<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:16.69 11.00
2 20 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:19.54 9.00
3 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:21.19 8.00
4 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:21.22 7.00
5 18 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:24.14 6.00
6 28 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:24.82 5.00
7 19 Štefek Tomᚊtefek Tomáš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 2:25.30 4.00
8 24 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:37.76 3.00
9 29 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:40.02 2.00
10 26 Horváth ErikHorváth Erik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:40.16 1.00
22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 DNS
27 Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 DNS
Celkom 12 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 1.9.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:34.23 11.00
2 34 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:35.22 9.00
3 35 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:38.82 8.00
4 38 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 2:40.34 7.00
5 37 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:43.12 6.00
6 39 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:43.78 5.00
MS 40 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:44.50
8 43 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 2:45.44 4.00
9 41 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 2:50.01 3.00
10 32 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 2:52.89 2.00
11 42 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13 2:59.82 1.00
12 31 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 3:04.28
13 30 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 3:15.53
14 44 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 3:21.26
36 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 15 pretekárov