<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Igaz Adam

  • NARODENÝ:    2002
  •  ODDIEL/KLUB:     AO TJ Slávia STU Bratislava
  •  TRENÉR:      Korba Marek
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 4 x 100 m kluby/M/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.57
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 200 m/M/B01 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.07 +0.5
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 100 m/M/B01 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.79 +7.0
23.07.2022 VC Nového Města nad Metují v atletice, mezinárodní meeting Nové Město n.Metují (CZE) 100 m/M/B02 1 Slovakia 11.12 +0.2
23.07.2022 VC Nového Města nad Metují v atletice, mezinárodní meeting Nové Město n.Metují (CZE) 200 m/M/B03 1 Slovakia 22.11 +0.3
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B Kolín (CZE) 100 m/M/R02 2 TJ Sokol Hradec Králové 10.93 +2.6
11.06.2022 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B Kolín (CZE) 100 m/M/FA 6 TJ Sokol Hradec Králové 21.95 -0.4
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 100 m/M/B01 8 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.32 -0.6
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 200 m/M/B01 7 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.39 -0.5
20.05.2022 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Dukla Praha) Praha - Juliska 100 m/M/R03 MS TJ Sokol Hradec Králové 11.16 -1.2
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina B, Děčín Děčín (CZE) 100 m/M/R01 2 TJ Sokol Hradec Králové 11.22 -1.8
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina B, Děčín Děčín (CZE) 100 m/M/FA 6 TJ Sokol Hradec Králové 11.11 +0.0
14.05.2022 1. kolo I. ligy mužov a žien, skupina B, Děčín Děčín (CZE) 200 m/M/B01 4 TJ Sokol Hradec Králové 22.63 -1.5
22.02.2022 Verejné závody dospelých (Stromovka) Praha (CZE) 60 m/M/R02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.14
22.02.2022 Verejné závody dospelých (Stromovka) Praha (CZE) 60 m/M/FA 7 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.16
22.02.2022 Verejné závody dospelých (Stromovka) Praha (CZE) 200 m/M/B01 4 Slávia STU Bratislava 22.66

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.20 -3.5 Hradec Králové (CZE) 24.08.2021
60 m 07.14 Praha (CZE) 22.02.2022 h
100 m 10.75 +0.9 Trnava 03.07.2021
150 m 16.90 +0.2 Bratislava 09.06.2020
200 m 21.62 +0.3 Trnava 04.07.2021
200 m 22.66 Praha (CZE) 22.02.2022 h
400 m 55.49 Bratislava 24.02.2019 h
400 m 50.64 Trnava 29.08.2020
800 m 2:24.46 Bratislava 25.02.2018 h
šprintérsky trojboj 2468 Hradec Králové (CZE) 24.08.2021

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.14 Praha (CZE) 22.02.2022 h
100 m 11.11 +0.0 Děčín (CZE) 14.05.2022
200 m 22.66 Praha (CZE) 22.02.2022 h
200 m 22.07 +0.5 Martin 06.08.2022

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 3 3 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
3 2019 100 m Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice Dorastenci 11.45 -1.8
3 2020 200 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, juniorov a junioriek Trnava Juniori 22.48 -1.7
2 2021 100 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 10.79 +1.6
3 2021 200 m Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava Muži 21.62 +0.2
2 2021 100 m Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Trnava Juniori 10.75 +0.9
2 2021 200 m Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Trnava Juniori 21.62 +0.3

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Dráha Juniori
4 x 100 m kluby 42,52 Košice 15.09.20
Dráha Dorastenci
4 x 100 m kluby 42,51 Bratislava 30.09.19