<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.14 11.00
2 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 37.42 9.00
3 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 37.65 8.00
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 38.32 7.00
5 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 38.89 6.00
6 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 39.02 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.69 4.00
2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 41.55 2.00
3 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 42.24 1.00
4 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 42.82
5 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.56
6 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 46.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 49.08
Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 45.16
Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 55.66
17 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.12 3.00
Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.98
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.14 11.00
2 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 37.42 9.00
3 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 37.65 8.00
4 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 38.32 7.00
5 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 38.89 6.00
6 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 39.02 5.00
7 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 40.69 4.00
8 17 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.12 3.00
9 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 41.55 2.00
10 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 42.24 1.00
11 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 42.82
12 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.56
13 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 43.98
14 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 45.16
15 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 46.45
16 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 49.08
17 Komora AndrejKomora Andrej 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 55.66

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 43.55 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.11 9.00
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 44.55
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.18 8.00
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 46.38 6.00
6 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 49.91 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.86 5.00
2 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 49.12 4.00
3 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 49.47 3.00
4 41 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 49.94 1.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 51.05
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 46.25 7.00
2 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.75
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 50.86
4 Hlavatá ZdenkaHlavatá Zdenka 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 61.52
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 43.55 11.00
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 44.11 9.00
3 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 44.55
4 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 45.18 8.00
5 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 46.25 7.00
6 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 46.38 6.00
7 35 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 47.86 5.00
8 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 49.12 4.00
9 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 49.47 3.00
10 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 49.91 2.00
11 41 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 49.94 1.00
12 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 50.75
13 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 50.86
14 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 51.05
15 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 51.29
16 Hlavatá ZdenkaHlavatá Zdenka 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 61.52