<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletickej ligy

Banská Bystrica (2. 6. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.01 0.225 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.38 0.264 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.70 0.274 8.00
4 10 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.86 0.190 7.00
MS 110 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 21.87 0.260
6 142 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.37 0.199 3.00
MS 74 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 22.54 0.287
8 140 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.205 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17 0.214 6.00
2 7 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.29 0.200 5.00
MS 35 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.35 0.226
4 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.36 0.187 4.00
5 178 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.63 0.193 1.00
6 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 23.48 0.199
163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.200
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.93 0.215
2 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.10 0.199
3 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.12 0.231
4 99 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.14 0.189
MS 157 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 23.29 0.214
6 42 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.74 0.200
14 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.13 0.199
2 184 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.34 0.189
3 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.83 0.199
4 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.94 0.214
5 120 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.01 0.213
6 134 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.35 0.215
7 151 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.88 0.241
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 36 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.44 0.214
2 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.74 0.199
3 181 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.20 0.198
4 133 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.32 0.255
68 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
55 Krišák PatrikKrišák Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 2.6.2018 - 15:30) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.11 0.224
2 167 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.54 0.294
MS 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 25.30 0.223
MS 47 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.36 0.327
5 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.98 0.313
6 124 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.200
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Volko JánVolko Ján 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 21.01 0.225 11.00
2 161 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 21.38 0.264 9.00
3 145 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 21.70 0.274 8.00
4 10 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 21.86 0.190 7.00
5 110 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 21.87 0.260
6 97 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17 0.214 6.00
7 7 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.29 0.200 5.00
8 35 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.35 0.226
9 96 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.36 0.187 4.00
10 142 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.37 0.199 3.00
11 74 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 22.54 0.287
12 140 Zavacký AdamZavacký Adam 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.62 0.205 2.00
13 178 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.63 0.193 1.00
14 100 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.93 0.215
15 121 Danilov OleksandrDanilov Oleksandr 87 87 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.10 0.199
16 119 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.12 0.231
17 118 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.13 0.199
18 99 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.14 0.189
19 157 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 23.29 0.214
20 184 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.34 0.189
21 36 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.44 0.214
22 115 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 01 01 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 23.48 0.199
23 42 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 23.74 0.200
23 15 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.74 0.199
25 123 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.83 0.199
26 128 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.94 0.214
27 120 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.01 0.213
28 126 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.11 0.224
29 181 Hýbela MichalHýbela Michal 84 84 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.20 0.198
30 134 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.35 0.215
31 167 Chodák IvanChodák Ivan 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 24.54 0.294
32 151 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.88 0.241
33 33 Malatinec MatúšMalatinec Matúš 02 02 JUNPO PrešovJUNPO Prešov 4 25.30 0.223
34 133 Pach Noel SebastianPach Noel Sebastian 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 25.32 0.255
35 47 Gáll PeterGáll Peter 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.36 0.327
36 174 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.98 0.313
37 124 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.200
163 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNF 0.200
14 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNS
68 Stremi RichardStremi Richard 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DNS
55 Krišák PatrikKrišák Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 2.6.2018 - 15:50) Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.61 0.201 11.00
2 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.95 0.200 9.00
3 218 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.00 0.214 8.00
4 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.19 0.189 7.00
5 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.32 0.215 6.00
6 212 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 25.57 0.218 5.00
7 229 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.62 0.198 3.00
MS 191 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.73 0.222
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 2.6.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.61 0.385 4.00
2 105 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.66 0.231 2.00
MS 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.94 0.198
4 209 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.99 0.210 1.00
5 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.23 0.217
MS 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.82 0.216
7 271 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.99 0.165
8 342 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 27.59 0.200
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 2.6.2018 - 15:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.18 0.199
MS 247 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.39 0.214
3 270 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.51 0.187
4 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.01 0.200
5 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.11 0.223
6 295 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.93 0.198
7 228 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 31.01 0.264
272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 210 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.61 0.201 11.00
2 346 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.95 0.200 9.00
3 218 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.00 0.214 8.00
4 344 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.19 0.189 7.00
5 233 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.32 0.215 6.00
6 212 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 25.57 0.218 5.00
7 309 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.61 0.385 4.00
8 229 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.62 0.198 3.00
9 105 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.66 0.231 2.00
10 191 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.73 0.222
11 193 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 25.94 0.198
12 209 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 25.99 0.210 1.00
13 322 Žilková IzabelaŽilková Izabela 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.23 0.217
14 188 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.82 0.216
15 271 Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 26.99 0.165
16 343 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 02 02 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 27.18 0.199
17 247 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 27.39 0.214
18 270 Okásová LenkaOkásová Lenka 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 27.51 0.187
19 342 Javorská NinaJavorská Nina 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1 27.59 0.200
20 214 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 28.01 0.200
21 273 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 28.11 0.223
22 295 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 29.93 0.198
23 228 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 31.01 0.264
272 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS