<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletickej ligy

Martin (6. 8. 2022)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 6.8.2022 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.95 11.00
2 223 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:55.34
3 31 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:55.77 9.00
4 90 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:57.16 8.00
5 143 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:58.32 7.00
6 159 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 1:58.36 6.00
7 209 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.82 5.00
8 210 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:07.98 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.8.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:06.21 4.00
2 78 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:07.30
MS 152 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:10.25
4 74 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:11.13
5 149 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:16.49
6 10 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:19.17
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:54.95 11.00
2 223 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 1:55.34
3 31 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 1:55.77 9.00
4 90 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:57.16 8.00
5 143 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:58.32 7.00
6 159 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 1:58.36 6.00
7 209 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:59.82 5.00
8 9 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:06.21 4.00
9 78 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 2:07.30
10 210 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:07.98 3.00
11 152 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:10.25
12 74 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:11.13
13 149 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:16.49
14 10 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:19.17

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 6.8.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:24.41 11.00
2 108 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:30.17 9.00
3 107 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:32.10 8.00
4 227 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:32.20
Celkom 4 pretekári