<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:42.16 11.00
2 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:42.58 9.00
MS Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:42.93
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 0:43.54 8.00
5 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:46.28 6.00
6 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:47.98 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:49.02
2 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.62 4.00
3 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 0:52.02 2.00
4 8 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 1:01.61
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:43.56
2 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:43.64 7.00
3 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:50.68 3.00
4 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:57.48 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:42.16 11.00
2 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:42.58 9.00
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:42.93
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 0:43.54 8.00
5 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:43.56
6 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:43.64 7.00
7 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:46.28 6.00
8 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:47.98 5.00
9 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:49.02
10 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:49.62 4.00
11 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:50.68 3.00
12 Kachlík FilipKachlík Filip 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 0:52.02 2.00
13 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 0:57.48 1.00
14 8 Baláž MarošBaláž Maroš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 1:01.61

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:47.16 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:49.00 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 0:49.37 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 0:52.15 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:57.06 6.00
2 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.47 5.00
3 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:02.86 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:47.16 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 0:49.00 9.00
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 0:49.37 8.00
4 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 0:52.15 7.00
5 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 0:57.06 6.00
6 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:01.47 5.00
7 Repková DianaRepková Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:02.86 4.00