<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Martin (6. 8. 2022)

Skok do výšky - Muži (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 160 Zeman TomášZeman Tomáš 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 196
2 213 Vojtek JanVojtek Jan 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 191
3 189 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 186

Skok do výšky - Ženy (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 181 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 161
1= 197 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 161
3 68 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 161

Skok o žrdi - Muži (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 15 Zmoray JánZmoray Ján 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 455
2= 2 Antalec AdamAntalec Adam 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 445
2= 153 Rykl RadošRykl Radoš 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava SB 445

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 72 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 305
2= 113 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 285
2= 125 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 285
2= 182 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 285

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 585
2 43 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 577
3 220 Luzarová AdélaLuzarová Adéla 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 566

Trojskok - Muži (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 56 Hriň AdamHriň Adam 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.41
2 137 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14.26
3 186 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.38

Trojskok - Ženy (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 165 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12.36
2 43 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.32
3 42 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.68

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 112 Vargová LeonaVargová Leona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.77
2 106 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.69
3 169 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.61

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 129 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 17.09
2 8 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.65
3 185 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.22

Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 112 Vargová LeonaVargová Leona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 48.29
2 106 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 45.50
3 124 Mocharová IvetaMocharová Iveta 98 98 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 38.14

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 208 Gondor IgorGondor Igor 79 79 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 52.81
2 8 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 52.09
3 129 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 48.43

Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 67 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 66.80
2 179 Šedá PavlínaŠedá Pavlína 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava SB 45.50
3 106 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 41.65

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 20 Árvai KrisztiánÁrvai Krisztián 93 93 HungaryHungary 63.44
2 183 Bobák LukášBobák Lukáš 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 52.88
3 3 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra SB 52.67

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 169 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 45.80
2 124 Mocharová IvetaMocharová Iveta 98 98 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 42.00
3 120 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 41.02

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 6.8.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Slezák MaximilianSlezák Maximilian 96 96 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 72.92
2 89 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 65.04
3 133 Debnár ŠimonDebnár Šimon 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 57.22