<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Valo Marek

  • NARODENÝ:    2003
  •  ODDIEL/KLUB:     AO TJ Slávia STU Bratislava
  •  TRENÉR:      
  •  ÚSPECHY:      

Výkony pretekára (od roku 2018)

Dátum Súťaž (usporiadateľ) Miesto Disciplína Por. Oddiel/klub Výkon Vietor
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 4 x 100 m kluby/M/B 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.76
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 4 x 400 m kluby/M/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:44.40
06.08.2022 3. kolo Atletickej ligy Martin 400 m/M/B01 7 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.66
09.07.2022 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom 400 m/J/B01 6 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.58
10.07.2022 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom 4 x 400 m kluby/J 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:29.25
10.07.2022 Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom 200 m/J/R03 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.03 -4.3
22.06.2022 Liga AZB st. žiactvo Bratislava 300 m/M/B01 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.78
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 400 m/M/B02 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.09
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 4 x 100 m kluby/M/B02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.30
05.06.2022 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica 4 x 400 m kluby/M/B01 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:26.30
28.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D Frýdek-Místek (CZE) 100 m/M/R01 4 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11.90 -0.6
28.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D Frýdek-Místek (CZE) 100 m/M/FB 1 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11.58 +1.2
28.05.2022 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D Frýdek-Místek (CZE) 200 m/M/B04 1 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 24.41 -2.2
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 4 x 400 m kluby/M/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:29.39
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 4 x 100 m kluby/M/B01 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 43.31
21.05.2022 1. kolo Atletickej ligy Košice 400 m/M/B02 3 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.12
14.05.2022 1. kolo II. ligy mužov a žien, skupina D, Šumperk Šumperk (CZE) 400 m/M/B01 6 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 52.28
11.05.2022 Liga AZB 1. kolo ml. žiactvo a Vysokoškolská atletická séria (časť 2) v behu na 300 m a 150 m Bratislava 300 m/M/B01 4 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.40
04.05.2022 Vysokoškolská atletická séria 2022 – časť 1 a Atletická streda Slávie STU v behu na 600 m Bratislava 600 m/M/B02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:28.63
05.03.2022 Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava 4 x 200 m kluby/J/B01 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:34.74
26.02.2022 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 4 x 200 m kluby/M/B01 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:36.67
27.02.2022 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 4 x 400 m kluby/M/B 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:26.07
26.02.2022 Halové majstrovstvá SR mužov a žien Bratislava 400 m/M/R03 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.65
12.02.2022 Halové majstrovstvá SsAZ staršieho žiactva U16, dorastu U18 a dospelých - 6. blok Bratislava 400 m/M/B02 1 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.09
30.01.2022 Elán míting Bratislava 60 m/M/I04 2 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.48
30.01.2022 Elán míting Bratislava 60 m/M/I03 6 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.49
08.01.2022 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) Ostrava (CZE) 150 m/J/B01 5 STU Bratislava 17.53
08.01.2022 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (SSK Vítkovice, z.s.) Ostrava (CZE) 300 m/J/B04 2 STU Bratislava 37.04

Osobné rekordy

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.58 +1.0 Nové Zámky 04.06.2019
60 m 07.47 Bratislava 25.01.2020 h
100 m 11.46 -1.0 Skalica 28.06.2020
150 m 17.26 +0.7 Trnava 16.09.2018
150 m 17.53 Ostrava (CZE) 08.01.2022 h
200 m 23.19 Bratislava 01.03.2020 h
200 m 22.85 +1.4 Trnava 04.07.2020
300 m 37.04 Ostrava (CZE) 08.01.2022 h
300 m 36.40 Bratislava 11.05.2022
400 m 51.15 Bratislava 22.02.2020 h
400 m 51.09 Banská Bystrica 05.06.2022
500 m 1:07.70 Bratislava 25.01.2020 h
600 m 1:29.10 Bratislava 14.12.2019 h
600 m 1:28.63 Bratislava 04.05.2022
800 m 2:13.12 Trnava 12.05.2018
800 m 2:06.78 Bratislava 18.01.2020 h
1000 m 3:01.28 Nové Zámky 31.05.2017
300 m prekážok [76,2 cm] 48.36 Trnava 14.05.2017
vrh guľou 3 kg 05.71 Skalica 10.10.2015
hod kriketovou loptičkou 54.60 Nové Zámky 24.05.2018
hod oštepom 600 g 24.70 Znojmo CZE 13.10.2017

Sezónne maximá

Disciplína Výkon Vietor Miesto Dátum Hala
60 m 07.48 Bratislava 30.01.2022 h
100 m 11.58 +1.2 Frýdek-Místek (CZE) 28.05.2022
150 m 17.53 Ostrava (CZE) 08.01.2022 h
200 m 24.03 -4.3 Dubnica nad Váhom 10.07.2022
300 m 37.04 Ostrava (CZE) 08.01.2022 h
300 m 36.40 Bratislava 11.05.2022
400 m 51.65 Bratislava 26.02.2022 h
400 m 51.09 Banská Bystrica 05.06.2022
600 m 1:28.63 Bratislava 04.05.2022

Medailové umiestnenia z MSR (od roku 2018) ( 2 1 3 )

Pozícia Rok Disciplína Hala Preteky Miesto Kategória Výkon Vietor
1 2018 300 m Halové majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Bratislava Starší žiaci 38.70
2 2018 150 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Trnava Starší žiaci 17.32 +0.4
3 2018 300 m Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Trnava Starší žiaci 37.22
3 2019 400 m Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenci 54.09
1 2019 300 m Celoštátne kolo žiakov ZŠ v atletike Košice Žiaci ZŠ 36.83
3 2020 400 m Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek Bratislava Dorastenci 51.75

Výkonnostný rast v disciplíne

Sezóna Kategória Vek Výkon Hala Miesto Dátum

AKTUÁLNE DRŽITEĽ NASLEDOVNÝCH REKORDOV

Žiadny aktuálne držaný rekord