<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (2. 6. 2018)

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 24 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09:19.14
2 94 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09:37.10
3 70 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:56.37

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 334 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12:18.47
2 337 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12:39.42
3 241 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13:45.49

Chôdza dráha 5000 m - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 69 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 19:55.66
2 43 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20:24.33
3 60 Majdán DušanMajdán Dušan 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20:47.07

Chôdza dráha 5000 m - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 203 Hornáková MonikaHornáková Monika 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22:50.85
2 198 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:01.30
3 13 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 24:19.73

4 x 400 m kluby - Muži (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 120 Cidorík, Lúža, Danilov, Pavelka Cidorík, Lúža, Danilov, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3:23.54 0.364
2 176 Timoranský, Drozda, Mizner, Ďurica Timoranský, Drozda, Mizner, Ďurica AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3:23.63 0.286
3 86 Dömötör, Rigo, Mrva, Mazúch Dömötör, Rigo, Mrva, Mazúch ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:28.41 0.349

4 x 400 m kluby - Ženy (sobota, 2.6.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 212 Malatincová, Vlčáková, Kuštárová, Tomková Malatincová, Vlčáková, Kuštárová, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3:57.10 0.158
2 309 Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3:57.80 0.113