13.65 13.56
2 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 8 PB 11.89 10.94 11.89 11.81 11.89 11.42 10.98 10.54
3 Králiková NatáliaKráliková Natália
ŠK JablonicaŠK Jablonica
06 06 10 11.50 11.50 10.22 10.95 11.50 10.96 x 11.13
4 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 9 10.82 10.74 10.57 10.82 10.82 10.72 10.25 10.61
5 Sofková RoderikaSofková Roderika
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 6 PB 10.56 09.81 10.56 09.94 10.56 x x x
6 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 10.46 09.70 09.51 09.62 9.70 10.22 10.13 10.46
7 Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 4 PB 09.64 08.95 08.42 09.26 9.26 09.64 09.08 x
MS Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 3 PB 08.61 x 08.44 08.61 8.61 r
MS Dubcová VeronikaDubcová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 5 08.56 x 08.32 08.56 8.56 r
MS Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 1 PB 08.31 07.51 08.31 07.68 8.31 r
11 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 07.83 07.26 07.42 07.48 7.48 07.10 07.83 x
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 21.1.2023 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 13 PB 09.87 09.87 09.14 08.49 9.87 08.47 08.74 08.12
2 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 16 PB 09.66 08.88 08.96 08.95 8.96 09.66 09.18 09.40
3 Filipová SofiaFilipová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 15 PB 09.18 x 08.40 09.18 9.18 08.00 09.08 08.42
4 269 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 08.97 08.63 x 08.66 8.66 08.97 08.47 08.73
5 Hudecová NaďaHudecová Naďa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 6 PB 08.15 06.80 07.80 07.94 7.94 06.96 08.15 07.11
6 694 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 14 08.08 07.92 08.08 06.61 8.08 07.60 07.69 07.96
7 285 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 4 PB 08.05 07.50 07.71 08.01 8.01 07.22 06.86 08.05
8 Hudecová KláraHudecová Klára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 5 PB 07.36 07.08 07.31 05.97 7.31 05.73 07.36 07.27
9 575 Galánková NikolaGalánková Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 2 PB 06.48 05.47 05.33 06.48 6.48
10 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 PB 06.42 06.08 06.42 06.41 6.42
11 Morongová Nelly JanaMorongová Nelly Jana
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 8 PB 06.17 06.17 x 05.77 6.17
12 Farkašová SimonaFarkašová Simona
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 12 06.13 x 06.01 06.13 6.13
13 Kováříková TimeaKováříková Timea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 7 PB 05.89 05.89 05.88 05.43 5.89
14 Sofková TeréziaSofková Terézia
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 9 PB 05.66 x x 05.66 5.66
15 Čížková EliškaČížková Eliška
AK Junior HoličAK Junior Holič
10 10 10 PB 05.62 05.50 05.62 04.79 5.62
16 229 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 3 PB 05.43 04.91 05.43 x 5.43
Celkom 16 pretekárov