<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Martin (6. 8. 2022)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 11:30) official Vietor: +7.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.52 0.158 11.00
2 130 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.72 0.169 9.00
3 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.74 0.188 8.00
4 140 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.79 0.174 7.00
5 148 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.87 0.198 6.00
6 188 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.14 0.175 5.00
7 81 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.14 0.178 4.00
8 131 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.21 0.165 3.00
Poznámky:
Dráha 6 - 11,136 Dráha 2 - 11,140
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 11:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 11.05 0.158
2 128 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 6 11.08 0.189
3 24 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 11.22 0.178
4 97 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.31 0.165 1.00
5 30 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.41 0.178
6 86 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.73 0.177
7 154 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.05 0.195
8 26 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 12.21 0.195
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 6.8.2022 - 11:30) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.23 0.185 2.00
MS 135 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.188
3 48 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.60 0.178
4 87 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.68 0.195
5 144 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.71 0.178
MS 155 Tartanský FilipTartanský Filip 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.89 0.165
7 47 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.49 0.188
8 75 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 12.55 0.200
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.52 0.158 11.00
2 130 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.72 0.169 9.00
3 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.74 0.188 8.00
4 140 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.79 0.174 7.00
5 148 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.87 0.198 6.00
6 206 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 11.05 0.158
7 128 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 6 11.08 0.189
8 188 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.14 0.175 5.00
8 81 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.14 0.178 4.00
10 131 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.21 0.165 3.00
11 24 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 11.22 0.178
12 212 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.23 0.185 2.00
13 97 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.31 0.165 1.00
14 30 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.41 0.178
15 135 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.188
16 48 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 11.60 0.178
17 87 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.68 0.195
18 144 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.71 0.178
19 86 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.73 0.177
20 155 Tartanský FilipTartanský Filip 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.89 0.165
21 154 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.05 0.195
22 26 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 12.21 0.195
23 47 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.49 0.188
24 75 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 12.55 0.200

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 11:45) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.75 0.158 11.00
2 166 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.76 0.196 9.00
3 207 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.07
4 119 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.32 8.00
5 201 Sklenářová TerezaSklenářová Tereza 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.70 5.00
6 214 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.77 4.00
7 40 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.93 3.00
8 192 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.95 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 11:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 12.52 7.00
2 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 12.69 6.00
3 28 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.09 0.165
4 219 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.13 1.00
5 176 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 13.77 0.178
6 126 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 14.09 0.165
7 172 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.22 0.178
8 102 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.72 0.189
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.75 0.158 11.00
2 166 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.76 0.196 9.00
3 207 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 12.07
4 119 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.32 8.00
5 182 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 12.52 7.00
6 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 12.69 6.00
7 201 Sklenářová TerezaSklenářová Tereza 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.70 5.00
8 214 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.77 4.00
9 40 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.93 3.00
10 192 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.95 2.00
11 28 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.09 0.165
12 219 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 13.13 1.00
13 176 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 13.77 0.178
14 126 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 14.09 0.165
15 172 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.22 0.178
16 102 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.72 0.189

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 13:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.57 0.158 11.00
2 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.75 0.241 9.00
3 148 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 21.86 0.214 8.00
4 140 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 22.07 0.226 7.00
5 130 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.33 0.235 6.00
6 212 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.48 0.248 5.00
7 81 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.70 0.246 4.00
8 131 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.01 0.255 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 13:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 206 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 22.38 0.189
2 30 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.29 0.188 2.00
3 24 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 23.31 0.201
4 48 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 23.75 0.201
5 98 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 24.10 0.241 1.00
6 146 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.18 0.222
7 211 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.70 0.236
8 97 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 31.25 0.265
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 6.8.2022 - 13:00) official Vietor: +4.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 8 23.08 0.169
MS 135 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.48 0.187
MS 155 Tartanský FilipTartanský Filip 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.26 0.199
4 26 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.22 0.201
5 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 26.37 0.236
6 47 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.38 0.222
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 54 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.57 0.158 11.00
2 83 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.75 0.241 9.00
3 148 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 21.86 0.214 8.00
4 140 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 22.07 0.226 7.00
5 130 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.33 0.235 6.00
6 206 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 22.38 0.189
7 212 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.48 0.248 5.00
8 81 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.70 0.246 4.00
9 131 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.01 0.255 3.00
10 128 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 8 23.08 0.169
11 30 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.29 0.188 2.00
12 24 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 23.31 0.201
13 135 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.48 0.187
14 48 Frič JakubFrič Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 23.75 0.201
15 98 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 24.10 0.241 1.00
16 146 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.18 0.222
17 155 Tartanský FilipTartanský Filip 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.26 0.199
18 211 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.70 0.236
19 26 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.22 0.201
20 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 26.37 0.236
21 47 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.38 0.222
22 97 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 31.25 0.265

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 13:15) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.77 0.189 11.00
2 207 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.08 0.178
3 118 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 26.07 0.177 7.00
4 214 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.18 0.168 6.00
5 192 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.23 0.199 5.00
6 201 Sklenářová TerezaSklenářová Tereza 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 26.35 0.178 4.00
7 71 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 26.41 0.201 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 13:15) official Vietor: +3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 225 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.60 0.201
2 205 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.80 0.222 9.00
3 119 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 25.81 0.232 8.00
4 28 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.52 0.241
5 219 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.24 0.262 2.00
6 45 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.71 0.222 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 6.8.2022 - 13:15) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 27.75 0.214
2 173 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.27 0.244
3 216 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 29.29 0.256
4 215 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 29.56 0.202
5 126 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 29.65 0.256
6 162 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 30.44 0.213
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.77 0.189 11.00
2 207 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 25.08 0.178
3 225 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia 94 94 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.60 0.201
4 205 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 25.80 0.222 9.00
5 119 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 25.81 0.232 8.00
6 118 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 26.07 0.177 7.00
7 214 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.18 0.168 6.00
8 192 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.23 0.199 5.00
9 201 Sklenářová TerezaSklenářová Tereza 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 26.35 0.178 4.00
10 71 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 26.41 0.201 3.00
11 28 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 26.52 0.241
12 219 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.24 0.262 2.00
13 45 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 27.71 0.222 1.00
14 170 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 27.75 0.214
15 173 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.27 0.244
16 216 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 29.29 0.256
17 215 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 29.56 0.202
18 126 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 29.65 0.256
19 162 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 30.44 0.213

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.33 0.201 11.00
2 55 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:51.01 0.233 9.00
3 60 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:51.47 0.245 8.00
4 132 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:52.65 0.247 7.00
5 31 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.69 0.289 6.00
6 98 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.60 0.298 5.00
7 158 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:53.66 0.265 4.00
223 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DQ 0.245
Poznámky:
DQ 17.3.1
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.87 0.245 3.00
2 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 0:55.21 0.244
3 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:55.26 0.265
4 78 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 0:55.65 0.222
5 117 Niko JozefNiko Jozef 70 70 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.78 0.201
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.33 0.201 11.00
2 55 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:51.01 0.233 9.00
3 60 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:51.47 0.245 8.00
4 132 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:52.65 0.247 7.00
5 31 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.69 0.289 6.00
6 98 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.60 0.298 5.00
7 158 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:53.66 0.265 4.00
8 11 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.87 0.245 3.00
9 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 0:55.21 0.244
10 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:55.26 0.265
11 78 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 0:55.65 0.222
12 117 Niko JozefNiko Jozef 70 70 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.78 0.201
223 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DQ 0.245

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:55.75 0.245 11.00
2 23 Kharashchuk TetianaKharashchuk Tetiana 02 02 UkraineUkraine 4 0:56.07 0.222
3 221 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:58.38 0.265 9.00
4 118 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:58.70 0.264 8.00
5 164 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:58.74 0.247 7.00
6 163 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:00.72 0.248 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.47 0.245 5.00
2 173 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.41 0.225 4.00
3 224 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:04.12 0.246
4 161 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:05.67 0.265 3.00
5 215 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:07.37 0.249 2.00
6 216 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:08.02 0.248 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:55.75 0.245 11.00
2 23 Kharashchuk TetianaKharashchuk Tetiana 02 02 UkraineUkraine 4 0:56.07 0.222
3 221 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:58.38 0.265 9.00
4 118 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:58.70 0.264 8.00
5 164 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:58.74 0.247 7.00
6 163 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:00.72 0.248 6.00
7 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.47 0.245 5.00
8 173 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.41 0.225 4.00
9 224 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:04.12 0.246
10 161 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:05.67 0.265 3.00
11 215 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:07.37 0.249 2.00
12 216 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:08.02 0.248 1.00

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.95 11.00
2 223 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:55.34
3 31 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:55.77 9.00
4 90 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:57.16 8.00
5 143 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:58.32 7.00
6 159 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 1:58.36 6.00
7 209 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.82 5.00
8 210 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:07.98 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:06.21 4.00
2 78 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:07.30
MS 152 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:10.25
4 74 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:11.13
5 149 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:16.49
6 10 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:19.17
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.95 11.00
2 223 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:55.34
3 31 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:55.77 9.00
4 90 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:57.16 8.00
5 143 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:58.32 7.00
6 159 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 1:58.36 6.00
7 209 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.82 5.00
8 9 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:06.21 4.00
9 78 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:07.30
10 210 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:07.98 3.00
11 152 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:10.25
12 74 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:11.13
13 149 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:16.49
14 10 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:19.17

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:24.41 11.00
2 108 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:30.17 9.00
3 107 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:32.10 8.00
4 227 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:32.20
Celkom 4 pretekári

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 209 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 9 4:14.89 11.00
2 90 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:19.77 9.00
3 141 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:22.58 8.00
4 226 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 4:30.50
5 29 Burza MichalBurza Michal 83 83 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 4:42.14
6 191 Tabačko DanielTabačko Daniel 78 78 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 4:48.11
7 38 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 4:54.42
8 39 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:01.35
9 19 Čechvala JozefČechvala Jozef 92 92 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 5:14.70
Celkom 9 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:32.11 11.00
2 108 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:08.93 9.00
3 17 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 SB 5:22.80
4 73 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 5:24.16 8.00
5 80 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 PB 5:35.85
6 168 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 5:36.09 7.00
7 175 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 5:39.00 6.00
Celkom 7 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Stanik MichalStanik Michal 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 15:30.97 11.00
2 157 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 15:44.02 9.00
3 95 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 15:54.09 8.00
4 57 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 16:12.68 7.00
5 142 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 16:29.17 6.00
6 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 17:23.18
7 79 Plevák MilanPlevák Milan 72 72 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 19:08.01
136 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF
141 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNF
29 Burza MichalBurza Michal 83 83 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
13 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ
Poznámky:
DQ - 17.3.2
Celkom 11 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 17:50.59 11.00
2 198 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 17:55.84 9.00
3 76 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 6 17:59.48
4 70 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 18:16.47 8.00
5 199 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19:54.91 7.00
6 109 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20:10.85 6.00
7 77 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 20:11.07
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 11:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.30 0.185 11.00
2 221 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.01 0.188 9.00
3 110 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.27 0.192 8.00
4 205 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.56 0.178 7.00
5 71 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 14.75 0.174 6.00
6 165 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.32 0.165 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 11:15) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 174 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.34 0.158 4.00
2 180 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.32 0.198 3.00
3 41 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 17.86 0.188 2.00
4 203 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.66 0.178 1.00
5 202 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.56 0.165
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.30 0.185 11.00
2 221 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.01 0.188 9.00
3 110 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.27 0.192 8.00
4 205 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 14.56 0.178 7.00
5 71 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 14.75 0.174 6.00
6 165 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 15.32 0.165 5.00
7 174 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 15.34 0.158 4.00
8 180 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.32 0.198 3.00
9 41 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 17.86 0.188 2.00
10 203 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.66 0.178 1.00
11 202 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 19.56 0.165

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 11:00) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Vojtek JanVojtek Jan 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.92 0.125 11.00
2 153 Rykl RadošRykl Radoš 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 15.74 0.158 9.00
3 33 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.02 0.187 8.00
4 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.64 0.198 7.00
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Köhldorfer LeoKöhldorfer Leo 01 01 AustriaAustria 5 0:52.25 0.198
2 53 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.45 0.201 11.00
3 134 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:53.02 0.222 9.00
4 88 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:56.54 0.235 8.00
5 95 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:58.12 0.246 7.00
6 52 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 0:58.18 0.247
7 6 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 1:02.85 0.231 6.00
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Pressler LenaPressler Lena 01 01 AustriaAustria 4 0:58.86 0.231
2 110 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:05.70 0.222 11.00
3 44 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:10.36 0.256 9.00
4 25 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 1:10.41 0.241
5 101 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:14.88 0.213 8.00
6 178 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:20.06 0.214 7.00
Celkom 6 pretekárov

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 95 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09:54.04 11.00
2 190 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 10:11.32 9.00
3 145 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10:15.95 8.00
4 93 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:40.20 7.00
5 159 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11:11.40 6.00
Celkom 5 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 171 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11:32.60 11.00
2 109 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12:11.07 9.00
3 107 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13:04.13 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(so, 6.8.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 49 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 23:31.29
2 58 Machník ĽubošMachník Ľuboš 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 24:22.09 11.00
3 156 Tichý PeterTichý Peter 69 69 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 26:58.43 9.00
4 151 Poláček MilanPoláček Milan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 27:36.79 8.00
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 5000 m - Ženy

(so, 6.8.2022 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 64 Hačundová EmaHačundová Ema 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23:40.91 11.00
2 50 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 26:13.14
3 193 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 26:55.30 9.00
Poznámky:
50: >> 193: >
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Muži

(so, 6.8.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 151 161 166 171 176 181 186 191 196 200 Body
1 160 Zeman TomášZeman Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 8 196 - - - - - o o o xxo xr 11.00
2 213 Vojtek JanVojtek Jan
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 7 191 - - - - - o o o xxx 9.00
3 189 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 186 - - - - o o o xxx 8.00
4= 153 Rykl RadošRykl Radoš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 1 PB 176 - - - o o xxx 6.50
4= 184 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 176 - o o o o xxx 6.50
6 82 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 5 171 - - - xo xxx 5.00
MS 138 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 3 171 - - xxo xo xxx
8 34 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 171 - o o xxo xxx 4.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 6.8.2022 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131 141 146 151 156 161 166 Body
1= 181 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 161 - - - o xo o xxx 10.00
1= 197 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 8 161 - - - xo o o x- 10.00
3 68 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 SB 161 - - o o o xo xxx 8.00
4 222 Vlčková TerezaVlčková Tereza
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 4 PB 161 - - o xo o xxo xxx 7.00
5= 111 Vargová AndreaVargová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 7 156 - o o o o xxx 5.50
5= 42 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 156 - - o o o xxx 5.50
7 180 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 156 - o o xxo xxo xxx 4.00
8 41 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 151 - xo o o xxx 3.00
9 204 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 151 - - o xo xxx 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 6.8.2022 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 265 305 325 345 365 385 405 425 435 445 455 465 Body
1 15 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 10 455 - - - - - - - - - o o r 11.00
2= 2 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 9 445 - - - - - xo xo o - o xxx 8.50
2= 153 Rykl RadošRykl Radoš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
95 95 1 SB 445 - - - - - - o xxo o o xxx 8.50
4 94 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 7 405 - - - - o o o r 7.00
5 92 Daňko MarekDaňko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 2 SB 385 - - - o o xo xxx 6.00
6 96 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 PB 385 - o xo o o xo xxx 5.00
MS 138 Hojdík BorisHojdík Boris
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 8 385 - - - - - xxo xxx
8 91 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 365 - - - - o xxx 4.00
9 87 Niko AdrianNiko Adrian
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 5 345 - xo xo xo xxx 3.00
10 32 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 325 - - o xxx 2.00
Celkom 10 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 6.8.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 205 225 245 265 285 305 325 Body
1 72 Šimková AnnaŠimková Anna
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 8 305 - - - - - o r 11.00
2= 113 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 6 285 - - - o o xxx 8.00
2= 125 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 5 285 - - o o o xxx 8.00
2= 182 Záborská DianaZáborská Diana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 7 285 - - - - o xxx 8.00
5= 127 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 2 265 - - o o xxx
5= 114 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 3 265 - - o o xr 6.00
7 18 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 245 o o xxo xxx
8 16 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 225 - o xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 731 +1.8 m/s x 731  1,80 - 731 - - - 11.00
2 188 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 7 671 x x 671 671 x 471  1,60 x 9.00
3 86 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 6 641 +2.2 m/s 635 +2.0 m/s 630  1,30 635  2,00 641  2,20 641 x 473  0,00 641  3,60 8.00
4 213 Vojtek JanVojtek Jan
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 2 PB 637 +0.1 m/s 637  0,10 635  2,40 622  2,30 637 623  2,00 632  1,20 x 7.00
5 137 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 5 634 +3.7 m/s 629 +0.7 m/s 621  1,50 634  3,70 615  3,60 634 629  0,70 - 612  1,20 6.00
6 186 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 614 +0.7 m/s 614  0,70 605  0,50 585  2,70 614 591  0,90 x 595  2,30 5.00
7 84 Hletko MartinHletko Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 3 606 +2.3 m/s 601 +0.9 m/s x 601  0,90 450  -0,30 601 606  2,30 468  1,40 x 4.00
8 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 1 577 +2.2 m/s 560  3,70 x x 560 563  2,80 577  2,20 - 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 6.8.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 12 585 +0.1 m/s 546  1,50 564  2,80 574  4,00 574 532  0,60 545  2,10 585  0,10 11.00
2 43 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 13 577 +0.1 m/s 555  0,40 x x 555 x 555  0,40 577  0,10 9.00
3 220 Luzarová AdélaLuzarová Adéla
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 8 566 +2.0 m/s 522  2,80 566  2,00 543  2,40 566 541  1,70 544  1,80 552  2,50 8.00
4 200 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 556 +3.5 m/s 543 +1.7 m/s 549  3,20 547  3,60 555  2,70 555 - 543  1,70 556  3,50 7.00
5 40 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 9 551 +1.3 m/s 531  3,00 543  2,30 388  2,70 543 551  1,30 356  2,40 500  1,80 6.00
6 71 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 7 543 +3.0 m/s 529 +1.0 m/s 537  3,40 x x 537 543  3,00 502  1,80 529  1,00 5.00
7 122 Klímová BarboraKlímová Barbora
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
97 97 5 535 +2.5 m/s 530 +1.4 m/s 531  2,50 x 530  1,40 531 523  2,10 531  2,90 535  2,50 4.00
8 180 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 514 +1.4 m/s x 511  0,80 514  1,40 514 330  1,60 496  1,90 x 3.00
9 192 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 511 +4.1 m/s 511  4,10 510  3,00 x 511 2.00
10 165 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 10 508 +1.3 m/s 508  1,30 501  1,40 505  3,80 508 1.00
11 102 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 3 440 -0.5 m/s 440  -0,50 x 411  3,40 440
12 203 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 438 +2.3 m/s 434  3,00 x 438  2,30 438
13 202 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 433 +0.9 m/s 433  0,90 415  0,50 429  3,10 433
Celkom 13 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 6.8.2022 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 7 14.41 +0.7 m/s 13.71  2,20 14.21  2,60 13.99  0,90 14.21 14.34  5,80 - 14.41  0,70 11.00
2 137 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 6 14.26 +5.3 m/s 13.20 +1.3 m/s 13.20  1,30 14.09  3,70 14.26  5,30 14.26 x 13.68  2,90 x 9.00
3 186 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 3 13.38 +3.2 m/s x - x - 12.71  2,90 13.38  3,20 12.69  2,40 8.00
4 51 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 5 13.27 -0.5 m/s x 13.06  3,50 13.06  4,60 13.06 11.26  4,00 13.20  3,50 13.27  -0,50
5 160 Zeman TomášZeman Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 4 13.07 +2.3 m/s 12.93 +0.7 m/s 12.93  0,70 12.93  4,10 13.07  2,30 13.07 x - 13.03  4,30 7.00
6 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 1 12.98 +4.0 m/s 12.49  3,10 x 12.70  3,90 12.70 11.36  3,30 12.98  4,00 x 6.00
7 184 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 12.86 +4.1 m/s 12.59 +0.7 m/s 12.59  0,70 - x 12.59 11.79  1,80 12.86  4,10 11.30  1,50 5.00
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 6.8.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 9 12.36 +2.9 m/s 11.66 +1.1 m/s 11.66  1,10 11.73  3,40 12.36  2,90 12.36 12.16  2,20 x x 11.00
2 43 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 8 12.32 +1.9 m/s 11.46  1,80 x 11.77  2,40 11.77 12.32  1,90 11.74  3,00 x 9.00
3 42 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 5 11.68 +3.6 m/s 10.68 +1.6 m/s 10.68  1,60 11.39  2,40 11.68  3,60 11.68 - - - 8.00
4 200 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 6 11.59 +4.0 m/s 11.22  2,30 11.35  2,70 11.59  4,00 11.59 11.46  3,00 11.28  2,80 x 7.00
5 122 Klímová BarboraKlímová Barbora
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
97 97 4 11.22 +1.9 m/s 11.22  1,90 x 11.14  3,50 11.22 11.13  1,70 11.04  1,80 11.12  2,20 6.00
6 66 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 7 11.18 +2.4 m/s 11.18  2,40 10.04  4,00 09.93  4,60 11.18 10.63  2,30 - - 5.00
7 72 Šimková AnnaŠimková Anna
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 1 11.00 +3.0 m/s 10.89  2,90 09.33  2,30 11.00  3,00 11.00 10.77  3,70 - - 4.00
8 220 Luzarová AdélaLuzarová Adéla
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
01 01 3 10.59 +3.5 m/s 10.47 +1.3 m/s 10.44  1,80 10.59  3,50 10.58  2,40 10.59 10.47  1,30 x 10.35  3,40 3.00
9 202 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 09.99 +2.4 m/s 09.67 +1.9 m/s 09.67  1,90 x 09.99  2,40 9.99 2.00
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 6.8.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 112 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 11 12.77 11.30 12.50 x 12.50 11.85 12.77 x 11.00
2 106 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 9 11.69 11.02 x 11.43 11.43 x 11.69 11.43 9.00
3 169 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 10 11.61 11.42 11.50 x 11.50 x x 11.61 8.00
4 104 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 PB 10.56 10.56 x x 10.56 10.12 09.64 10.43 7.00
5 100 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 10.52 x 10.52 x 10.52 10.21 x 09.53 6.00
6 218 Krišková LenkaKrišková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 1 SB 10.26 09.56 09.79 10.01 10.01 09.72 10.26 10.15 5.00
7 179 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 4 SB 10.20 09.70 10.20 - 10.20 09.58 09.79 09.68 4.00
8 195 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 09.72 09.72 x x 9.72 x x x 3.00
9 125 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 2 PB 09.60 09.30 09.60 08.90 9.60 2.00
10 123 Kudlová MichaelaKudlová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 07.97 x 07.97 07.25 7.97
11 204 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 SB 07.79 07.74 07.79 - 7.79
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 6.8.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 129 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 9 17.09 15.73 16.43 17.09 17.09 x 16.82 16.86 11.00
2 8 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 7 15.65 15.37 x 15.65 15.65 x x x 9.00
3 185 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 8 15.22 15.10 15.22 - 15.22 - - - 8.00
4 208 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 6 13.07 12.38 13.07 x 13.07 x - - 7.00
5 5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 PB 11.99 11.89 11.61 11.99 11.99 x 11.54 11.98 6.00
6 183 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 5 11.61 11.59 11.61 11.60 11.61 x 10.08 x 5.00
7 61 Šramko MartinŠramko Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 3 11.52 11.52 11.27 x 11.52 x x x 4.00
8 14 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 2 PB 10.33 10.33 x x 10.33 - - - 3.00
9 59 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 4 10.31 10.27 10.31 x 10.31 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 6.8.2022 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 112 Vargová LeonaVargová Leona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 9 SB 48.29 48.29 44.56 42.36 48.29 x x 47.45 11.00
2 106 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 10 45.50 42.49 45.50 x 45.50 44.73 44.72 41.79 9.00
3 124 Mocharová IvetaMocharová Iveta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
98 98 8 38.14 37.20 38.14 35.73 38.14 x 33.92 - 8.00
4 100 Bódiková JanaBódiková Jana
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 33.53 33.53 28.86 28.24 33.53 x 30.84 29.12 7.00
5 179 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 4 32.30 32.30 x 28.05 32.30 - - - 6.00
6 195 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 30.19 30.19 17.19 x 30.19 24.99 x x 5.00
7 218 Krišková LenkaKrišková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 1 SB 28.25 26.16 26.67 28.25 28.25 23.89 x -
8 194 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 26.84 24.75 24.89 26.84 26.84 22.50 x x
9 123 Kudlová MichaelaKudlová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 2 19.98 19.98 18.44 16.09 19.98
104 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 7 NM x x x -
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 6.8.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 208 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 9 52.81 52.15 52.35 x 52.35 52.61 52.81 x 11.00
2 8 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 8 52.09 48.91 49.82 x 49.82 46.64 x 52.09 9.00
3 129 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 7 48.43 48.09 48.43 48.28 48.43 x x x 8.00
4 116 Ernest FilipErnest Filip
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
95 95 5 45.36 44.97 x 43.80 44.97 45.36 44.02 x
5 185 Haborák MilanHaborák Milan
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 6 44.58 43.23 43.44 44.58 44.58 x 42.04 40.03 7.00
6 5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 PB 36.49 x 25.75 35.49 35.49 x x 36.49 6.00
7 183 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 4 33.91 27.83 29.07 33.91 33.91 x 31.93 31.52 5.00
8 147 Koukal JiříKoukal Jiří
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
82 82 3 31.44 x 26.56 31.44 31.44 29.77 x x 4.00
9 59 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 2 30.00 26.47 30.00 29.44 30.00 3.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 6.8.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 67 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 6 66.80 x 63.59 66.80 66.80 65.22 64.17 63.58 11.00
2 179 Šedá PavlínaŠedá Pavlína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 4 SB 45.50 x 40.01 41.11 41.11 x x 45.50 9.00
3 106 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 5 41.65 41.65 x x 41.65 x x x 8.00
4 217 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 3 SB 35.23 34.37 35.23 x 35.23 x 32.55 x 7.00
5 194 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 35.08 32.10 35.08 28.31 35.08 32.98 30.47 x 6.00
6 195 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 21.75 21.75 19.97 - 21.75 - - -
Celkom 6 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 6.8.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 20 Árvai KrisztiánÁrvai Krisztián
HungaryHungary
93 93 7 63.44 60.94 62.90 62.12 62.90 63.44 62.26 60.53
2 183 Bobák LukášBobák Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 4 52.88 x 51.38 52.88 52.88 x x x 11.00
3 3 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 2 SB 52.67 52.67 x x 52.67 49.51 x 51.44 9.00
4 147 Koukal JiříKoukal Jiří
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
82 82 6 49.19 43.35 47.43 x 47.43 44.01 x 49.19 8.00
5 59 Mistrík MartinMistrík Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 5 49.07 46.88 48.34 47.53 48.34 49.07 x 47.85 7.00
6 129 Baran AdriánBaran Adrián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 3 47.16 42.63 x 47.16 47.16 x 46.96 x 6.00
7 208 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 1 36.46 35.55 x x 35.55 36.46 x 34.73 5.00
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 6.8.2022 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 169 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 9 45.80 45.80 x x 45.80 x 44.86 x 11.00
2 124 Mocharová IvetaMocharová Iveta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
98 98 7 PB 42.00 39.85 38.97 38.02 39.85 40.00 38.52 42.00 9.00
3 120 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
00 00 8 41.02 41.02 37.96 x 41.02 x 39.86 x 8.00
4 218 Krišková LenkaKrišková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 1 SB 37.61 34.65 36.86 36.74 36.86 35.09 37.61 x 7.00
5 196 Knišová JanaKnišová Jana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 PB 37.02 30.32 x 32.99 32.99 37.02 x 33.24 6.00
6 99 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 PB 34.71 x 32.49 34.71 34.71 34.63 33.11 30.42 5.00
7 69 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 5 31.31 30.72 x 28.30 30.72 27.80 31.31 x 4.00
8 197 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 SB 21.46 18.35 21.46 21.34 21.46 20.22 x 18.90
9 203 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 PB 15.58 15.58 14.75 13.81 15.58
Celkom 9 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 6.8.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
96 96 9 72.92 72.92 72.55 71.13 72.92 x x 69.73 11.00
2 89 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 8 65.04 63.81 63.81 61.24 63.81 64.16 64.76 65.04 9.00
3 133 Debnár ŠimonDebnár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 4 PB 57.22 44.81 51.30 53.47 53.47 51.10 57.22 x 8.00
4 62 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 6 55.34 51.03 x 51.03 51.03 55.34 53.58 53.39 7.00
5 139 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 7 54.33 x 49.84 43.62 49.84 52.07 54.33 52.86 6.00
6 85 Jursa FilipJursa Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 5 46.59 43.57 x 46.59 46.59 41.17 42.44 45.84 5.00
7 9 Krška PeterKrška Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 1 PB 41.03 38.01 38.34 41.03 41.03 38.49 40.39 36.10 4.00
8 35 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 38.17 30.94 38.17 37.83 38.17 36.28 34.18 35.61 3.00
9 115 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 3 36.61 35.98 34.81 36.61 36.61
Celkom 9 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Bellus, Marček, Igaz, Beladič Bellus, Marček, Igaz, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:45.57 0.245 11.00
2 144 Janík, Kostolný, Cidorík, Valo Janík, Kostolný, Cidorík, Valo AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:46.76 0.246 9.00
3 186 Bracho, Haják, Kovalčin, Jelínek Bracho, Haják, Kovalčin, Jelínek AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:47.59 0.248 8.00
4 11 Schneidgen, Seko, Antalec, Danáč Schneidgen, Seko, Antalec, Danáč AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:47.65 0.222 7.00
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 164 Záborská, Cidoríková, Bučičová, Farajpour Záborská, Cidoríková, Bučičová, Farajpour AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:48.67 0.254 11.00
2 105 Takácsová, Húsková, Vargová, Žitná Takácsová, Húsková, Vargová, Žitná ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:51.30 0.222 9.00
3 119 Balajová, Cellerová, Klímová, Scholtzová Balajová, Cellerová, Klímová, Scholtzová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:51.51 0.245 8.00
4 205 Rusnáková, Žibritová, Vaneková, Sklenářová Rusnáková, Žibritová, Vaneková, Sklenářová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:52.71 0.265 7.00
5 170 Hrablayová, Babiczová, Králiková, Kodnárová Hrablayová, Babiczová, Králiková, Kodnárová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:52.76 0.214 6.00
6 215 Bieleková, Jašurková, Lepotová, Antušeková Bieleková, Jašurková, Lepotová, Antušeková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:53.09 0.201 5.00
7 176 Piešťanská, Miklová, Behúňová, Keszeghová Piešťanská, Miklová, Behúňová, Keszeghová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:56.83 0.200 4.00
Celkom 7 pretekárov

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 146 Kostolný, Janíček, Cidorík, Valo Kostolný, Janíček, Cidorík, Valo AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:44.40 0.245 11.00
2 12 Schneidgen, Danáč, Krška, Seko Schneidgen, Danáč, Krška, Seko AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:46.97 0.224 9.00
3 159 Janík, Zaťko, Jakubík, Špacír Janík, Zaťko, Jakubík, Špacír AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 3:48.15 0.301 8.00
Celkom 3 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Kovarčíková, Naňová, Bučičová, Cidoríková Kovarčíková, Naňová, Bučičová, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:11.13 0.302 11.00
2 45 Pomajbová, Haršányová, Urminská, Mlíchová Pomajbová, Haršányová, Urminská, Mlíchová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 4:23.89 0.301 9.00
3 171 Kodnárová, Keszeghová, Babiczová, Hrablayová Kodnárová, Keszeghová, Babiczová, Hrablayová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:41.76 0.245 8.00
4 176 Piešťanská, Miklová, Behúňová, Masaryková Piešťanská, Miklová, Behúňová, Masaryková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:49.91 0.256 7.00
Celkom 4 pretekári