<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (2. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: +4.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.19 0.173 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.44 0.225 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.59 0.147 8.00
MS 110 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 10.65 0.158
5 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.70 0.178 7.00
6 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.75 0.189 6.00
7 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.85 0.211 5.00
8 143 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.21 0.247 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.207 4.00
MS 109 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.22 0.185
3 46 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.24 0.196 1.50
4 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.26 0.208
5 99 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.32 0.199
6 157 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.36 0.196
7 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.42 0.187
8 42 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.63 0.185
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.24 0.222 1.50
2 78 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.42 0.186
3 29 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.45 0.189
4 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.248
5 68 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.59 0.192
6 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.59 0.184
7 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 11.68 0.175
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.35 0.241
2 73 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.67 0.147
3 126 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.86 0.166
4 181 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.187
5 159 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.96 0.174
6 171 Krnáč MariánKrnáč Marián 920724 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.22 0.185
7 45 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.24 0.178
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 11.42 0.176
2 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.65 0.168
3 149 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.81 0.182
4 92 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.85 0.185
5 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.89 0.214
6 151 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99 0.273
7 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.53 0.189
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.71 0.174
2 167 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.08 0.169
3 83 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.17 0.169
4 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.29 0.158
5 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.29 0.188
6 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 12.40 0.157
MS 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.52 0.147
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 56 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.40 0.189
MS 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.45 0.185
3 131 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.52 0.147
MS 47 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.54 0.178
MS 72 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.76 0.195
6 124 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.04 0.165
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 961102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.19 0.173 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.44 0.225 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.59 0.147 8.00
4 110 Rigler ErikRigler Erik 941004 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 10.65 0.158
5 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 980826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.70 0.178 7.00
6 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.75 0.189 6.00
7 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 991107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.85 0.211 5.00
8 144 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.207 4.00
9 143 Fabián MartinFabián Martin 000430 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.21 0.247 3.00
10 109 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.22 0.185
11 46 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.24 0.196 1.50
11 100 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.24 0.222 1.50
13 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.26 0.208
14 99 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.32 0.199
15 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 800405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.35 0.241
16 157 Jančár LucianJančár Lucian 000529 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.36 0.196
17 56 Kubinec JakubKubinec Jakub 980518 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.40 0.189
18 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.42 0.187
18 78 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 001206 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.42 0.186
18 114 Hložny AdrianHložny Adrian 001103 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 11.42 0.176
21 29 Hanic MárioHanic Mário 990917 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.45 0.189
21 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.45 0.185
23 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.248
24 68 Stremi RichardStremi Richard 970624 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.59 0.192
24 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.59 0.184
26 42 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.63 0.185
27 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.65 0.168
28 73 Žiak AdrianŽiak Adrian 000306 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.67 0.147
29 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 11.68 0.175
30 36 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.71 0.174
31 149 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.81 0.182
32 92 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.85 0.185
33 126 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.86 0.166
34 120 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.89 0.214
35 181 Hýbela MichalHýbela Michal 840925 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.187
36 159 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 920419 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.96 0.174
37 151 Staš MarekStaš Marek 860204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99 0.273
38 167 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.08 0.169
39 83 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.17 0.169
40 171 Krnáč MariánKrnáč Marián 920724 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.22 0.185
41 45 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.24 0.178
42 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.29 0.158
42 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis 001023 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.29 0.188
44 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 020613 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 12.40 0.157
45 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 991229 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.52 0.147
45 131 Maštalír PavolMaštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.52 0.147
47 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.53 0.189
48 47 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.54 0.178
49 72 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 470219 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.76 0.195
50 124 Erban BenjamínErban Benjamín 890116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.04 0.165

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 0.185 11.00
2 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.05 0.218 9.00
3 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.09 0.186 8.00
4 229 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 0.185 7.00
5 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 0.199 5.00
6 219 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.38 0.182 3.00
MS 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.41 0.221
8 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.43 0.218 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.27 0.178 6.00
2 217 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.35 0.200 4.00
3 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.62 0.169 1.00
4 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.91 0.188
MS 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.95 0.158
6 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.25 0.188
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.82 0.189
2 342 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 13.00 0.178
3 307 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.08 0.201
4 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.11 0.200
5 359 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12 0.165
6 208 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.31 0.199
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.89 0.158
2 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 13.18 0.165
3 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.27 0.174
4 348 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.27 0.178
5 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.53 0.200
6 272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.74 0.198
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 0.185 11.00
2 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 960420 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.05 0.218 9.00
3 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.09 0.186 8.00
4 229 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 0.185 7.00
5 218 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.27 0.178 6.00
6 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 0.199 5.00
7 217 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 900330 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.35 0.200 4.00
8 219 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.38 0.182 3.00
9 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.41 0.221
10 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.43 0.218 2.00
11 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.62 0.169 1.00
12 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 000601 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.82 0.189
13 213 Mattová MichaelaMattová Michaela 000221 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.89 0.158
14 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 990519 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.91 0.188
15 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.95 0.158
16 342 Javorská NinaJavorská Nina 000105 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 13.00 0.178
17 307 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.08 0.201
18 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.11 0.200
19 359 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12 0.165
20 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 13.18 0.165
21 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.25 0.188
22 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.27 0.174
22 348 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.27 0.178
24 208 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.31 0.199
25 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 000915 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.53 0.200
26 272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.74 0.198