<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá ZsAZ st. žiactva, dorastu, juniorov a dospelých

Bratislava (21. 1. 2023)

60 m - Muži (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 07.10 0.183
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 07.22 0.141

60 m - Dorastenci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 248 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 07.11 0.184
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.27 0.180
3 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.35 0.171

60 m - Starší žiaci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.48 0.156
2 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 07.69 0.161
3 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.71 0.141

60 m - Ženy (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.78 0.179
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.10 0.143
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.13 0.188

60 m - Dorastenky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.01 0.189
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 08.06 0.185
3 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.31 0.155

60 m - Staršie žiačky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 699 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 08.14 0.208
2 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 08.36 0.320
3 690 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.40 0.164

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 567 Stach TomášStach Tomáš 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21:20.64

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 568 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16:09.25

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (sobota, 21.1.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 569 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16:13.45
2 576 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 17:02.27
3 570 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17:13.91