<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 1.9.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150153156159162165168171173176179182185 Body
1 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 12 159 ooooxooooxxx 11.00
2 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 11 159 ----ooxoxxoxx 9.00
3 Lászlo FilipLászlo Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 9 156 oooooxooxxx 8.00
4 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 7 153 ooooooxxx 7.00
5 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 4 150 oooxxoxoxxx 6.00
6= Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 8 145 ooooxxx 4.00
6= Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 2 145 ooooxxx 4.00
6= 138 Zubák AdamZubák Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 3 145 ooooxxx 4.00
9 48 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 5 145 oooxoxxx 2.00
10 Kucman MatúšKucman Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 1 140 oooxxx 1.00
11 Sabota KristiánSabota Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 6 140 oxooxxx
27 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 10 DNS
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 1.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140143146149152155158161163 Body
1 14 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 7 158 -oooooooxoooxxx 11.00
2 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 8 152 --oooooxoxoxxx 9.00
3 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 5 149 --ooooxoxxoxxx 8.00
4 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 6 140 ----o--xxx 7.00
5 Ištoková NikolaIštoková Nikola
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 2 135 xoooxxoxxx 6.00
6 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 4 130 oxxoxoxxx 5.00
7 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 3 125 ooxxx 4.00
8 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 125 xoxxoxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(so, 1.9.2018 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120123126129132135138141143147150 Body
1 70 Buday PeterBuday Peter
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 3 126 oooooxoxxx 11.00
2 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 1 123 xooxxoxooxxx 9.00
3 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 2 115 xoooxxx 8.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 1.9.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110113116119122125 Body
1 78 Šebestová SáraŠebestová Sára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 7 122 oooooooxx 11.00
2 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 122 ooxoxooooxxx 9.00
3 Rakusová NatáliaRakusová Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 5 113 ooooxxx 8.00
4 136 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 8 113 oxxoooxxx 7.00
5 Šurinová AlenaŠurinová Alena
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 110 xoxoxxoxxx 6.00
6 Otrubová LuciaOtrubová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 1 110 xxoxxoxxo 5.00
7 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 2 105 oxxoxxx 4.00
Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 4 NM xxx
Celkom 8 pretekárov