<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (1. 9. 2021)

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145150155160165169 Body
1 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 160 o o xo o xxx 11.00
2 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 155 o xo o xxx 9.00
Zigo JakubZigo Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 2 NM xxx
Lovíšek DarrenLovíšek Darren
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 1 NM xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150154158161 Body
1 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 8 150 - o - o o o xxx 11.00
2 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 10 150 - - - xxo o o xxx 9.00
3 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 9 140 - o o o xxx 8.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 1 PB 140 o o o xo xxx 7.00
5= Glevitzká LeilaGlevitzká Leila
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 6 PB 140 xo o o xo xxx 5.50
5= Šuleková VeronikaŠuleková Veronika
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 5 PB 140 o o xo xo xxx 5.50
7 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 4 PB 135 o o xo xxx 4.00
8 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 3 125 o xxx 3.00
Domanická MichaelaDomanická Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 DNS
Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 7 DNS
Celkom 10 pretekárov