<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva

Nové Zámky (1. 9. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.38 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.74 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.77 8.00
4 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 17.99 6.00
5 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 18.27 4.00
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.16
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.19 5.00
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.45 3.00
4 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.80 2.00
5 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.99
6 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 19.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 18.89 1.00
2 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.22
3 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 19.25
4 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.84
5 28 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.98
6 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.06
2 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.59
3 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.78
4 47 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.94
5 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.58
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.27
2 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.01
3 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 19.86
4 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.13
5 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.31
Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 1.9.2018 - 13:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.85 7.00
2 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.50
3 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.95
4 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.41
5 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.81
6 46 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.24
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.38 11.00
2 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.74 9.00
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.77 8.00
4 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 17.85 7.00
5 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 17.99 6.00
6 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.16
7 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.19 5.00
8 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 18.27 4.00
8 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.27
10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.45 3.00
11 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.80 2.00
12 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 18.89 1.00
13 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.99
14 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.01
15 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 19.06
16 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.22
17 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 19.25
18 23 Medovič LukášMedovič Lukáš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.50
19 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.84
20 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 19.86
21 21 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.95
22 28 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.98
23 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.00
24 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.06
25 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.41
26 Kožík AdamKožík Adam 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 20.81
27 46 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.24
28 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.59
29 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.78
30 47 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.94
31 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.58
32 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.68
33 Šurin JakubŠurin Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.13
34 Libich ŠimonLibich Šimon 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.31
Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 DNF
Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.74 11.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.96 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.08 8.00
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 20.70 6.00
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.97
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.33 7.00
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.88 5.00
3 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.04 4.00
4 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.34 3.00
MS Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.36
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.40 2.00
2 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65
3 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.18
4 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.21
5 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.29
6 12 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 34 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.73
2 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.31
3 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.43
4 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.20
5 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 23.28
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.91
MS Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.23
3 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.43
4 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.00
5 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.92
6 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.75
2 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.47
3 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.83
4 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.08
5 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 25.60
6 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.42
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 1.9.2018 - 13:55) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.87
2 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 21.41 1.00
3 37 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.01
4 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.71
Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.74 11.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 19.96 9.00
3 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.08 8.00
4 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.33 7.00
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 20.70 6.00
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.87
7 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.88 5.00
8 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.97
9 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.04 4.00
10 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.34 3.00
11 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.36
12 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 21.40 2.00
13 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 21.41 1.00
14 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.53
15 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 21.65
16 34 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.73
17 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.18
18 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.21
19 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.29
20 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.31
21 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.43
22 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.91
23 37 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 23.01
24 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.20
25 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 23.23
26 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 23.28
27 Dinková JúliaDinková Júlia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 23.43
28 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.58
29 39 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 23.75
30 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.00
31 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.47
32 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.71
33 12 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.75
34 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.83
35 Matulová NatáliaMatulová Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 24.92
36 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.08
37 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 25.47
38 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 25.60
39 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.42
Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 DNS
Baloghová ElenaBaloghová Elena 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.90 11.00
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.61 9.00
3 65 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.00 8.00
4 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.05 5.00
5 64 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.43 4.00
6 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.83 2.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.89 6.00
2 74 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.99 1.00
3 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.34
4 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 26.09
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.29
6 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.43
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 23.82 7.00
2 53 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.65 3.00
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.51
4 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.14
Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.88 8.00
2 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 23.92 2.00
3 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 25.78
4 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.38
Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 1.9.2018 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.20 6.00
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 23.81 5.00
3 Szórad NormenSzórad Normen 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.05
4 Barta MatúšBarta Matúš 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.59
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 20.90 11.00
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 21.61 9.00
3 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 22.88 8.00
4 65 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.00 8.00
5 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 23.20 6.00
6 Sidor NikolasSidor Nikolas 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 23.81 5.00
7 69 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 23.82 7.00
8 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.89 6.00
9 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 23.92 2.00
10 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 24.05 5.00
11 64 Štercel RóbertŠtercel Róbert 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 24.43 4.00
12 53 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.65 3.00
13 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.83 2.00
14 74 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.99 1.00
15 Szórad NormenSzórad Normen 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.05
16 Bulgan JergušBulgan Jerguš 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.34
17 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.51
18 Barta MatúšBarta Matúš 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 25.59
19 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 25.78
20 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 26.09
21 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.14
22 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.29
23 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.43
24 Sorád TomášSorád Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.38
Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 1.9.2018 - 14:25) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.25 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.33 9.00
3 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.47 8.00
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.94 6.00
5 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.45 4.00
6 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 24.20 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 1.9.2018 - 14:25) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.83 7.00
2 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.83 1.00
3 2 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.85
4 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.62
Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 DNS
Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 1.9.2018 - 14:25) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.44 2.00
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.10
3 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.11
4 133 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 26.82
5 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.36
6 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 1.9.2018 - 14:25) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 23.33 5.00
2 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.23
3 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 27.06
4 135 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 30.66
5 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 33.05
6 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 36.08
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.25 11.00
2 Šimová VivianaŠimová Viviana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.33 9.00
3 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.47 8.00
4 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.83 7.00
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 22.94 6.00
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 23.33 5.00
7 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.45 4.00
8 Brežná DanielaBrežná Daniela 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 24.20 3.00
9 131 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.44 2.00
10 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 24.83 1.00
11 2 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.85
12 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 25.10
13 Satmarová HannahSatmarová Hannah 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.11
14 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.23
15 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 25.62
16 133 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 09 09 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 26.82
17 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 27.06
18 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.36
19 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.39
20 135 Štercelová OľgaŠtercelová Oľga 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 30.66
21 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 33.05
22 Hagarová MichaelaHagarová Michaela 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 36.08
Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 DNS
Jurčáková KatarínaJurčáková Katarína 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS