<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

III.kolo súťaže družstiev SsAZ staršieho žiactva

Žiar nad Hronom (1. 9. 2021)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 1.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 26 PB 540 -1.6 m/s x 540  -1,60 494  -1,60 540 490  -1,60 521  -1,60 11.00
MS Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 28 520 -1.6 m/s 520  -1,50 520  -1,60 520
3 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 20 PB 514 -1.5 m/s x 514  -1,50 x 514 486  -1,70 474  -1,30 9.00
4 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 24 510 -1.6 m/s 458  -2,10 x 510  -1,60 510 x x 8.00
5 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 23 500 -1.2 m/s 495  -1,50 463  -1,60 500  -1,20 500 496  -1,60 491  -1,50 7.00
6 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 25 481 -1.8 m/s 481  -1,80 477  -1,60 450  -1,60 481 444  -1,60 443  -1,60 6.00
7 150 Tarac RamonTarac Ramon
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 6 PB 472 -1.5 m/s 472  -0,30 442  -1,60 472  -1,50 472 458  -1,60 x 5.00
8 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 21 467 -1.0 m/s 467  -1,00 x 453  -1,50 467 x 454  -1,60 4.00
MS Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 19 460 -1.5 m/s 460  -1,50 447  -1,50 460
10 Vozár TimotejVozár Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 14 PB 435 -1.5 m/s 381  -1,80 435  -1,50 407  -1,60 435 423  -1,90 394  -1,40 3.00
11 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 16 431 -1.6 m/s 431  -1,60 400  -1,60 431 2.00
12 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 22 431 +0.0 m/s x 431  0,00 431 1.00
13 Havaš MatúšHavaš Matúš
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 18 424 -1.6 m/s x 424  -1,60 424
14 Korčok JakubKorčok Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 13 PB 421 -1.3 m/s x 421  -1,30 421
15 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 17 399 -1.5 m/s 346  -1,80 399  -1,50 399
16 Brštiak BorisBrštiak Boris
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 PB 391 -1.4 m/s 367  -1,40 391  -1,40 391
17 Svitek SamuelSvitek Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 PB 366 -1.5 m/s 338  -2,00 366  -1,50 366
18 Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 10 PB 358 -1.6 m/s 352  -1,50 358  -1,60 358
19 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 15 358 -1.4 m/s 358  -1,40 x 358
20 142 Bician ŠtefanBician Štefan
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 9 PB 347 -1.8 m/s 347  -1,80 347  -1,40 347
21 Lehotský MatejLehotský Matej
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
08 08 8 PB 346 -0.6 m/s 346  -0,60 345  -1,60 346
22 Lovíšek DarrenLovíšek Darren
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 11 326 -1.6 m/s 279  -1,60 326  -1,60 326
23 Slezák NicolasSlezák Nicolas
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 3 PB 320 -1.5 m/s 266  -0,90 320  -1,50 320
24 Štefaňák JánŠtefaňák Ján
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 5 PB 301 -1.6 m/s 272  -1,90 301  -1,60 301
25 Králik MartinKrálik Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 PB 278 -0.9 m/s 278  -0,90 222  -1,20 278
26 Vrana MarkoVrana Marko
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 7 PB 269 -1.4 m/s 263  -0,70 269  -1,40 269
Hanzel MatúšHanzel Matúš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
12 12 1 DNS
Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 27 NM x x -
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 1.9.2021 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 31 463 -1.5 m/s 411  -1,90 432  -1,20 433  -1,60 433 360  -1,30 463  -1,50 11.00
2 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 29 PB 460 -1.8 m/s x 433  -1,30 460  -1,80 460 x x 9.00
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 4 PB 440 -1.1 m/s 440  -1,10 x x 440 420  -1,50 420  -1,80 8.00
4 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 23 PB 431 -1.4 m/s 424  -1,50 382  -1,70 384  -1,50 424 391  -1,50 431  -1,40 7.00
5 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 28 430 -1.5 m/s 430  -1,50 413  -1,50 406  -1,50 430 412  -1,30 397  -1,50 6.00
6 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 21 PB 424 -1.1 m/s 424  -1,10 403  -1,00 401  -1,50 424 x x 5.00
7 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 30 423 -1.6 m/s 423  -1,60 - - 423 - - 4.00
8 Danková TamaraDanková Tamara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 24 417 -1.5 m/s 417  -1,50 412  -1,50 410  -1,50 417 310  -1,50 411  -1,60 3.00
9 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 27 414 -1.5 m/s 374  -1,60 414  -1,50 414 2.00
10 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 32 412 -1.5 m/s 412  -1,50 402  -2,00 412 1.00
11 Košútová LuciaKošútová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 PB 410 -1.5 m/s 410  -1,50 388  -1,90 410
12 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 26 400 -1.6 m/s 397  -1,40 400  -1,60 400
13 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 2 PB 394 -1.5 m/s 394  -1,50 318  -1,50 394
14 217 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 22 392 -1.2 m/s 392  -1,20 387  -1,40 392
15 Horňáková TamaraHorňáková Tamara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
07 07 25 377 -1.2 m/s 360  -1,60 377  -1,20 377
16 Vyletelová LindaVyletelová Linda
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 19 376 -1.5 m/s 267  -1,40 376  -1,50 376
17 135 Kocianová NikolaKocianová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 6 PB 374 -1.4 m/s 331  -1,60 374  -1,40 374
18 Lúcaníková KarinLúcaníková Karin
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 8 PB 370 -1.4 m/s 351  -1,60 370  -1,40 370
19 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 16 PB 364 -1.4 m/s 326  -1,40 364  -1,40 364
20 134 Gombárová KatarínaGombárová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 14 PB 360 -1.5 m/s 360  -1,50 354  -1,20 360
21 Domanická MichaelaDomanická Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 3 PB 354 -1.6 m/s 354  -1,60 347  -1,20 354
22 Trnková TatianaTrnková Tatiana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 13 PB 353 +0.0 m/s 353  0,00 352  -1,40 353
23 Gregušová AlexandraGregušová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 18 334 -1.5 m/s 328  -1,60 334  -1,50 334
24 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 20 331 -1.4 m/s 331  -1,40 327  -1,40 331
25 Valašíková LuciaValašíková Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 17 322 -1.1 m/s 296  -1,40 322  -1,10 322
26 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 PB 322 -1.5 m/s 322  -1,50 290  -1,20 322
27 Kucharíková KarinKucharíková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 15 320 -1.5 m/s 320  -1,50 293  -1,20 320
28 Belásová SoňaBelásová Soňa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 PB 303 -1.2 m/s 303  -1,20 180  -1,50 303
29 Prekopová PetronelaPrekopová Petronela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 11 PB 296 -0.1 m/s 278  -1,30 296  -0,10 296
30 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 12 PB 267 -1.5 m/s x 267  -1,50 267
31 218 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 PB 225 -1.6 m/s 225  -1,60 190  -1,20 225
32 Monošíková AlicaMonošíková Alica
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 10 PB 223 -1.6 m/s 223  -1,60 220  -1,40 223
Celkom 32 pretekárov