<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Martin (6. 8. 2022)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.33 0.201 11.00
2 55 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:51.01 0.233 9.00
3 60 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:51.47 0.245 8.00
4 132 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:52.65 0.247 7.00
5 31 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.69 0.289 6.00
6 98 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.60 0.298 5.00
7 158 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:53.66 0.265 4.00
223 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DQ 0.245
Poznámky:
DQ 17.3.1
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.87 0.245 3.00
2 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 0:55.21 0.244
3 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:55.26 0.265
4 78 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 0:55.65 0.222
5 117 Niko JozefNiko Jozef 70 70 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.78 0.201
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:49.33 0.201 11.00
2 55 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:51.01 0.233 9.00
3 60 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:51.47 0.245 8.00
4 132 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:52.65 0.247 7.00
5 31 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.69 0.289 6.00
6 98 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.60 0.298 5.00
7 158 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:53.66 0.265 4.00
8 11 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.87 0.245 3.00
9 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 0:55.21 0.244
10 27 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:55.26 0.265
11 78 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 0:55.65 0.222
12 117 Niko JozefNiko Jozef 70 70 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:57.78 0.201
223 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DQ 0.245

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:55.75 0.245 11.00
2 23 Kharashchuk TetianaKharashchuk Tetiana 02 02 UkraineUkraine 4 0:56.07 0.222
3 221 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:58.38 0.265 9.00
4 118 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:58.70 0.264 8.00
5 164 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:58.74 0.247 7.00
6 163 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:00.72 0.248 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.47 0.245 5.00
2 173 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.41 0.225 4.00
3 224 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:04.12 0.246
4 161 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:05.67 0.265 3.00
5 215 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:07.37 0.249 2.00
6 216 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:08.02 0.248 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:55.75 0.245 11.00
2 23 Kharashchuk TetianaKharashchuk Tetiana 02 02 UkraineUkraine 4 0:56.07 0.222
3 221 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:58.38 0.265 9.00
4 118 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:58.70 0.264 8.00
5 164 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:58.74 0.247 7.00
6 163 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:00.72 0.248 6.00
7 105 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.47 0.245 5.00
8 173 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:03.41 0.225 4.00
9 224 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:04.12 0.246
10 161 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:05.67 0.265 3.00
11 215 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:07.37 0.249 2.00
12 216 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:08.02 0.248 1.00