<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 10:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.18 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 16.29 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.30 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 16.84 7.00
5 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.27 5.00
6 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 17.45 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 10:10) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.05
2 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.46 3.00
3 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 21.12
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 10:10) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.70 2.00
Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.96 6.00
31 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.64
Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.98 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.18 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 16.29 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.30 8.00
4 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 16.84 7.00
5 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.96 6.00
6 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.05
7 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 17.27 5.00
8 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 17.45 4.00
9 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.46 3.00
10 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.70 2.00
11 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.98 1.00
12 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 21.12
13 31 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 22.64