<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (2. 6. 2018)

Skok do výšky - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 41 Bubeník MatúšBubeník Matúš 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 221
2 6 Beer LukášBeer Lukáš 89 89 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 215

Skok do výšky - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 200 Dunajská TatianaDunajská Tatiana 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 176
2 245 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 173

Skok o žrdi - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= 17 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 360
1= 16 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 360
3= 25 Vašina JozefVašina Jozef 66 66 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 340
3= 31 Burda JiříBurda Jiří 67 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 340

Skok o žrdi - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 307 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária 93 93 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 350
3 338 Ošková RomanaOšková Romana 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 310

Skok do diaľky - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 71 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 710
2 20 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 692
3 158 Bician AndrejBician Andrej 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 671

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 221 Velďáková JanaVelďáková Jana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 627
2 202 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 580
3 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 572

Trojskok - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 71 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.20
2 20 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.82
3 23 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.35

Trojskok - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 220 Velďáková DanaVelďáková Dana 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.32
2 306 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.21
3 237 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.68

Vrh guľou 4 kg - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 4 kg - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1 kg - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 293 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 42.73
2 232 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 42.52
3 216 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.66

Hod diskom 1,5 kg - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 2 kg - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 165 Gondor IgorGondor Igor 79 79 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 53.50
2 11 Holica MichalHolica Michal 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 47.69
3 85 Broš NikolasBroš Nikolas 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 45.93

Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 204 Hrašnová MartinaHrašnová Martina 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.25
2 211 Lomnická NikolaLomnická Nikola 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 67.47
3 304 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína 91 91 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 47.85

Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 58 Lomnický MarcelLomnický Marcel 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 74.45
2 227 Koukal JiříKoukal Jiří 82 82 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 58.16
3 9 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 51.55

Hod kuželkou - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 600 g - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 250 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 41.38
3 254 Mokrá BarboraMokrá Barbora 96 96 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 36.29

Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 65 Slezák MaximilianSlezák Maximilian 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.26
2 82 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 63.76
3 62 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 63.30