<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (2. 6. 2018)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: +4.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.19 0.173 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.44 0.225 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.59 0.147 8.00
MS 110 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 10.65 0.158
5 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.70 0.178 7.00
6 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.75 0.189 6.00
7 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.85 0.211 5.00
8 143 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.21 0.247 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 144 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.207 4.00
MS 109 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.22 0.185
3 46 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.24 0.196 1.50
4 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.26 0.208
5 99 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.32 0.199
6 157 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.36 0.196
7 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.42 0.187
8 42 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.63 0.185
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.24 0.222 1.50
2 78 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.42 0.186
3 29 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.45 0.189
4 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.248
5 68 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.59 0.192
6 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.59 0.184
7 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 11.68 0.175
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.35 0.241
2 73 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.67 0.147
3 126 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.86 0.166
4 181 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.187
5 159 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.96 0.174
6 171 Krnáč MariánKrnáč Marián 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.22 0.185
7 45 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.24 0.178
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 11.42 0.176
2 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.65 0.168
3 149 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.81 0.182
4 92 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.85 0.185
5 120 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.89 0.214
6 151 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99 0.273
7 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.53 0.189
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.71 0.174
2 167 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.08 0.169
3 83 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.17 0.169
4 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.29 0.158
5 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.29 0.188
6 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 12.40 0.157
MS 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.52 0.147
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 2.6.2018 - 14:20) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 56 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.40 0.189
MS 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.45 0.185
3 131 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.52 0.147
MS 47 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.54 0.178
MS 72 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.76 0.195
6 124 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.04 0.165
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 10.19 0.173 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.44 0.225 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.59 0.147 8.00
4 110 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 10.65 0.158
5 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.70 0.178 7.00
6 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 10.75 0.189 6.00
7 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.85 0.211 5.00
8 144 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.17 0.207 4.00
9 143 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 11.21 0.247 3.00
10 109 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.22 0.185
11 46 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.24 0.196 1.50
11 100 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.24 0.222 1.50
13 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.26 0.208
14 99 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.32 0.199
15 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.35 0.241
16 157 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 11.36 0.196
17 56 Kubinec JakubKubinec Jakub 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.40 0.189
18 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.42 0.187
18 78 Dokoupil DávidDokoupil Dávid 00 00 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 11.42 0.186
18 114 Hložny AdrianHložny Adrian 00 00 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 11.42 0.176
21 29 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.45 0.189
21 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.45 0.185
23 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.51 0.248
24 68 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.59 0.192
24 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.59 0.184
26 42 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.63 0.185
27 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.65 0.168
28 73 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.67 0.147
29 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 11.68 0.175
30 36 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.71 0.174
31 149 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.81 0.182
32 92 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.85 0.185
33 126 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.86 0.166
34 120 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.89 0.214
35 181 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.91 0.187
36 159 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.96 0.174
37 151 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 11.99 0.273
38 167 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.08 0.169
39 83 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.17 0.169
40 171 Krnáč MariánKrnáč Marián 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.22 0.185
41 45 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.24 0.178
42 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 12.29 0.158
42 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 12.29 0.188
44 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 12.40 0.157
45 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 12.52 0.147
45 131 Maštalír PavolMaštalír Pavol 67 67 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.52 0.147
47 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.53 0.189
48 47 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.54 0.178
49 72 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.76 0.195
50 124 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 14.04 0.165

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 0.185 11.00
2 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.05 0.218 9.00
3 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.09 0.186 8.00
4 229 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 0.185 7.00
5 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 0.199 5.00
6 219 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.38 0.182 3.00
MS 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.41 0.221
8 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.43 0.218 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.27 0.178 6.00
2 217 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.35 0.200 4.00
3 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.62 0.169 1.00
4 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.91 0.188
MS 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.95 0.158
6 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.25 0.188
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.82 0.189
2 342 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 13.00 0.178
3 307 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.08 0.201
4 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.11 0.200
5 359 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12 0.165
6 208 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.31 0.199
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 14:35) Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 213 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.89 0.158
2 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 13.18 0.165
3 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.27 0.174
4 348 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.27 0.178
5 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.53 0.200
6 272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.74 0.198
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.92 0.185 11.00
2 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.05 0.218 9.00
3 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 12.09 0.186 8.00
4 229 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 0.185 7.00
5 218 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.27 0.178 6.00
6 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.32 0.199 5.00
7 217 Šibová VladimíraŠibová Vladimíra 90 90 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.35 0.200 4.00
8 219 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12.38 0.182 3.00
9 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 12.41 0.221
10 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 12.43 0.218 2.00
11 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.62 0.169 1.00
12 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.82 0.189
13 213 Mattová MichaelaMattová Michaela 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.89 0.158
14 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 12.91 0.188
15 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 12.95 0.158
16 342 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 13.00 0.178
17 307 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.08 0.201
18 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.11 0.200
19 359 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.12 0.165
20 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 13.18 0.165
21 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 13.25 0.188
22 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 13.27 0.174
22 348 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.27 0.178
24 208 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 13.31 0.199
25 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.53 0.200
26 272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.74 0.198

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.01 0.225 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.38 0.264 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.70 0.274 8.00
4 10 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.86 0.190 7.00
MS 110 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 21.87 0.260
6 142 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.37 0.199 3.00
MS 74 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 22.54 0.287
8 140 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.205 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17 0.214 6.00
2 7 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.29 0.200 5.00
MS 35 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.35 0.226
4 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.36 0.187 4.00
5 178 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.63 0.193 1.00
6 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 23.48 0.199
163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.200
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.93 0.215
2 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.10 0.199
3 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.12 0.231
4 99 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.14 0.189
MS 157 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 23.29 0.214
6 42 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.74 0.200
14 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.13 0.199
2 184 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.34 0.189
3 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.83 0.199
4 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.94 0.214
5 120 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.01 0.213
6 134 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.35 0.215
7 151 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.88 0.241
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 36 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.44 0.214
2 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.74 0.199
3 181 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.20 0.198
4 133 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.32 0.255
68 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
55 Krišák PatrikKrišák Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.11 0.224
2 167 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.54 0.294
MS 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 25.30 0.223
MS 47 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.36 0.327
5 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.98 0.313
6 124 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.200
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.01 0.225 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.38 0.264 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.70 0.274 8.00
4 10 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.86 0.190 7.00
5 110 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 21.87 0.260
6 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17 0.214 6.00
7 7 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.29 0.200 5.00
8 35 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.35 0.226
9 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.36 0.187 4.00
10 142 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.37 0.199 3.00
11 74 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 22.54 0.287
12 140 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.205 2.00
13 178 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.63 0.193 1.00
14 100 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.93 0.215
15 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.10 0.199
16 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.12 0.231
17 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.13 0.199
18 99 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.14 0.189
19 157 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 23.29 0.214
20 184 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.34 0.189
21 36 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.44 0.214
22 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 23.48 0.199
23 42 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.74 0.200
23 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.74 0.199
25 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.83 0.199
26 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.94 0.214
27 120 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.01 0.213
28 126 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.11 0.224
29 181 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.20 0.198
30 134 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.35 0.215
31 167 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.54 0.294
32 151 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.88 0.241
33 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 25.30 0.223
34 133 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.32 0.255
35 47 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.36 0.327
36 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.98 0.313
37 124 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.200
163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.200
14 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
68 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
55 Krišák PatrikKrišák Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 15:50) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.61 0.201 11.00
2 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.95 0.200 9.00
3 218 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.00 0.214 8.00
4 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.19 0.189 7.00
5 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.32 0.215 6.00
6 212 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 25.57 0.218 5.00
7 229 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.62 0.198 3.00
MS 191 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.73 0.222
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.61 0.385 4.00
2 105 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.66 0.231 2.00
MS 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.94 0.198
4 209 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.99 0.210 1.00
5 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.23 0.217
MS 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.82 0.216
7 271 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.99 0.165
8 342 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 27.59 0.200
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.18 0.199
MS 247 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.39 0.214
3 270 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.51 0.187
4 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.01 0.200
5 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.11 0.223
6 295 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.93 0.198
7 228 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 31.01 0.264
272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.61 0.201 11.00
2 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.95 0.200 9.00
3 218 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.00 0.214 8.00
4 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.19 0.189 7.00
5 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.32 0.215 6.00
6 212 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 25.57 0.218 5.00
7 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.61 0.385 4.00
8 229 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.62 0.198 3.00
9 105 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.66 0.231 2.00
10 191 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.73 0.222
11 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.94 0.198
12 209 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.99 0.210 1.00
13 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.23 0.217
14 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.82 0.216
15 271 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.99 0.165
16 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.18 0.199
17 247 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.39 0.214
18 270 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.51 0.187
19 342 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 27.59 0.200
20 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.01 0.200
21 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.11 0.223
22 295 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.93 0.198
23 228 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 31.01 0.264
272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:47.84 0.255 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:48.43 0.347 9.00
3 98 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.43 0.332 8.00
MS 3 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:49.53 0.242
5 135 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:49.54 0.299 7.00
6 176 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:49.84 0.176 6.00
7 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:49.96 0.229 5.00
8 21 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:50.74 0.377 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.12 0.232 4.00
2 48 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.20 0.204 3.00
3 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:50.97 0.317 1.00
MS 29 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:51.85 0.252
5 18 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.93 0.303
6 149 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.07 0.170
7 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:52.64 0.228
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.63 0.301
2 164 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:51.81 0.365
3 183 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:51.84 0.281
4 153 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 0:51.91 0.243
5 173 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.95 0.235
6 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:52.22 0.196
7 112 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 0:52.41 0.307
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Líška IgorLíška Igor 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:52.11 0.229
2 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:52.31 0.234
3 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:53.07 0.215
4 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.27 0.321
5 156 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 0:55.20 0.506
6 50 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:59.40 0.409
119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 77 Riedel JurajRiedel Juraj 00 00 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:54.48 0.348
2 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:55.84 0.279
MS 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:56.63 0.262
MS 59 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:59.52 0.477
MS 64 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.24 0.200
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:47.84 0.255 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:48.43 0.347 9.00
3 98 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:49.43 0.332 8.00
4 3 Havlík MarekHavlík Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:49.53 0.242
5 135 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:49.54 0.299 7.00
6 176 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:49.84 0.176 6.00
7 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:49.96 0.229 5.00
8 170 Koch MartinKoch Martin 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:50.12 0.232 4.00
9 48 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.20 0.204 3.00
10 21 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:50.74 0.377 2.00
11 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:50.97 0.317 1.00
12 129 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.63 0.301
13 164 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:51.81 0.365
14 183 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:51.84 0.281
15 29 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 0:51.85 0.252
16 153 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 0:51.91 0.243
17 18 Schneidgen PatrikSchneidgen Patrik 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.93 0.303
18 173 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:51.95 0.235
19 149 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:52.07 0.170
20 57 Líška IgorLíška Igor 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:52.11 0.229
21 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:52.22 0.196
22 61 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:52.31 0.234
23 112 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 0:52.41 0.307
24 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:52.64 0.228
25 49 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:53.07 0.215
26 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:53.27 0.321
27 77 Riedel JurajRiedel Juraj 00 00 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:54.48 0.348
28 156 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 0:55.20 0.506
29 75 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 0:55.84 0.279
30 52 Kováčik DanielKováčik Daniel 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:56.63 0.262
31 50 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:59.40 0.409
32 59 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:59.52 0.477
33 64 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:01.24 0.200
119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.95 0.311 11.00
2 260 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.80 0.242 9.00
3 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.30 0.442 8.00
4 321 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.71 0.340 7.00
5 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:59.69 0.333 6.00
6 309 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:59.73 0.342 5.00
7 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.20 0.260 3.50
8 219 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:00.20 0.313 3.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 16:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.57 0.361 2.00
MS 187 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.01 0.238
3 312 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:04.09 0.360 1.00
4 294 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:05.06 0.283
5 358 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.50 0.250
MS 186 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:08.73 0.251
356 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.300
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 244 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:53.95 0.311 11.00
2 260 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:57.80 0.242 9.00
3 319 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:58.30 0.442 8.00
4 321 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 0:58.71 0.340 7.00
5 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:59.69 0.333 6.00
6 309 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:59.73 0.342 5.00
7 310 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.20 0.260 3.50
7 219 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:00.20 0.313 3.50
9 268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.57 0.361 2.00
10 187 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.01 0.238
11 312 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 1:04.09 0.360 1.00
12 294 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:05.06 0.283
13 358 Mikušova BarboraMikušova Barbora 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.50 0.250
14 186 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:08.73 0.251
356 Riššová LenkaRiššová Lenka 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNF 0.300

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:51.86 11.00
2 21 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:52.38 9.00
3 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:54.37 8.00
MS 107 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 1:54.97
5 117 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.18 7.00
6 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:56.94 5.00
7 164 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:56.96 4.00
MS 155 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.44
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:56.38 6.00
2 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:57.29 3.00
MS 154 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.67
4 180 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:01.92
MS 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:02.26
MS 111 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1 2:04.87
7 101 Szabó KrištofSzabó Krištof 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:10.77
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:58.86 2.00
2 132 Muha LukášMuha Lukáš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:59.25 1.00
MS 108 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 2:04.62
MS 76 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.67
5 152 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:07.59
MS 147 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:09.70
7 50 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:12.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 122 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.22
MS 59 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:13.14
MS 2 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 2:13.32
MS 64 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:14.43
5 51 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:15.98
MS 4 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.44
7 139 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:20.91
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Repčík JozefRepčík Jozef 86 86 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:51.86 11.00
2 21 Talán MatúšTalán Matúš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:52.38 9.00
3 172 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:54.37 8.00
4 107 Marko JánMarko Ján 00 00 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 7 1:54.97
5 117 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:56.18 7.00
6 127 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:56.38 6.00
7 168 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:56.94 5.00
8 164 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:56.96 4.00
9 19 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:57.29 3.00
10 155 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.44
11 154 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.67
12 44 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:58.86 2.00
13 132 Muha LukášMuha Lukáš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:59.25 1.00
14 180 Guga SebastiánGuga Sebastián 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:01.92
15 1 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 6 2:02.26
16 108 Macho JurajMacho Juraj 99 99 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 2:04.62
17 76 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 2:04.67
18 111 Uher KristiánUher Kristián 96 96 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 1 2:04.87
19 122 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.22
20 152 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:07.59
21 147 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:09.70
22 101 Szabó KrištofSzabó Krištof 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:10.77
23 50 Kán SlavomírKán Slavomír 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:12.20
24 59 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 2:13.14
25 2 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 1 2:13.32
26 64 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:14.43
27 51 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:15.98
28 4 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 84 84 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:16.44
29 139 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:20.91

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 15:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 327 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:08.87 11.00
2 256 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:11.76 9.00
3 222 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:12.77 8.00
4 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:13.89 7.00
5 334 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:17.62 6.00
6 255 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.98 5.00
MS 248 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:23.79
8 316 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:31.33 3.00
268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 15:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 199 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:29.19 4.00
2 251 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.64 2.00
3 235 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.95 1.00
MS 223 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:35.44
5 226 Čechová AlexandraČechová Alexandra 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:36.44
MS 196 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:36.53
MS 186 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:38.11
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 327 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:08.87 11.00
2 256 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 2:11.76 9.00
3 222 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:12.77 8.00
4 318 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:13.89 7.00
5 334 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:17.62 6.00
6 255 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.98 5.00
7 248 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:23.79
8 199 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 2:29.19 4.00
9 316 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:31.33 3.00
10 251 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.64 2.00
11 235 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:34.95 1.00
12 223 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:35.44
13 226 Čechová AlexandraČechová Alexandra 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:36.44
14 196 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:36.53
15 186 Hollá AnetaHollá Aneta 89 89 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:38.11
268 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:15) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.79 0.241
MS 209 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 15.00 0.174
MS 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 15.23 0.188
MS 247 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 15.57 0.171
MS 323 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 15.69 0.198
MS 194 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 15.82 0.178
MS 341 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 16.88 0.156
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:52.38 0.199 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:52.99 0.209 9.00
3 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:53.65 0.265 8.00
4 163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:54.82 0.221 7.00
5 142 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:54.93 0.200 6.00
6 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.16 0.187 5.00
MS 116 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:56.77 0.245
8 70 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:00.15 0.225
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:56.51 0.189 4.00
2 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:56.96 0.199 3.00
3 94 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:57.69 0.255 2.00
4 184 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:58.33 0.254 1.00
5 113 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 0:59.66 0.147
6 16 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 1:00.20 0.231
7 106 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.28 0.247
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 12 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:52.38 0.199 11.00
2 160 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:52.99 0.209 9.00
3 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:53.65 0.265 8.00
4 163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:54.82 0.221 7.00
5 142 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:54.93 0.200 6.00
6 86 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.16 0.187 5.00
7 130 Martinec ErikMartinec Erik 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:56.51 0.189 4.00
8 116 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 0:56.77 0.245
9 95 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:56.96 0.199 3.00
10 94 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:57.69 0.255 2.00
11 184 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:58.33 0.254 1.00
12 113 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 0:59.66 0.147
13 70 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 1:00.15 0.225
14 16 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 1:00.20 0.231
15 106 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.28 0.247

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.43 0.198 11.00
2 320 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:00.81 0.265 9.00
3 258 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.85 0.222 8.00
MS 190 Sásová KatrinSásová Katrin 98 98 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 3 1:05.07 0.234
5 337 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:05.86 0.241 7.00
MS 360 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.28 0.241
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:09.46 0.198 6.00
2 341 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:09.99 0.200 5.00
MS 357 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:12.23 0.247
4 306 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:17.22 0.188 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 236 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.43 0.198 11.00
2 320 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:00.81 0.265 9.00
3 258 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:04.85 0.222 8.00
4 190 Sásová KatrinSásová Katrin 98 98 Atletický klub OlomoucAtletický klub Olomouc 3 1:05.07 0.234
5 337 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:05.86 0.241 7.00
6 360 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.28 0.241
7 238 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:09.46 0.198 6.00
8 341 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:09.99 0.200 5.00
9 357 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:12.23 0.247
10 306 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:17.22 0.188 4.00

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 2.6.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09:19.14 11.00
2 94 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09:37.10 9.00
3 70 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 09:56.37 8.00
4 89 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09:58.43 7.00
5 88 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:31.33 6.00
6 102 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10:58.67 5.00
127 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 2.6.2018 - 17:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 334 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12:18.47 11.00
2 337 Škovranová RadkaŠkovranová Radka 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 12:39.42 9.00
3 241 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 13:45.49 8.00
4 341 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 14:09.47 7.00
5 225 Bitarová IvanaBitarová Ivana 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14:52.64 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(so, 2.6.2018 - 17:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 69 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 19:55.66 11.00
2 43 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 20:24.33 9.00
3 60 Majdán DušanMajdán Dušan 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 20:47.07 8.00
4 150 Rízek MilanRízek Milan 78 78 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21:10.34 7.00
5 182 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 21:36.76 6.00
6 185 Medera ZdenkoMedera Zdenko 75 75 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 23:56.48 5.00
7 87 Hamzič AlanHamzič Alan 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24:06.66 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Ženy

(so, 2.6.2018 - 17:26) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 203 Hornáková MonikaHornáková Monika 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22:50.85 11.00
2 198 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23:01.30 9.00
3 13 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 24:19.73 8.00
4 314 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25:51.31 7.00
MS 243 Vargová SvetlanaVargová Svetlana 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 34:13.55
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 2.6.2018 - 13:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 160170175180185190195200203206209212215218221224 Body
1 41 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 221 ---------o-oxoxooxxx 11.00
2 6 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 215 -------o-o-xoxoxxx 9.00
MS 32 Andu NuhAndu Nuh
QatarQatar
99 99 212 -----o-o-oxoxoxxx
4 169 Kalafus MartinKalafus Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 200 ---ooooo-xxx 8.00
MS 30 Kunt JakubKunt Jakub
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 01 195 ---ooxoxoxxx
6= 27 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 190 ---oooxxx 7.00
6= 79 Sýkora MartinSýkora Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
97 97 190 ----ooxxx
8 137 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 185 --oooxxx 6.00
MS 39 Veľký DušanVeľký Dušan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 180 -oxooxxx
10 103 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 180 -xooxxoxxx 5.00
11 138 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 175 -oxxoxx- 4.00
80 Alštok DavidAlštok David
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 DNF -----
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 2.6.2018 - 15:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 140150155160165170173176180 Body
1 200 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 176 ---o-oxoxoxxx 11.00
2 245 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 173 ---xoooxxoxxx 9.00
MS 257 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 170 -ooooxxoxxx
4 339 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 160 -oooxxx 8.00
5 259 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 155 --oxxx 7.00
6 305 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 155 oxxoxxoxxx 6.00
7 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 150 ooxxx 5.00
8 224 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 140 oxxx 4.00
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 2.6.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 300320340360 Body
1= 17 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 360 ---o
1= 16 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 360 --oo
3= 25 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 340 --ox
3= 31 Burda JiříBurda Jiří
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 67 340 --ox
MS 45 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 340 xooox
MS 175 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 340 -oxox
MS 5 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 340 -xoxox
MS 137 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 320 xoxxoxxx
179 Ďuriško MartinĎuriško Martin
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
00 00 DNS ---x
54 Kremser AlešKremser Aleš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
72 72 DNS ---x
53 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 DNS ----
38 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 01 DNS ----
28 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 DNS ----
90 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 DNS ----
158 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 DNS ----
36 Daňko MarekDaňko Marek
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
89 89 DNS ----
Celkom 16 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 220240260280290300310320330340350365 Body
1 307 Duvačová Anna MáriaDuvačová Anna Mária
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
93 93 350 -----ooooooxxx 11.00
MS 246 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 330 --oooxooooxxx
3 338 Ošková RomanaOšková Romana
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 310 --oooxooxxx 9.00
MS 242 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 310 --oxoooxoxxx
5 313 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 290 -oooxoxxx 8.00
6= 234 Krajňáková SoňaKrajňáková Soňa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 260 -ooxxx 6.50
6= 308 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 260 -ooxxx 6.50
8= 189 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 260 -oxoxxx
8= 315 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
90 90 260 ooxoxxx 5.00
10 224 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 240 xooxxx 4.00
11 311 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 240 oxoxxx 3.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 2.6.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 710 -0.8 m/s 710  -0.8707  +0.0x710--- 11.00
2 20 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 692 -0.5 m/s x649  -0.6664  -0.8664x692  -0.5x 9.00
3 158 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 671 +1.1 m/s 644  -0.9494  +0.2662  -0.8662x-671  +1.1 8.00
4 23 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 666 -0.8 m/s x651  +0.6650  -0.9651x666  -0.8650  +0.7 7.00
5 144 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 647 -0.2 m/s x647  -0.2630  -0.3647610  -0.8616  -0.2630  +0.8 6.00
6 63 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 641 -0.3 m/s 641  -0.3612  -0.8625  +0.2641636  +0.2626  -0.8612  +1.1 5.00
7 7 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 641 +0.1 m/s 613  -0.5627  -1.4641  +0.1641--- 4.00
8 125 Hriň AdamHriň Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 639 +1.1 m/s 623  -1.4639  +1.1615  -0.8639x615  -1.4635  +0.4 3.00
9 22 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 636 +0.6 m/s 636  +0.6628  -0.5436  -0.76360.00.00.0 2.00
10 67 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 625 -0.1 m/s x625  -0.1623  -0.36250.00.00.0 1.00
11 175 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 617 -0.4 m/s -617  -0.4597  -0.26170.00.00.0
12 91 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 592 +0.7 m/s 562  -0.2555  -0.8592  +0.75920.00.00.0
13 80 Alštok DavidAlštok David
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 587 -0.2 m/s xx587  -0.25870.00.00.0
14 133 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 579 +0.4 m/s 579  +0.4568  -0.7573  +0.65790.00.00.0
15 84 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 540 -0.1 m/s 540  -0.1457  +0.3414  +0.15400.00.00.0
14 Megela PatrikMegela Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 DNS -0.00.00.00.00.00.0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 221 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 627 +0.6 m/s x627  +0.6618  -1.3627486  -0.8xx 11.00
2 202 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 580 +0.8 m/s 572  +0.8569  -0.5580  +0.8580x570  -2.5x 9.00
3 215 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 572 -0.5 m/s 569  +0.6xx569556  -0.9408  -2.2572  -0.5 8.00
4 105 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 567 +0.0 m/s 567  +0.0549  -1.1549  -1.1567x561  -2.1x 7.00
5 306 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 555 -1.9 m/s 520  +1.9538  +0.0555  -1.9555x546  -0.4537  -0.6 6.00
6 237 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 534 +0.1 m/s 530  -0.4515  -0.4513  -1.3530x515  +0.4534  +0.1 5.00
7 317 Šajbenová KláraŠajbenová Klára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 518 +1.6 m/s 518  +1.6501  -1.9x518x513  -0.2329  -0.5 4.00
8 206 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 518 +1.5 m/s 518  +1.5509  +0.2x518482  -0.4xx 3.00
9 347 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 509 +1.3 m/s 504  +1.7509  +1.3497  -0.75090.00.00.0 2.00
10 308 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 501 +0.3 m/s 501  +0.3495  +1.6497  -0.55010.00.00.0 1.00
11 336 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 494 +0.1 m/s 480  +0.8494  +0.1492  -0.24940.00.00.0
12 307 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 484 -0.9 m/s 480  +0.9482  +0.8484  -0.94840.00.00.0
13 267 Mišániková DanielaMišániková Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 474 -0.9 m/s 466  +0.8467  +0.8474  -0.94740.00.00.0
14 240 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 470 +1.8 m/s x470  +1.8459  -2.44700.00.00.0
15 351 Selecká LuciaSelecká Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
96 96 458 +0.1 m/s 458  +0.1x441  -1.24580.00.00.0
16 228 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 443 -0.7 m/s 422  +2.1421  +0.0443  -0.74430.00.00.0
17 340 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 431 -1.4 m/s xx431  -1.44310.00.00.0
18 253 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 000 xxx0.00.00.00.0
Celkom 18 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 2.6.2018 - 17:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 71 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 16.20 -0.4 m/s x16,20  -0.4x16,2015,50  -0.5-- 11.00
2 20 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 14.82 -0.9 m/s 14,16  -1.014,82  -0.914,25  -0.614,82xxx 9.00
3 23 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 14.35 -0.9 m/s x11,46  -0.314,35  -0.914,3513,80  -0.812,94  -0.5x 8.00
MS 30 Kunt JakubKunt Jakub
AC TJ Slovácká Slavia Uherské HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uhers...
01 01 13.72 -0.2 m/s 13,28  -0.512,25  -0.511,87  -0.813,2811,89  -0.413,64  -1.013,72  -0.2
5 22 Toth AttilaToth Attila
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 13.42 -0.7 m/s 13,42  -0.7x13,38  -0.313,4213,39  -1.0-- 7.00
MS 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 13.12 -0.3 m/s x13,09  -1.0x13,0912,91  -0.513,12  -0.3x
7 91 Králik MatúšKrálik Matúš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 12.13 +0.0 m/s x11,77  -0.112,13  +0.012,13x12,05  -0.811,54  +0.1 6.00
8 84 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 12.12 -0.2 m/s x12,01  -0.8x12,0112,03  -0.7x12,12  -0.2 5.00
9 103 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 11.55 -0.2 m/s 11,55  -0.210,89  -0.1-11,550.00.00.0 4.00
10 92 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 11.47 -0.8 m/s 11,23  -0.1x11,47  -0.811,470.00.00.0 3.00
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 2.6.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 220 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 13.32 +0.5 m/s x13,32  +0.513,20  -1.413,3213,00  -0.5-- 11.00
2 306 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 12.21 -1.0 m/s 12,06  -0.412,17  +0.811,91  -1.212,1711,91  -0.412,21  -1.012,16  -0.7 9.00
3 237 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 11.68 +0.4 m/s x11,68  +0.410,86  -0.911,6810,99  -0.611,29  -0.611,56  -0.4 8.00
4 347 Vanovčanová HanaVanovčanová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 11.64 -0.5 m/s x11,53  +1.311,41  -0.811,5311,51  -0.311,60  -0.411,64  -0.5 7.00
5 231 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 11.29 -0.7 m/s 10,80  -0.711,11  +0.411,06  -0.611,1110,85  -0.811,21  -0.311,29  -0.7 6.00
6 308 Martinusová KristínaMartinusová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
99 99 11.08 -0.5 m/s 11,08  -0.510,76  +0.009,68  -0.411,0810,62  -0.5-- 5.00
7 253 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 10.83 -0.8 m/s 09,63  -1.010,80  +0.209,69  -0.910,80x10,69  -0.910,83  -0.8 4.00
8 339 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
02 02 10.43 -0.7 m/s 10,39  -0.6-x10,3910,43  -0.7-- 3.00
MS 187 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 10.36 -0.7 m/s 10,24  -0.310,29  +0.310,36  -0.710,360.00.00.0
10 305 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 09.84 +0.2 m/s 09,73  -0.109,84  +0.209,83  +0.309,840.00.00.0 2.00
11 240 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 09.68 -0.1 m/s 09,68  -0.109,35  -0.7-09,680.00.00.0 1.00
12 336 Trajteľová NinaTrajteľová Nina
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
99 99 09.59 +0.3 m/s 09,36  -0.309,59  +0.309,39  -0.809,590.00.00.0
340 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
01 01 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 16:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Hodor MarekHodor Marek
Zdravotne znevýhodneníZdravotne znevýhodnení
83 83 07.86 07,7207,8607,7907,8607,5107,5307,80
MS Hašuľ JánHašuľ Ján
Zdravotne znevýhodneníZdravotne znevýhodnení
94 94 06.98 06,6806,9806,7406,9806,8806,9606,84
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 2.6.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 216 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 14.43 13,2714,43x14,43xxx
MS 293 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 14.39 13,6412,7913,3613,6413,5312,8814,39
MS 304 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 11.86 x11,36x11,36x11,7411,86
MS 250 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 09.29 09,29--09,29---
MS 254 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
96 96 09.25 08,4909,25x09,25,--
MS 252 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 09.04 07,4407,9308,5508,5508,6408,3309,04
345 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
98 98 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 2.6.2018 - 13:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 81 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 16.59 16,16xx16,16x16,4016,59
MS 93 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 16.26 15,62x16,2616,2615,8716,08x
MS 227 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
82 82 10.82 x10,0110,8210,8210,4810,8010,82
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 2.6.2018 - 15:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 293 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 42.73 38,48xx38,4842,7309,63- 11.00
2 232 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 42.52 39,9842,5241,8842,52x38,79x 9.00
3 216 Slošárová PatríciaSlošárová Patrícia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 40.66 x40,66x40,66x38,02x 8.00
4 350 Smreková KarolínaSmreková Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 37.16 31,4637,1632,7737,16xx34,21 7.00
5 345 Feďová AndreaFeďová Andrea
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
98 98 34.14 33,0433,2834,1434,14x32,55x 6.00
MS 207 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 26.53 26,5326,1824,8026,53x26,14x
MS 252 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 23.87 20,40x23,8723,87x--
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Muži

(so, 2.6.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Matušík AdriánMatušík Adrián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
80 80 51.76 49,9150,63x50,6351,58x51,76
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 2.6.2018 - 16:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 53.50 52,21x53,5053,50xx- 11.00
2 11 Holica MichalHolica Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
92 92 47.69 47,63x46,2747,6347,69x45,51 9.00
3 85 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 45.93 44,69xx44,6945,9345,12x 8.00
4 81 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 42.54 41,1541,8341,7341,8341,8141,5542,54 7.00
5 93 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 40.41 40,4138,13x40,4137,82x39,30 6.00
6 162 Daňo ViktorDaňo Viktor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
96 96 39.45 39,45x37,6539,45x-- 5.00
7 175 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 37.46 33,72x37,4637,46--- 4.00
8 16 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 31.61 30,0330,0831,1731,17x31,61x 3.00
MS 146 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 22.23 22,23xx22,230.00.00.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 204 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 73.25 x73,25x73,2570,48x73,11 11.00
2 211 Lomnická NikolaLomnická Nikola
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 67.47 65,8162,83x65,8166,7466,1467,47 9.00
3 304 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 47.85 42,3743,59x43,5942,6447,85x 8.00
4 197 Beňková MelanieBeňková Melanie
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 43.42 42,3037,1340,9842,3040,9843,42x 7.00
5 232 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 43.38 42,9642,9943,3843,38xxx 6.00
MS 292 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 30.19 x26,36x26,3627,0129,1630,19
MS 230 Gálová VeronikaGálová Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 29.54 29,54x27,5529,5426,63x29,49
MS 252 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 26.82 24,1321,5523,7724,1322,9223,4226,82
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 2.6.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 58 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
87 87 74.45 x73,85x73,8574,45xx 11.00
2 227 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
82 82 58.16 55,39x54,8155,39x58,1655,34 9.00
3 9 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 51.55 x51,26x51,2651,5550,77x 8.00
4 85 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 44.52 39,28--39,2844,52-- 7.00
5 146 Kucka Filip MiroslKucka Filip Mirosl
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 43.94 xx43,9443,94x43,6842,38 6.00
6 81 Baran AdriánBaran Adrián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 42.59 x38,4240,1140,1140,3140,1342,59 5.00
7 165 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 38.06 35,4936,1737,4237,4238,06xx 4.00
Celkom 7 pretekárov

Hod kuželkou - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kuřeja MarianKuřeja Marian
Zdravotne znevýhodneníZdravotne znevýhodnení
80 80 26.60 26,2126,4226,5526,5526,6026,5625,79
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Hutka JúliusHutka Július
Zdravotne znevýhodneníZdravotne znevýhodnení
74 74 28.33 27,3828,0026,7928,0027,6928,33x
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 2.6.2018 - 15:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 250 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 41.38 41,14xx41,14x41,38x 11.00
MS 192 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 39.34 39,3436,39x39,3433,68-38,43
3 254 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
96 96 36.29 34,3236,2934,3436,29xx34,79 9.00
4 205 Kadlečíková VeronikaKadlečíková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
91 91 35.49 32,2332,9335,4935,4931,8435,20x 8.00
5 201 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 33.04 33,04xx33,04xxx 7.00
6 351 Selecká LuciaSelecká Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
96 96 31.87 26,9131,8730,9431,87xx29,16 6.00
MS 195 Fiťmová DominikaFiťmová Dominika
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
00 00 27.21 25,2026,6226,1326,6226,44x27,21
MS 306 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
00 00 26.64 20,04x26,6426,64xxx
MS 202 Flosníková VeronikaFlosníková Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 26.22 xx26,2226,220.00.00.0
MS 270 Okásová LenkaOkásová Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 22.58 19,6722,58x22,580.00.00.0
MS 239 Marinová SimonaMarinová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 20.93 16,3619,1220,9320,930.00.00.0
Celkom 11 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 2.6.2018 - 17:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 72.26 70,6172,26x72,2669,4870,21x 11.00
2 82 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 63.76 60,5562,3961,7762,3962,30x63,76 9.00
3 62 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 63.30 56,8562,3963,3063,3062,19xx 8.00
MS 34 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
00 00 53.89 x52,8053,8953,8953,85xx
5 165 Gondor IgorGondor Igor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
79 79 50.76 -47,0550,6050,6049,0249,1850,76 7.00
6 Honner RichardHonner Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
70 70 49.28 43,2247,0948,9548,9548,1149,2848,97 6.00
7 141 Žlnay MartinŽlnay Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
97 97 44.91 x42,7244,8644,8641,0844,1244,91 5.00
8 104 Šuba Tomᚊuba Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
98 98 42.92 40,0942,0240,5342,0242,92-- 4.00
MS 143 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 36.64 36,6434,58x36,640.00.00.0
MS 40 Brunner IgorBrunner Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
85 85 33.37 x33,37x33,370.00.00.0
MS 159 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
92 92 27.68 22,1327,6826,6527,680.00.00.0
148 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 12 pretekárov

4 x 400 m kluby - Muži

(so, 2.6.2018 - 18:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Cidorík, Lúža, Danilov, Pavelka Cidorík, Lúža, Danilov, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:23.54 0.364 11.00
2 176 Timoranský, Drozda, Mizner, Ďurica Timoranský, Drozda, Mizner, Ďurica AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 3:23.63 0.286 9.00
3 86 Dömötör, Rigo, Mrva, Mazúch Dömötör, Rigo, Mrva, Mazúch ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:28.41 0.349 8.00
4 145 Kišš, Revaj, Fabián, Baluch Kišš, Revaj, Fabián, Baluch AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:31.19 0.312 7.00
5 70 Líška, Vajs, Hrudkay, Marček Líška, Vajs, Hrudkay, Marček ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 3:32.80 0.227 6.00
6 128 Krošlák, Muha, Drobný, Babulík Krošlák, Muha, Drobný, Babulík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 3:33.09 0.390 5.00
MS 102 Varga, Šajter, Kompas, Kačina Varga, Šajter, Kompas, Kačina ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 3:54.66 0.225
Celkom 7 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy

(so, 2.6.2018 - 18:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 212 Malatincová, Vlčáková, Kuštárová, Tomková Malatincová, Vlčáková, Kuštárová, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 3:57.10 0.158 11.00
2 309 Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko Bučičová, Matejíčková, Cidoríková, Nikolenko AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:57.80 0.113 9.00
MS 359 Kuczik, Géciová, Riššová, Mikušova Kuczik, Géciová, Riššová, Mikušova AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 4:18.08 0.188
4 235 Lackovičová, Haršányová, Ondrušová, Čechová Lackovičová, Haršányová, Ondrušová, Čechová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 4:21.37 0.308 8.00
271 Okásová, Svrčková, Naňová, Krasňanská Okásová, Svrčková, Naňová, Krasňanská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov