<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 159
2 Miko DominikMiko Dominik 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 159
3 Lászlo FilipLászlo Filip 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 156

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 158
2 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 152
3 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 149

Skok do výšky - Najmladší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 70 Buday PeterBuday Peter 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 126
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 123
3 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 115

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 78 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 122
2 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 122
3 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 113

Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 370
2 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 310
3 19 Štefek Tomᚊtefek Tomáš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 270

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 220
2 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 200
3 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 180

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Očkay BranislavOčkay Branislav 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 538
2 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 530
3 22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 526

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 553
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 513
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 505

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 438
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 411
3 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 378

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 411
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 401
3 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 372

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Felber MarekFelber Marek 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.41
2 Barantal AndrejBarantal Andrej 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 06.09
3 Rotter RichardRotter Richard 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 05.52

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 85 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.15
2 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 07.64
3 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 07.63

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.41
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.32
3 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.62

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.15
2 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.94
3 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13.76

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 37.06
2 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 34.67
3 Čermák VladislavČermák Vladislav 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 28.11

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.43
2 Hromeková NatáliaHromeková Natália 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.15
3 Holubcová PetraHolubcová Petra 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.03

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.59
2 Hromeková NatáliaHromeková Natália 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 24.30
3 Kohútová VeronikaKohútová Veronika 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.29

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čermák VladislavČermák Vladislav 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 42.96
2 Podzámsky MartinPodzámsky Martin 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 28.62
3 9 Káčer AndrejKáčer Andrej 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 26.62

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 71 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42.78
2 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.61
3 64 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 34.92

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 41.78
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 31.81
3 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 31.65

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 31.46
2 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 28.98
3 Kosmálová SimonaKosmálová Simona 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.33

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 1.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.42
2 Kopček JakubKopček Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 35.33
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 34.20