<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (2. 6. 2018)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:47.84 0.255 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:48.43 0.347 9.00
3 98 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.43 0.332 8.00
MS 3 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:49.53 0.242
5 135 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:49.54 0.299 7.00
6 176 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:49.84 0.176 6.00
7 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:49.96 0.229 5.00
8 21 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:50.74 0.377 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.12 0.232 4.00
2 48 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.20 0.204 3.00
3 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:50.97 0.317 1.00
MS 29 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:51.85 0.252
5 18 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.93 0.303
6 149 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.07 0.170
7 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:52.64 0.228
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.63 0.301
2 164 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:51.81 0.365
3 183 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:51.84 0.281
4 153 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 0:51.91 0.243
5 173 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.95 0.235
6 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:52.22 0.196
7 112 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 0:52.41 0.307
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Líška IgorLíška Igor 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:52.11 0.229
2 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:52.31 0.234
3 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:53.07 0.215
4 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.27 0.321
5 156 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 0:55.20 0.506
6 50 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:59.40 0.409
119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 77 Riedel JurajRiedel Juraj 00 00 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:54.48 0.348
2 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:55.84 0.279
MS 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:56.63 0.262
MS 59 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:59.52 0.477
MS 64 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.24 0.200
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:47.84 0.255 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:48.43 0.347 9.00
3 98 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.43 0.332 8.00
4 3 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:49.53 0.242
5 135 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:49.54 0.299 7.00
6 176 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:49.84 0.176 6.00
7 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:49.96 0.229 5.00
8 170 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.12 0.232 4.00
9 48 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.20 0.204 3.00
10 21 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:50.74 0.377 2.00
11 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:50.97 0.317 1.00
12 129 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.63 0.301
13 164 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:51.81 0.365
14 183 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:51.84 0.281
15 29 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:51.85 0.252
16 153 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 0:51.91 0.243
17 18 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.93 0.303
18 173 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.95 0.235
19 149 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.07 0.170
20 57 Líška IgorLíška Igor 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:52.11 0.229
21 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:52.22 0.196
22 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:52.31 0.234
23 112 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 0:52.41 0.307
24 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:52.64 0.228
25 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:53.07 0.215
26 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.27 0.321
27 77 Riedel JurajRiedel Juraj 00 00 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:54.48 0.348
28 156 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 0:55.20 0.506
29 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:55.84 0.279
30 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:56.63 0.262
31 50 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:59.40 0.409
32 59 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:59.52 0.477
33 64 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.24 0.200
119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.95 0.311 11.00
2 260 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.80 0.242 9.00
3 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.30 0.442 8.00
4 321 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.71 0.340 7.00
5 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:59.69 0.333 6.00
6 309 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:59.73 0.342 5.00
7 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.20 0.260 3.50
8 219 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:00.20 0.313 3.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.57 0.361 2.00
MS 187 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.01 0.238
3 312 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:04.09 0.360 1.00
4 294 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:05.06 0.283
5 358 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.50 0.250
MS 186 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:08.73 0.251
356 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.300
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.95 0.311 11.00
2 260 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.80 0.242 9.00
3 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.30 0.442 8.00
4 321 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.71 0.340 7.00
5 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:59.69 0.333 6.00
6 309 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:59.73 0.342 5.00
7 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.20 0.260 3.50
7 219 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:00.20 0.313 3.50
9 268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.57 0.361 2.00
10 187 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.01 0.238
11 312 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:04.09 0.360 1.00
12 294 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:05.06 0.283
13 358 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.50 0.250
14 186 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:08.73 0.251
356 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.300