<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Kostolný Šimon

  • NARODENÝ:    2003
  •  ODDIEL/KLUB:     AO TJ Slávia STU Bratislava
  •  TRENÉR:      Pavelka Adrián
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
04.10.2022 Župný športový deň BSK Bratislava diaľka/ŠtiSŠ 39 Gymnázium Metodova 419
04.10.2022 Župný športový deň BSK Bratislava 100 m/ŠtiSŠ/B03 1 Gymnázium Metodova 13.00 -0.4
03.09.2022 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku Hodonín (CZE) 400 m/M/B02 4 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 54.90
21.08.2022 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D Třinec (CZE) 100 m/M/R01 6 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12.04 +1.2
21.08.2022 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D Třinec (CZE) 200 m/M/B02 4 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 23.97 +2.5
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 4 x 100 m kluby/M/B 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.76
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 4 x 400 m kluby/M/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:44.40
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 200 m/M/B02 6 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.18 +2.7
10.07.2022 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom 4 x 400 m kluby/J 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:29.25
10.07.2022 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom 200 m/J/R01 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.44 -4.3
09.07.2022 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom 400 m/J/B02 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.71
25.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 4 x 100 m kluby/M/B 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.52
26.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 4 x 400 m kluby/M/B 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:31.76
25.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 400 m/M/R03 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.74
26.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 200 m/M/R03 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.33 +0.7
22.06.2022 Liga AZB st. žiactvo Bratislava 300 m/M/B02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 37.45
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Vítkovice) Ostrava (CZE) 200 m/M/B03 1 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 23.61 -0.5
12.06.2022 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Vítkovice) Ostrava (CZE) 400 m/M/B02 1 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 53.07
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 200 m/M/B03 7 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.80 -0.9
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 4 x 100 m kluby/M/B02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.30
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 4 x 400 m kluby/M/B01 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:26.30
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 4 x 400 m kluby/M/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:29.39
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 200 m/M/B03 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.42 +0.5
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 4 x 100 m kluby/M/B02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.09
14.05.2022 1. kolo II. ligy mužov a žien, skupina D, Šumperk Šumperk (CZE) 400 m/M/B02 5 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 54.18
11.05.2022 Liga AZB 1. kolo ml. žiactvo a Vysokoškolská atletická séria (časť 2) v behu na 300 m a 150 m Bratislava 300 m/J/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 38.42
04.05.2022 Vysokoškolská atletická séria 2022 – časť 1 a Atletická streda Slávie STU v behu na 600 m Bratislava 600 m/M/B02 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:31.85
30.01.2022 Elán míting Bratislava 60 m/M/I03 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.48
30.01.2022 Elán míting Bratislava 60 m/M/I03 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.46
08.01.2022 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) Ostrava (CZE) 60 m/J/R02 5 STU Bratislava 07.53
08.01.2022 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) Ostrava (CZE) 150 m/J/B02 5 STU Bratislava 17.95

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.42 Bratislava 26.01.2020 h
60 m 07.38 -1.0 Bratislava 16.06.2021
100 m 11.76 +1.8 Trnava 18.09.2021
150 m 17.86 +0.9 Bratislava 09.06.2020
150 m 17.95 Ostrava (CZE) 08.01.2022 h
200 m 23.78 Bratislava 09.02.2020 h
200 m 23.33 +0.7 Trnava 26.06.2022
300 m 37.45 Bratislava 22.06.2022
400 m 53.24 Viedeň AUT 01.02.2020 h
400 m 52.71 Košice 13.06.2021
600 m 1:31.85 Bratislava 04.05.2022
300 m prekážok [76,2 cm] 41.19 Trnava 16.09.2018
400 m prekážok [83,8 cm] 62.45 Šamorín 15.06.2019
skok do výšky 160 Bratislava 11.09.2019
skok do diaľky 555 -0.1 Dubnica nad Váhom 05.10.2019
vrh guľou 5 kg 08.24 Bratislava 18.09.2019

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.46 Bratislava 30.01.2022 h
100 m 12.04 +1.2 Třinec (CZE) 21.08.2022
150 m 17.95 Ostrava (CZE) 08.01.2022 h
200 m 23.33 +0.7 Trnava 26.06.2022
300 m 37.45 Bratislava 22.06.2022
400 m 53.07 Ostrava (CZE) 12.06.2022
600 m 1:31.85 Bratislava 04.05.2022

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 1 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
3 2018 300 m prekážok [76,2 cm] Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Trnava Starší žiaci 41.19

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Hala Juniori
4 x 200 m kluby 1:32,32 Bratislava 22.02.20