<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 1.9.2018 - 14:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 10 37.06 0.0 11.00
2 Podzámsky MartinPodzámsky Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 9 34.67 0.0 9.00
3 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 8 28.11 0.0 8.00
4 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 5 27.24 0.0 7.00
5 Kopček JakubKopček Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 4 26.48 0.0 6.00
6 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 6 26.26 0.0 5.00
7 Husár MatúšHusár Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 1 24.50 0.0 4.00
8 Závodný PavolZávodný Pavol
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 7 21.81 0.0 3.00
9 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 3 20.42 0.0 2.00
10 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 18.46 0.0 1.00
Celkom 10 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 1.9.2018 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 25.43 0.0 11.00
2 Hromeková NatáliaHromeková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 9 21.15 0.0 9.00
3 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 6 21.03 0.0 8.00
4 Kováříková SabínaKováříková Sabína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 7 18.11 0.0 7.00
5 Kosmálová SimonaKosmálová Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 1 16.72 0.0 6.00
6 Maráková PaulínaMaráková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 5 16.67 0.0 5.00
7 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 8 16.49 0.0 4.00
8 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 4 16.45 0.0 3.00
9 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 13.39 0.0 2.00
10 52 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 2 13.07 0.0 1.00
Celkom 10 pretekárov