<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (2. 6. 2018)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:51.86 11.00
2 21 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:52.38 9.00
3 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:54.37 8.00
MS 107 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 1:54.97
5 117 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.18 7.00
6 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:56.94 5.00
7 164 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:56.96 4.00
MS 155 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:56.38 6.00
2 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:57.29 3.00
MS 154 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.67
4 180 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:01.92
MS 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:02.26
MS 111 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1 2:04.87
7 101 Szabó KrištofSzabó Krištof 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:10.77
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:58.86 2.00
2 132 Muha LukášMuha Lukáš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:59.25 1.00
MS 108 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 2:04.62
MS 76 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.67
5 152 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:07.59
MS 147 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:09.70
7 50 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:12.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 122 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.22
MS 59 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:13.14
MS 2 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 2:13.32
MS 64 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:14.43
5 51 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:15.98
MS 4 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.44
7 139 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:20.91
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:51.86 11.00
2 21 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:52.38 9.00
3 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:54.37 8.00
4 107 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 1:54.97
5 117 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.18 7.00
6 127 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:56.38 6.00
7 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:56.94 5.00
8 164 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:56.96 4.00
9 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:57.29 3.00
10 155 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.44
11 154 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.67
12 44 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:58.86 2.00
13 132 Muha LukášMuha Lukáš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:59.25 1.00
14 180 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:01.92
15 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:02.26
16 108 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 2:04.62
17 76 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.67
18 111 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1 2:04.87
19 122 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.22
20 152 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:07.59
21 147 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:09.70
22 101 Szabó KrištofSzabó Krištof 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:10.77
23 50 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:12.20
24 59 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:13.14
25 2 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 2:13.32
26 64 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:14.43
27 51 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:15.98
28 4 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.44
29 139 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:20.91

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 15:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 327 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:08.87 11.00
2 256 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:11.76 9.00
3 222 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:12.77 8.00
4 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:13.89 7.00
5 334 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:17.62 6.00
6 255 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.98 5.00
MS 248 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:23.79
8 316 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:31.33 3.00
268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 15:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 199 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:29.19 4.00
2 251 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.64 2.00
3 235 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.95 1.00
MS 223 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:35.44
5 226 Čechová AlexandraČechová Alexandra 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:36.44
MS 196 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:36.53
MS 186 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:38.11
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 327 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:08.87 11.00
2 256 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:11.76 9.00
3 222 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:12.77 8.00
4 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:13.89 7.00
5 334 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:17.62 6.00
6 255 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.98 5.00
7 248 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:23.79
8 199 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:29.19 4.00
9 316 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:31.33 3.00
10 251 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.64 2.00
11 235 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.95 1.00
12 223 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:35.44
13 226 Čechová AlexandraČechová Alexandra 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:36.44
14 196 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:36.53
15 186 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:38.11
268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS