<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Jakubcová Barbora

  • NARODENÝ:    1989
  •  ODDIEL/KLUB:     Atletika Košice o.z.
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
18.09.2022 Jičínské memoriály 2022 (AC TJ Jičín) Jičín (CZE) disk 1 kg/Ž 2 Atletika Košice 42.35
18.09.2022 Jičínské memoriály 2022 (AC TJ Jičín) Jičín (CZE) guľa 4 kg/Ž 5 Atletika Košice 11.54
17.09.2022 15. ročník Hvězdného házení a 13. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) Domažlice (CZE) disk 1 kg/Ž 2 Slovensko 43.77
15.09.2022 Finále Atletickej ligy 2022 Banská Bystrica guľa 4 kg/Ž 6 ŠK ŠOG Nitra 11.09
15.09.2022 Finále Atletickej ligy 2022 Banská Bystrica kladivo 4 kg/Ž 6 ŠK ŠOG Nitra 39.50
15.09.2022 Finále Atletickej ligy 2022 Banská Bystrica disk 1 kg/Ž 2 ŠK ŠOG Nitra 44.76
03.09.2022 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Spartak Praha 4) Praha (CZE) disk 1 kg/Ž 1 ASK Slavia Praha 45.03
03.09.2022 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Spartak Praha 4) Praha (CZE) kladivo 4 kg/Ž 4 ASK Slavia Praha 43.10
03.09.2022 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Spartak Praha 4) Praha (CZE) guľa 4 kg/Ž 4 ASK Slavia Praha 11.90
01.09.2022 4. kolo Atletickej ligy Trnava guľa 4 kg/Ž 6 ŠK ŠOG Nitra 11.53
01.09.2022 4. kolo Atletickej ligy Trnava disk 1 kg/Ž 2 ŠK ŠOG Nitra 45.83
01.09.2022 4. kolo Atletickej ligy Trnava kladivo 4 kg/Ž 4 ŠK ŠOG Nitra 45.36
23.08.2022 Hradecké Memoriály Hradec Králové (CZE) disk 1 kg/Ž/F 4 Atletika Košice o.z. 45.16
20.08.2022 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Strahov) Praha (CZE) disk 1 kg/Ž 1 ASK Slavia Praha 42.35
20.08.2022 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Strahov) Praha (CZE) kladivo 4 kg/Ž 3 ASK Slavia Praha 42.42
20.08.2022 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Strahov) Praha (CZE) guľa 4 kg/Ž 3 ASK Slavia Praha 11.04
13.08.2022 Kolínsky vrhačský päťboj Kolín (CZE) vrhačský št./Ž 1 Atletika Košice o.z. 2377
13.08.2022 Kolínsky vrhačský päťboj Kolín (CZE) guľa 4 kg/Ž 1 Atletika Košice o.z. 11.69
13.08.2022 Kolínsky vrhačský päťboj Kolín (CZE) disk 1 kg/Ž 1 Atletika Košice o.z. 44.90
13.08.2022 Kolínsky vrhačský päťboj Kolín (CZE) kladivo 4 kg/Ž 1 Atletika Košice o.z. 41.50
13.08.2022 Kolínsky vrhačský päťboj Kolín (CZE) oštep 600 g/Ž 2 Atletika Košice o.z. 28.54
13.08.2022 Kolínsky vrhačský päťboj Kolín (CZE) bremeno 9.07kg/Ž 1 Atletika Košice o.z. 13.41
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin kladivo 4 kg/Ž 3 ŠK ŠOG Nitra 41.65
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin disk 1 kg/Ž 2 ŠK ŠOG Nitra 45.50
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin guľa 4 kg/Ž 2 ŠK ŠOG Nitra 11.69
23.07.2022 VC Nového Města nad Metují v atletice, mezinárodní meeting Nové Město n.Metují (CZE) disk 1 kg/Ž/F 3 Slovakia 44.10
09.07.2022 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) Pacov (CZE) disk 1 kg/Ž 3 Slovensko 44.12
25.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava disk 1 kg/Ž 1 Atletika Košice o.z. 46.10
26.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava kladivo 4 kg/Ž 2 Atletika Košice o.z. 46.56
25.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava guľa 4 kg/Ž 7 Atletika Košice o.z. 12.00
15.06.2022 Atletická středa (TJ Slavoj BANES Pacov) Pacov (CZE) disk 1 kg/Ž 1 Slovakia 47.39
14.06.2022 Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT) (A. C. TEPO Kladno) Kladno (CZE) disk 1 kg/Ž 8 Slovakia 46.73
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A Domažlice (CZE) disk 1 kg/Ž 1 ASK Slavia Praha 45.67
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A Domažlice (CZE) kladivo 4 kg/Ž 1 ASK Slavia Praha 45.51
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A Domažlice (CZE) guľa 4 kg/Ž 4 ASK Slavia Praha 11.78
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A Praha (CZE) disk 1 kg/Ž 1 ASK Slavia Praha 47.90
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A Praha (CZE) kladivo 4 kg/Ž 3 ASK Slavia Praha 40.05
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A Praha (CZE) guľa 4 kg/Ž 3 ASK Slavia Praha 12.06
26.05.2022 Vrhačský čtvrtek Praha (CZE) disk 1 kg/Ž 1 Atletika Košice o.z. 46.28
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice kladivo 4 kg/Ž 3 ŠK ŠOG Nitra 43.20
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice guľa 4 kg/Ž 4 ŠK ŠOG Nitra 11.52
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice disk 1 kg/Ž 1 ŠK ŠOG Nitra 46.31
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina A, Třebíč Třebíč (CZE) disk 1 kg/Ž 1 ASK Slavia Praha 44.98
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina A, Třebíč Třebíč (CZE) kladivo 4 kg/Ž 4 ASK Slavia Praha 42.44
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina A, Třebíč Třebíč (CZE) guľa 4 kg/Ž 1 ASK Slavia Praha 12.57

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
vrh guľou 4 kg 12.01 Bratislava 23.02.2020 h
vrh guľou 4 kg 12.62 Kolín CZE 22.08.2020
hod diskom 1 kg 47.90 Praha (CZE) 28.05.2022
hod kladivom 4 kg 46.56 Trnava 26.06.2022
hod oštepom 600 g 30.37 Kolín (CZE) 28.10.2021
hod bremenom 9,07 kg 13.41 Kolín (CZE) 13.08.2022
vrhačský trojboj 1779 Vlašim CZE 03.07.2019
vrhačský štvorboj 2377 Kolín (CZE) 13.08.2022

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 5 1 2 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
3 2018 hod diskom 1 kg Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 41.97
1 2019 hod diskom 1 kg Majstrovstvá SR mužov a žien Dubnica nad Váhom Ženy 40.98
3 2020 vrh guľou 4 kg Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 12.07
1 2020 hod diskom 1 kg Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 47.04
1 2021 hod diskom 1 kg Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 44.75
1 2022 hod diskom 1 kg Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 46.10
2 2022 hod kladivom 4 kg Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Ženy 46.56
1 2022 hod diskom 1 kg Finále Atletickej ligy 2022 Banská Bystrica Ženy 44.76

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord