<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Martin (6. 8. 2022)

5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Stanik MichalStanik Michal 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 15:30.97 11.00
2 157 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 15:44.02 9.00
3 95 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 15:54.09 8.00
4 57 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 16:12.68 7.00
5 142 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 16:29.17 6.00
6 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 17:23.18
7 79 Plevák MilanPlevák Milan 72 72 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 19:08.01
136 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF
141 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNF
29 Burza MichalBurza Michal 83 83 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF
13 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ
Poznámky:
DQ - 17.3.2
Celkom 11 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 177 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 17:50.59 11.00
2 198 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 17:55.84 9.00
3 76 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 Klub orientačného behu Sokol PezinokKlub orientačného behu Soko... 6 17:59.48
4 70 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 18:16.47 8.00
5 199 Popovičová LoriánaPopovičová Loriána 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 19:54.91 7.00
6 109 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 20:10.85 6.00
7 77 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 20:11.07
Celkom 7 pretekárov