<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (2. 6. 2018)

Skok do diaľky - Muži

(so, 2.6.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 710 -0.8 m/s 710  -0.8707  +0.0x710--- 11.00
2 20 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 692 -0.5 m/s x649  -0.6664  -0.8664x692  -0.5x 9.00
3 158 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 671 +1.1 m/s 644  -0.9494  +0.2662  -0.8662x-671  +1.1 8.00
4 23 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 666 -0.8 m/s x651  +0.6650  -0.9651x666  -0.8650  +0.7 7.00
5 144 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 647 -0.2 m/s x647  -0.2630  -0.3647610  -0.8616  -0.2630  +0.8 6.00
6 63 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 641 -0.3 m/s 641  -0.3612  -0.8625  +0.2641636  +0.2626  -0.8612  +1.1 5.00
7 7 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 641 +0.1 m/s 613  -0.5627  -1.4641  +0.1641--- 4.00
8 125 Hriň AdamHriň Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 639 +1.1 m/s 623  -1.4639  +1.1615  -0.8639x615  -1.4635  +0.4 3.00
9 22 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 636 +0.6 m/s 636  +0.6628  -0.5436  -0.76360.00.00.0 2.00
10 67 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 625 -0.1 m/s x625  -0.1623  -0.36250.00.00.0 1.00
11 175 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 617 -0.4 m/s -617  -0.4597  -0.26170.00.00.0
12 91 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 592 +0.7 m/s 562  -0.2555  -0.8592  +0.75920.00.00.0
13 80 Alštok DavidAlštok David
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 587 -0.2 m/s xx587  -0.25870.00.00.0
14 133 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 579 +0.4 m/s 579  +0.4568  -0.7573  +0.65790.00.00.0
15 84 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 540 -0.1 m/s 540  -0.1457  +0.3414  +0.15400.00.00.0
14 Megela PatrikMegela Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 DNS -0.00.00.00.00.00.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 221 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 627 +0.6 m/s x627  +0.6618  -1.3627486  -0.8xx 11.00
2 202 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 580 +0.8 m/s 572  +0.8569  -0.5580  +0.8580x570  -2.5x 9.00
3 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 572 -0.5 m/s 569  +0.6xx569556  -0.9408  -2.2572  -0.5 8.00
4 105 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 567 +0.0 m/s 567  +0.0549  -1.1549  -1.1567x561  -2.1x 7.00
5 306 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 555 -1.9 m/s 520  +1.9538  +0.0555  -1.9555x546  -0.4537  -0.6 6.00
6 237 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 534 +0.1 m/s 530  -0.4515  -0.4513  -1.3530x515  +0.4534  +0.1 5.00
7 317 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 518 +1.6 m/s 518  +1.6501  -1.9x518x513  -0.2329  -0.5 4.00
8 206 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 518 +1.5 m/s 518  +1.5509  +0.2x518482  -0.4xx 3.00
9 347 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 509 +1.3 m/s 504  +1.7509  +1.3497  -0.75090.00.00.0 2.00
10 308 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 501 +0.3 m/s 501  +0.3495  +1.6497  -0.55010.00.00.0 1.00
11 336 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 494 +0.1 m/s 480  +0.8494  +0.1492  -0.24940.00.00.0
12 307 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 484 -0.9 m/s 480  +0.9482  +0.8484  -0.94840.00.00.0
13 267 Mišániková DanielaMišániková Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 474 -0.9 m/s 466  +0.8467  +0.8474  -0.94740.00.00.0
14 240 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 470 +1.8 m/s x470  +1.8459  -2.44700.00.00.0
15 351 Selecká LuciaSelecká Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
96 96 458 +0.1 m/s 458  +0.1x441  -1.24580.00.00.0
16 228 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 443 -0.7 m/s 422  +2.1421  +0.0443  -0.74430.00.00.0
17 340 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 431 -1.4 m/s xx431  -1.44310.00.00.0
18 253 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 000 xxx0.00.00.00.0
Celkom 18 pretekárov