<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Beladič Samuel

  • NARODENÝ:    2002
  •  ODDIEL/KLUB:     AO TJ Slávia STU Bratislava
  •  TRENÉR:      Korba Marek
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 4 x 100 m kluby/M/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.57
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 200 m/M/B01 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.33 +0.5
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 100 m/M/B01 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.72 +7.0
25.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 4 x 100 m kluby/M/B 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 44.52
25.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 100 m/M/F 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.78 +1.1
26.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 200 m/M/F 5 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.20 -1.1
26.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 4 x 400 m kluby/M/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:22.13
25.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 100 m/M/R04 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.76 +2.2
26.06.2022 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 200 m/M/R05 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.22 +0.3
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Uherské Hradište (CZE) 100 m/M/R02 1 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 10.82 +3.0
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Uherské Hradište (CZE) 100 m/M/FA 2 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 10.65 +2.5
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Uherské Hradište (CZE) 200 m/M/B01 5 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 22.24 +1.5
10.06.2022 P-T-S Šamorín 200 m/M/B1 8 Slovakia 22.48 +1.7
10.06.2022 P-T-S Meeting (Stříbrný mítink WACT) Šamorín 200 m/M/B1 8 Slovakia 22.48 +1.7
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 100 m/M/B01 6 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.05 -0.6
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 4 x 100 m kluby/M/B01 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.77
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 200 m/M/B01 8 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.41 -0.5
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Olomouc (CZE) 100 m/M/R02 1= AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 10.80 +4.1
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Olomouc (CZE) 100 m/M/FA 2 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 10.85 +0.9
28.05.2022 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Olomouc (CZE) 200 m/M/B01 4 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 21.97 +4.0
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 200 m/M/B01 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.03 +1.4
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 100 m/M/B01 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.01 -0.5
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 4 x 100 m kluby/M/B01 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 43.31
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina C, Opava Opava (CZE) 100 m/M/R04 1 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 11.07 +0.7
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina C, Opava Opava (CZE) 100 m/M/FA 3 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 10.90 +0.5
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina C, Opava Opava (CZE) 200 m/M/B02 1 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 22.31 +0.9
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Opava (CZE) 100 m/M/R04 1 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 11.07 +0.7
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Opava (CZE) 100 m/M/FA 3 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 10.90 +0.5
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C Opava (CZE) 200 m/M/B02 1 AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 22.31 +0.9
08.05.2022 Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava 200 m/M/B01 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.34 +1.9
08.05.2022 Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava 100 m/M/B01 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.14 +0.6
12.02.2022 Halové majstrovstvá SsAZ staršieho žiactva U16, dorastu U18 a dospelých - 6. blok Bratislava 400 m/M/B01 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 54.22

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.27 Bratislava 15.05.2016
60 m 07.05 Bratislava 27.02.2021 h
100 m 10.69 +0.9 Trnava 03.07.2021
150 m 17.68 Bratislava 04.03.2017 h
150 m 16.71 +0.1 Bratislava 09.06.2020
200 m 22.52 Bratislava 23.02.2020 h
200 m 21.60 +0.3 Trnava 04.07.2021
300 m 37.98 Bratislava 04.03.2017 h
300 m 37.63 Varaždin CRO 30.09.2017
400 m 50.74 Šamorín 26.09.2021
400 m 54.22 Bratislava 12.02.2022 h
500 m 1:32.69 Bratislava-h 13.12.2014 h
600 m 1:55.43 Bratislava-h 27.02.2015 h
600 m 2:02.90 Bratislava 09.06.2015
skok do diaľky 412 +0,7 Bratislava 24.06.2015
hod kriketovou loptičkou 34.52 Bratislava 17.06.2015

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
100 m 10.78 +1.1 Trnava 25.06.2022
200 m 22.03 +1.4 Košice 21.05.2022
400 m 54.22 Bratislava 12.02.2022 h

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 4 9 9 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
3 2018 200 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenci 23.60
2 2018 100 m Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Banská Bystrica Dorastenci 11.15 +0.3
2 2018 200 m Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Banská Bystrica Dorastenci 22.27 +0.7
2 2018 100 m Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom Juniori 10.82 +4.1
2 2019 60 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenci 07.27
3 2019 200 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenci 23.26
3 2019 200 m Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Trnava Muži 20-22 rokov 22.52 -2.7
2 2019 100 m Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice Dorastenci 11.25 -1.8
1 2019 200 m Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice Dorastenci 21.92 +2.1
3 2020 200 m Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 22.62
2 2020 200 m Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Muži 20-22 rokov 21.82 +0.9
2 2020 100 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava Juniori 11.09 -1.6
2 2020 200 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava Juniori 22.02 -1.7
3 2021 200 m Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava Muži 23.42
3 2021 200 m Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 22.81
3 2021 60 m Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava Juniori 07.05
3 2021 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 10.80 +1.6
1 2021 100 m Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Trnava Juniori 10.69 +0.9
1 2021 200 m Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Trnava Juniori 21.60 +0.3
1 2022 200 m Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava Muži 22.34 +1.9
2 2022 100 m Akademické Majstrovstvá SR 2022 (atletická časť) + Atletický míting 38.ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava Muži 11.14 +0.6
3 2022 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 10.78 +1.1

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Dráha Juniori
4 x 100 m kluby 42,52 Košice 15.09.20
Hala Juniori
4 x 200 m kluby 1:32,32 Bratislava 22.02.20
Dráha Dorastenci
4 x 100 m kluby 42,51 Bratislava 30.09.19
Hala Starší žiaci
60 m 7,27 Bratislava 04.03.17