<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 1.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 16 42.78 0.0 11.00
2 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 15 36.61 0.0 9.00
3 64 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 34.92 0.0 8.00
4 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 1 34.35 0.0 7.00
5 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 14 29.54 0.0 6.00
6 Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 13 28.15 0.0 5.00
7 67 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 12 27.34 0.0 4.00
8 Rotter RichardRotter Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 10 27.00 0.0 3.00
9 55 Šilhavý MichalŠilhavý Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 11 25.40 0.0 2.00
10 Szórad NormenSzórad Normen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 3 23.10 0.0 1.00
11 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 7 22.15 0.0
12 54 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 6 21.75 0.0
13 Bulgan JergušBulgan Jerguš
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 9 21.72 0.0
14 Šilhavý PeterŠilhavý Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 21.55 0.0
15 Brežný MichalBrežný Michal
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 5 12.93 0.0
Straňovský NicoStraňovský Nico
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 2 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 1.9.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 11 41.78 0.0 11.00
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 10 31.81 0.0 9.00
3 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 1 31.65 0.0 8.00
4 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 8 29.68 0.0 7.00
5 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 9 29.20 0.0 6.00
6 3 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 28.75 0.0 5.00
7 82 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 7 27.54 0.0 4.00
8 Otrubová LuciaOtrubová Lucia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 25.00 0.0 3.00
9 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 5 22.14 0.0 2.00
10 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 2 19.90 0.0 1.00
11 86 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 3 19.41 0.0
Celkom 11 pretekárov