<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 10:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.53 11.00
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.60 8.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 07.64 7.00
4 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.76 6.00
5 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.77 5.00
MS Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.87
7 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.96 3.00
8 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.97 1.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 10:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.58 9.00
MS Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.68
3 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.84 4.00
4 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.98
5 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.15
6 22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.20
7 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.20
8 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.57
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.25
2 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.41
3 29 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.82
4 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.89
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.11
6 24 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.32
Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 10:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.97 1.50
2 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.98
3 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.02
4 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.48
5 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.56
6 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.33
7 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.43
Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.53 11.00
2 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.58 9.00
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.60 8.00
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 07.64 7.00
5 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.68
6 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.76 6.00
7 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 07.77 5.00
8 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.84 4.00
9 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 07.87
10 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.96 3.00
11 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.97 1.50
11 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.97 1.50
13 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.98
13 Mácsadi FerencMácsadi Ferenc 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.98
15 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.02
16 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.15
17 22 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 08.20
17 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.20
19 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.25
20 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.41
21 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.48
22 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.56
23 Molnár OndrejMolnár Ondrej 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.57
24 29 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.82
25 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.89
26 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.11
27 24 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.32
28 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.33
29 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.43
Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 DNS
Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.30 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.32 9.00
3 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.37 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.47 7.00
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.49 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.57 5.00
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.61
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.65 3.50
2 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.65 3.50
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.69 2.00
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.70
5 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.91
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.96
7 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.81 1.00
2 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.93
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.97
4 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.99
5 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.08
6 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.08
7 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.25
8 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.36
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.06
2 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.24
3 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.32
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.42
5 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.51
6 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.57
7 145 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.73
8 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.51
2 44 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.86
3 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
4 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.08
5 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.23
6 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.27
7 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 1.9.2018 - 10:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.10
MS Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.30
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.32
4 Biharyová AnetaBiharyová Aneta 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.81
5 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.96
6 30 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.97
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.30 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.32 9.00
3 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 08.37 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.47 7.00
5 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.49 6.00
6 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 08.57 5.00
7 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.61
8 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 08.65 3.50
8 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.65 3.50
10 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.69 2.00
11 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.70
12 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.81 1.00
13 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.91
14 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.93
15 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.96
16 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.97
17 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.99
18 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.06
19 Piterková DominikaPiterková Dominika 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.08
19 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.08
21 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.10
22 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.13
23 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.24
24 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.25
25 Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.30
26 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.32
26 Jakubíková LeaJakubíková Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.32
28 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.36
29 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.42
30 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.51
30 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.51
32 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.57
33 145 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 09.73
34 Boráková VeronikaBoráková Veronika 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.79
35 Biharyová AnetaBiharyová Aneta 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.81
36 44 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.86
37 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.95
38 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.96
39 30 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.97
40 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.08
41 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.23
42 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 10.27
43 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.39
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 11:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.82 11.00
2 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.11 8.00
3 66 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.41 6.00
4 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.79 5.00
5 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.83 4.00
6 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.87 2.00
7 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.90 1.00
8 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.33
2 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.64
3 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.67
4 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.73
5 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.81
6 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.00
7 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.20
8 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 12.30
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.97 9.00
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.27 7.00
3 69 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.86 3.00
4 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.10
5 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.79
6 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 10.96
7 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.42
8 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.17
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.82 11.00
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.97 9.00
3 Horňák MarošHorňák Maroš 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.11 8.00
4 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 09.27 7.00
5 66 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.41 6.00
6 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.79 5.00
7 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.83 4.00
8 69 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.86 3.00
9 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.87 2.00
10 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 8 09.90 1.00
11 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.02
12 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.10
13 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.33
14 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.64
15 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.67
16 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 10.73
17 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 10.79
18 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.81
19 Zverbík MatejZverbík Matej 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 10.96
20 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.00
21 Jurčák JakubJurčák Jakub 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.20
22 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11.42
23 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.17
24 Brežný MichalBrežný Michal 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 12.30

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 11:10) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.19 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.21 9.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.23 8.00
4 76 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.31 7.00
5 77 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.33 6.00
6 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.37 5.00
7 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.70 4.00
MS 132 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.88 3.00
2 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.94 2.00
3 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.99 1.00
4 134 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.04
5 86 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.07
6 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.49
7 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.53
8 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.90
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.20
2 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.60
3 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.14
4 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.36
5 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 11:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.49
2 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.50
3 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.80
4 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.52
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 09.19 11.00
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.21 9.00
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.23 8.00
4 76 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.31 7.00
5 77 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.33 6.00
6 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.37 5.00
7 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 09.70 4.00
8 132 Holická LauraHolická Laura 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.72
9 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 09.88 3.00
10 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 09.94 2.00
11 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.99 1.00
12 134 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.04
13 86 Pániková NinaPániková Nina 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.07
14 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.20
15 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.49
15 Šurinová AlenaŠurinová Alena 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.49
17 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.50
18 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.53
19 Koštalová TimeaKoštalová Timea 09 09 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 10.60
20 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.90
21 Seková BarboraSeková Barbora 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.14
22 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 10 10 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 11.36
23 Dubovská SáraDubovská Sára 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.37
24 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.80
25 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.52